Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ovo je zadnji ispit, moram ubiti zombija. Gdje da nađem zombija u subotu uveče? Političari vikendom ne rade, tajkuni su za vikend pobjegli sa ljubavnicima izvan grada, ovi iz NVO što ih financira Soroš ne rade ni radnim danom a kamoli za vikend. Da mi je bar da kojim slučajem naletim na narkosa Chedu ili autonomnog kapitalca Chanka. Ali nisam ja te sreće...

Vučem se gradom prepunog stomaka, ko žena u devetom mjesecu trudnoće. Stalno mi se podriguje bijeli luk, već sam popio hektolitar Knjaza al džaba, non-stop mi se vraća bijeli luk.

I onda se sjetim... subotom uveče se sva ta zombi bagra okuplja u "Mrtvim dušama", kafančuga uz ogradu groblja. Ulazim unutra i jedva pronalazim slobodan sto. Gužva je, kafana je puna, sve zomb do zomba. Svi su tu, demokrate i socijalisti, autonomaši i reketaši, oni iz raznih liga, bivši JUL-ovci i tranzicioni tajkuni, ovi iz NVO-a i ini drugi, sve lakirano u tri sloja tamo gdje sam ja prefarban samo temeljnom.
or2em9.png


I ne pitajući me ništa konobar stavlja pred mene veliku čašu sa nekim zelenim kašastim sokom. Odvratno izgleda, ukus još gori, kao da je žabu iscjedio unutra. Svi piju isto, sjedim i ćutim. Neki počinju podozrivo da me gledaju, sve više njih me zagleda, došaptavaju se međusobno i opet me sumljičavo gledaju. Sada već svi u kafani povremeno pogleduju u mene a zatim se nešto domunđavaju. Osjećaju da nisam njihov, da ne pripadam tu, atmosfera postaje sve usijanija, napetost raste i opasnost se može već opipati u vazduhu. Jedan ogroman ružan zombe sa drugog kraja kafane usataje gledajući me netremice. Znam da je naumio prema meni i počinjem da stežem rukom pištolj ispod jakne. U tom momentu vrata kafane se otvoriše i uđe Ona.

29v1ly0.gif


Svi kao po komandi počeše da bulje u nju, zaboravljajući na mene, ne skidajući pogled ni za tren sa njene ženstvene sexi pojave. Puna samopouzdanja, potpuno svjesna njihovih užarenih pogleda punih perverzne želje za njenim golim tijelom, odlučno i uzdignute glave načini par koraka do podija na sredini kafane, njišući izazovno bokovima, raspaljujući pohotnu maštu i dovodeći njihove hormone do tačke ključanja
296np1i.gif

Svi zinuli a zabalili. Ne čuje se ni muva. Dreljim i ja, oči mi ko dva fildžana ko da je nisam gledo juče. Ustvari i nisam je tolko gledo više sam pipo kad mi je pritegla maramu preko očiju. Ma nisam tolko ni pipo, nešto malo dok mi nije ruke lisicame zavezala za ogradu kreveta, iznad glave. Taki test valjda bio. Najviše sam je slušo, u uši mi nije ništa ugurala.
Stiže do podija, zastade na tren, raskopča palerinu i pusti je da klizne niz njeno božanstveno tijelo. Iz svih grla u istom trenu se ote glasan i poduži uzdah: "Ahhhhhh...".
rt2ltw.gif

Svi su već na nogama i ko hipnotisani bulje u pojavu anđeoske ljepote nalik Miloskoj Veneri koja se pojavljuje iz školjke, sa par krpica na sebi koje više raspaljuju razigranu maštu nego što skrivaju antičku ljepotu boginje koja kao da je ovog časa pala sa Olimpa u ovu smrdljivu rupu.

ing6lh.gif


Anđeo otvori usta ispunjavajući prostoriju svojim baršunastim altom koji miluje uši:

"Martini, molim vas... suv.... vrlo suv.... sa dve maslinke"

U tom momentu, kao da ih neko prenu iz dubokog sna zombi počeše da je opkoljavaju kao po komandi, približavajući joj se sve bliže i bliže u svom nezgrapnom teturajućem hodu. Srce poče da mi bije kao ludo. Onaj grmalj što je htio maloprije da krene prema meni, već joj je iza leđa i pruža svoje odvratne šape da je zgrabi. Skačem sa stolice istovremeno vadeći pištolj, ričuči kao bik:

"ŠEFICE PAZI LEĐA!!!"

