Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Mljac, hik, štuc...

Hm.... Pa kako sad na dijetu? Pa nema smisla, stvarno! Dijeta ipak nije za nas AZ. Možda za Zombove, ali za nas - nikako.

U glavni jelovnik, dodajemo samo po još malko beli lukac i po još neku kobrovaču pa će vidimo kakvi su rezultati.

A gde nam se deo Eki, Pigi i ostala članarina, ovaj, mislim.... članovi?
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
A imaš li ti šta da turiš u CV osim dobre volje i želje za ždranjem, neka pohvalnica, diploma, preporuka?

Za turanje imam ono što mi je Bog dao. A preporuku ćeš da dobiješ sutra ujutro. Večeras ću garant da je zaslužim i dobijem.

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Mljac, hik, štuc...

Hm.... Pa kako sad na dijetu? Pa nema smisla, stvarno! Dijeta ipak nije za nas AZ. Možda za Zombove, ali za nas - nikako.

U glavni jelovnik, dodajemo samo po još malko beli lukac i po još neku kobrovaču pa će vidimo kakvi su rezultati.

A gde nam se deo Eki, Pigi i ostala članarina, ovaj, mislim.... članovi?

"Ljudi su kao školjke... moraš ih otvoriti na hiljade da bi pronašao biser"

E baš sam taki, ko školjka... malo više vučem na stonogu al to je slično. Biser samo taki... crni... bombarder.

A ovi gore, pojma nemam đe su vam.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
DakleM, konkurs ostavljamo otvorenim do kraja septembra, ima tu kandidata, neki se sramežljivo boje da se sami prijave, sede danima u čekaonici i skupljaju hrabrost Šteta što nema kandidatkinja, da ih malo propitamo, onako, baš ozbiljno... :blum3:

Druže ministre Rekontra, Crvena i ostali uvaženi drugovi članovi,
javljam se po pozivu! Nadam se da znate moje kvalifikacije i da vam je svima poznato da sam dobro naoružana.:aikido::butcher::banned:triniti:hunter:
Malo odugovlačim ali šta ću kad imam tremu i stra' (druže Zonki znam kako ti je).:heat:
Nije lako stati, rame uz rame sa takvim veličinama.wacko2
Ajd sad vi radite šta morate, ja ću šta moram, pa da ubijamo Zombe, da mi ne zaHrđa desnica od silnu školu i (m)učenje!:aggressive:

Vaš verni satelit
Mars:red:
P.S.
zombie.jpg

Poklon za sve članove AZ pokreta (taki je red)!:smile:
Koza Nostra! No pasaran! vinsent
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Evo, led je probijen, počeli su kandidati da se javljaju! Još njih nekoliko u grupu za testiranje, ostali samo uz gomilu šuški (u duhu tradicionalnog načina sklapanja poslova u ovoj zemlji)! Dakle marsovka, ne znamo tvoje kvalifikacije, moraćeš da nam pokažeš, dokažeš, demonstriraš na uvid! I pazi, diplome sa buvljaka i od Kineza se neće uzimati u obzir (a ni iz rodnog ti Kragujevca, jer...hm... pamćenje nas služi :D)! Neko pečeno pile (minimum 10 kom), jagnje, prasence (x3) i ostale životinje sa nesrećnom sudbinom ti mogu pomoći za ulazak u AZ tim, ali neće biti presudne! Slobodna sudijska procena... :blum3:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
E sad kad imamo i Marsovku, zombe nam ne mogu ništa.
Ja vam sutra dajem izveštaj kakav je bio Pyc, a ti ćeš, dragi moje druže i saborče Re, morati da testiraš Marsovku. Osim ako se pojavi i Equus, pa mu, kao starijem, daš prednost.
Odoh ja da nabavim rekvizite za večeras. ;-)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Znam da ne bih trebao ali ..... Taki sam, ne mogu si pomoći ....

Dok se vi tu clackate, Zombovi vam se u najveće množe i razmnožavaju po okolini ... Svakog dana u sve većem i jačem broju .... Ako nešto ne preduzmete ali onako hitro uskoro će se ovo mesto zvati Zombian Forum .... Ja vam rekoh, vi sad vidite šta ćete. Ajd vozdra, odoh da vidim gde mi je žena ....
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
E sad kad imamo i Marsovku, zombe nam ne mogu ništa.
Ja vam sutra dajem izveštaj kakav je bio Pyc, a ti ćeš, dragi moje druže i saborče Re, morati da testiraš Marsovku. Osim ako se pojavi i Equus, pa mu, kao starijem, daš prednost.
Odoh ja da nabavim rekvizite za večeras. ;-)
Marsovka se ućutala, hoće da se bori a samo sedi i sluša muziku... A pazi na ovog skakutavog plavca, da nabaviš kakve lance, da se ne otima? Equus je sigurno odveo malog Jocu, da se ne izgubi do kuće, neće više mališa da se druži! A i Eki je nešto zarđao, samo gleda kako će smestiti dupe u 'ladovinu i prihvatiti se viljuške i noža, slaba vajda od njega...:blum3:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Marsovka se ućutala, hoće da se bori a samo sedi i sluša muziku... A pazi na ovog skakutavog plavca, da nabaviš kakve lance, da se ne otima? Equus je sigurno odveo malog Jocu, da se ne izgubi do kuće, neće više mališa da se druži! A i Eki je nešto zarđao, samo gleda kako će smestiti dupe u 'ladovinu i prihvatiti se viljuške i noža, slaba vajda od njega...:blum3:


Ništa se ti ne brini za skakutavog, kakvo mu iznenađenje spremam, sam će da se veže. :-D
Kupila sam novu opremu danas (znaš ono, čarapice, halterčiće, svileni veš...), tako da ću odmah prvo na njemu da probam večeras. Ako on i preživi, zombovi neće. Već se više puta pokazalo da im srčka strada od naše opreme.
Odoh, čeka me... sutra pišem izveštaj. ;-)

P.S.
Marsovka se možda malo isprepadala, al' doći će ona, ne brini... ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Marsovka se ućutala, hoće da se bori a samo sedi i sluša muziku... A pazi na ovog skakutavog plavca, da nabaviš kakve lance, da se ne otima? Equus je sigurno odveo malog Jocu, da se ne izgubi do kuće, neće više mališa da se druži! A i Eki je nešto zarđao, samo gleda kako će smestiti dupe u 'ladovinu i prihvatiti se viljuške i noža, slaba vajda od njega...:blum3:

Sramota druže Re, kako me ocrni ko crnog gavrana a ja sve pevušeći whistle2
ubih Zombova ovoliko

k4742v.jpg


i još sam i literaturu pročitala

rqznfk.jpg


Dok ti sediš u toj novoj fotelji i praviš spisak poklona. CCC:vorred:
a zaboravio si kad si vozao one koturaljke po forumu ko ti je bio drug. Neka neka...:blum3:
E neću ti pokazati diplome s Marsa, samo ću da pokažem Crvenoj i drugaricama :blum3:
'Oćeš da se opet postidim, jel?:red:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top