Istog časa dogodi se čudo, svi zombi popadaše i u smrtnom hropcu iskobečenih očiju, sa pjenom na širom razjapljenom žvaljama, grebući vratove prljavim noktima, umirahu jedan za drugim.
Još uvijek sa jezom u žilama ne shvatajući da opasnosti više nema, u tri koraka dotrčavam do nje grabeći je za ruku i vukući je prema izlazu.

"Stani PYC otkinućeš mi ruku, mrtvi su!"

Zaustavljam se još uvijek prestravljen, ne shvaćajući šta se dogodilo. Bacim pogled iza sebe... niko se ne miče... stvarno mrtvi. Totalno sam zbunjen i češkam se po glavi gledajući Šeficu koja se vrati do podija podiže svoju palerinu i ogrnu je.

"Ali Šefice šta se dogodilo kako su svi pocrkali u isti tren!?"

Ona me pogleda, prinese ruku svom licu i začepljavajući nos sa dva prsta, sa izrazom gađenja reče:

"PYC, ne progovaraj više ni jednu, smrdi ti iz usta kao da si jeo klzetske daske"

To reče, otvori vrata i uteče. Najednom, u sekundi mi puče pred očima i kockice se uklopiše. Ovako genijalna strategija sa sve tri faze obuke i testiranja je imala samo jedan cilj; da od mene napravi smrtonosnu mašinu za eliminaciju zombova, zombi-terminatora sa najubojitijim mogućim oružjem, "smrtonosnim dahom bijelog luka". Samo Ona je mogla da smisli ovako lucidan, perfidan i paklen plan, prvo me emotivno vezujući za sebe, zatim šopajući me ko gusana brdom bijelog luka, a kada je na kraju onako nezaštićena ušla u đavolje leglo, znala je unaprijed kako ću reagovati, i šta će biti krajnji ishod svega.

Još jednom se okrenem, pogledam masakr koji sam napravio, i za svaki slučaj podrignem još dvaput. "Da ih ovjerim". Zatvorim vrata za sobom i uputim se u noć.


Pozdrav _
2r215js.jpg

 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
[FONT=&quot]Cenjene kolege,

Da nisam bila tamo, mislim da mu ni ja na bih poverovala, obzirom da jesam, odgovorno tvrdim da je sve od reči do reči tačno[/FONT]
[FONT=&quot], i da Pyc ima jedno vrlo ubojito oružje, a to je dah sa jakim vonjem belog luka. Kad on dune, i smrad sune, zombovi padaju na mestu mrtvi. Ono što sam juče rekla, da mu je dah kao da je jeo klozetske daske shvatite doslovno.[/FONT][FONT=&quot]
I još nešto, on očišćene čenove belog luka nosi u džepovima i gricka k’o kikiriki, tako da mu koncentracija “mirisa” u ustima ne opada, štaviše, kroz pore na koži izbija iz njega i čini da mu je celo telo ubojito oružje.
Za ovako predan rad, pokazano znanje u teoriji i praksi, i požrtvovanost u odbrani svog pretpostavljenog i kolege, Pyc dobija čistu 5-icu.[/FONT]

[FONT=&quot]Odličan (5) [/FONT][FONT=&quot]
Crvendac_011
[/FONT]

dobrodosao.gif



[FONT=&quot]u AZ pokret, od danas si ravnopravan član, a ako se i dalje budeš ovako trudio, vrlo brzo ćeš dobiti i titulu. Samo nastavi tako. :yea:[/FONT]
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Bravo! Bravo! Bravo zasuperman2

Svaka čast! Ovakav učinak potepanih zombova odjednom nismo imali još odavno!!!
Zbog izuzetnoh dostignuća na testiranju i na delu, s obzirom da nemamo ministra za kulturu, tačnije za književnost, predlažem da mladi drug član bude odmah postavljen na to mesto.

Kad je proslava?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Kalimerčice dušice, ja se s tobom slažem u potpunosti.
Proslava može da počne da se sprema, pa da bude recimo u subotu. Šta mislite? Ipak treba da se spremi toliko toga, jer ako krenemo da slavimo k'o tvoj rođendan, onda smo za pripreme već okasnili.
Za svaki slučaj, odoh ja odmah u nabavku. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Pre svega, druže Pyc ČESTITAMO!!!
Drugarice Crvena ne žuri u nabavku. Kako se drug Re ne oglašava, sigurna sam da je prihvatio tvoje kritike (ono o alavosti).
Za zabavu u čast druga i saborca, prilažem sve što sam u onom nesrećnom testu za živci :stupid:spremila (po spisku).

11cftac.jpg


Krupna i sitna stoka, kobrovača i ostala vatrena i ladna pića... Da ne nabrajam. Ima sve!!!:drinks:
P.S. U poverenju, mlogo mi žao zbog nesporazuma sa drugom ministrEm.:cry::cry::cry:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Mars, uopšte nemo' da mi se sIkiraš (ni sa, ni bez sIkiricu), sve će to da se izede i pre subote. A u subotu kreću bahanalije. Još si nova, pa ne znaš kol'ko mi možemo da izedemo i da popijemo, pogledaj malo napred pa ćeš da vidiš šta smo uradili za Kalimerčicin rođendan. Tri dana joj iz kuće nismo izašli, a kol'ka je krupna i sitna stoka nastradala, sačuvaj Bože. Prema tome, ič se ne sIkiraj, umesto ja da ih 'ranim ovih dana, ima da ih šaljem kod tebe u menzu. ;-)
A za subotu sam više - manje sve kupila, pa ću negde od četvrtka da angažujem i pomoć da krenemo da spremamo...
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
da, da, da.!!!!!!!!!!! JUPI!!!!!!!!! Slažem se u potpusnosti.

I da ne zaboravimo nikako ringišpil, da mi Ekvus ne pati. Prošli put se vrteo sve dok se nije usErao. A Pigica bi mogla da opet odsanja onog mačora i doturi koji štapin žutog, da imamo do petka, dok ministar Re ne obezbedi redovan priliv.

Odoh da obnovim opremu, onaj plavi što skakuće sinoć promašio vrata, pa umesto kod Crvendaćice došao kod mene. I tako...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
da, da, da.!!!!!!!!!!! JUPI!!!!!!!!! Slažem se u potpusnosti.

I da ne zaboravimo nikako ringišpil, da mi Ekvus ne pati. Prošli put se vrteo sve dok se nije usErao. A Pigica bi mogla da opet odsanja onog mačora i doturi koji štapin žutog, da imamo do petka, dok ministar Re ne obezbedi redovan priliv.

Odoh da obnovim opremu, onaj plavi što skakuće sinoć promašio vrata, pa umesto kod Crvendaćice došao kod mene. I tako...

Ništa ja nisam promašio, namjerno došao do tebe, reko da predahnem malo od testiranja. Al đavola da pradahnem... naivko, ko onaj što je lisicu molio da mu kokoši pričuva.
Odakle tolko snage i vatre u vama, ko benzin umjesto vode da ločete. I hajd što sam moro opet da polažem prvi dio, al što me tri paketa onih ljutih žvaka natjera da pojedem, ko da mi nije bilo dosta mučenja s lukom. Evo sad njih podrigujem cijeli dan.
Al što kafu kuvate obe, svaka vam čast. Što jest-jest. Jaka, ko palenta, gori zemlja.
Ništa mi gore nema nego kad odma ujutru dobijem sraćku od tanke kafe.

Dernek ima da bude, da se to proslavi kako je Bog reko. Ja ću da nabavim meso i piće a vas dvije kolače da spremite.

Kalimerčice
ti ima da napraviš 6 torti i to dvije Vasine, dvije Reform i dvije Doboš torte. Ova zadnja ima da bude sa 8 kora. Ne štedi na jajima, orasima i nemoj slučajno da osjetim margarin, sve sa puterom da budu. Osim toga napravićeš par kila sitnih kolača i to vako; kuglice i sa smokvama i sa kokosom, znači dvije vrste kuglica, marcipan štapiće i bajadare.

Ti Crvena ćeš da ispečeš brdo kiflica i pogačica i to vako; prvo salčiće da napraviš jedno 4 pleha, pa isto toliko kiflica slanih, onih što si prekjuče pravila i počačica sa čvarcima. Osim toga napravi i 4 pleha vanilica i jedno 3 mjere krempita. Napravi malo i onih londonera.
Vanilice nek budu pola-pola, sa pekmezom od kajsija i borovnice. Ne trpaj unutra ovo kupovno đubre nego domaće pekmeze da nađeš. Ono što je sa salom i sa čvarcima takvo je kakvo jest a u ostalo i za tebe važi isto, samo puter. Sutra ću ti poslati salo i čvarke po nekome da se ja ponovo ne izlažem opasnosti od dopunskog testiranja, možeš i poslat tog Razarača il kako se već zove do mene pa nek on to odnese do tebe.

Marsovka tebe ne poznajem, za ove dvije znam da osim muška znaju i varjaču ponekad uhvatit u ruke. Zahvaljujem na donaciji u jelu i piću, hvala ti i na čestitkama a ako se snalaziš u kuhinji pomozi im budeš li imala volje i vremena da to sve bude gotovo na vrijeme.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Pyc, mnogo si se izbezobrazio, mi te pohvalile i dale ti titulu, ti odmah počeo da naređuješ.
Šta je bre, drage moje drugarice i saborke, s ovi muškarci? Prvo onaj alavac Rekontra svašta nešto tražio od sirote Marsovke, i na kraju je nije istestirao, sad se ovaj Pyc osilio, auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... braćo, drugovi i saborci Equuse, Crazy, Zjoco i ostali, vrćite se ovamo što pre, od ove dvojice ne mož' se živi. Nego, kad ja uzmem bič, svašta će da bidne! Dok jednom zamahnem ima da bude red.

04.jpg

Ja ću da pravim sve što treba, jer kao ministar od kujnu i treba i da organizujem i da napravim veći deo đakonija, al' ti će' lično da mi doneseš i čvarke i salo i svinjsku mast (vanilice su bolje sa njom nego sa puterom). K'o bela lala, da si se nacrtao večeras kod mene sa svim tim stvarima, a kad će da izađeš, to će još da vidimo. Ima da te uhapsim da radiš u kujnu, neću da te testiram ponovo jer se mnogo žališ. Sram te bilo! Onaj Raznosač opsluživao sve nas devojke, a tek Damu kad je testirao, u bolnicu zaglavio, pa se nije žalio. Junački podneo sve. A ti, Kalimerčicu i mene ne mož' da izdržiš. Nisi ti za to. :acute:

A pošto nam se ostali drugovi ne pojavljuju (poguzije jedne, u subotu će svi da se nacrtaju, dotle nigde nikog' nema), a Marsovka nije još testirana, će da pošaljemo Raznosača kod nje večeras, da i to završi. Ali Marsovka, da ga čuvaš, jer pored ovaki muški k'o što je Pyc, Raznosač mora da se čuva kao narodno blago. Nema grebanje, ujedanje, i ostalo, jel' jasno?

Kalimerčice
dušo, ako ti treba pomoć za torte i kolači, javi da ti pošaljemo nekoga. Ja Pyca hapsim večeras da melje čvarci, orasi, i ostalo, pošto za bolje i nije. Sutra ću ga pustim da ide u nabavku po meso i piće, pa posle mož' da svrati do tebe da i kod tebe samelje i isecka šta ti treba. ;)

E tako! Odo' ja da vidim šta mi još treba da nabavim, pa da se nešto radi... 'Ajd' u zdravlje! :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Evo da se javim, dođoh sa testiranja! Udarnički, muški, ceo vikend... Marsovka je potpuno spremna za borbena dejstva, čak šta više, ima i viška energije, znanja i želje da napreduje! Ali, prvo mora da se pokaže i u kuhinji, sa varjačom, nikakve industrijske torte i mučene životinje iz kaveza ne dolaze u obzir! Samo domaće, i ono što je skakalo po dvorištu, paslo slobodno i jelo zdravu hranu! Ima rok da se spremi do vikenda, podigne kredit i sve to lepo pripremi! Na dekoracije i vizuelni utisak ne mora previše da obraća pažnju, jagnjećim brigadama je bitna samo količina!
Živci su joj izdržali, prošlaje i psihološko testiranje, tako da predlažem neko pomoćno mesto u AZ pokretu, za početak!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top