Okultizam-spiritizam u Hrišćanstvu

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Bože Bože, šta sve ovde može da se pročita, svakakve baljezgarije.
Stvarno sve baljezgarije 99% tema otvorenih protiv Pravoslavnih i Katolika na kojima toboze "razoblicavate" nasa ucenja i nazivate nas" okultistima i paganima" a onda kao mi vas napadamo i diramo? Ceo forum ste zagadili!

A to da vas napadamo prodaj neobavestenima a ne nama!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Dakle PC direktno promoviše spiritizam preko komunikacije sa svecima.

Oni će reći da su to sveci, a to nisu duhovi umrlih, jer oni ne postoje.

Dakle šta nas briga što ćete vi reći da to nije spiritizam.

Kada to stvarno jeste. Znate ono promijena terminologije radi umirivanja sasvjesti, nije mafijaš nego je kontroverzni biznismen.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sta nas briga sta cete vi reci, uopste nas nije briga ni najmanje..

Zato žanjete haos, rasulo, raskole.

ЈАВЉАЊЕ УМРЛИХ ОСОБА ЖИВИМА

Kako se mrtvi javljaju ako ništa ne znaju?

Evo dokaza da se radi o demonima.


Умрла мајка јавља се своме безбожном сину и враћа га вери

Uzeću dio iz ovog podnaslova iste knjige.

Све док је лекар био поред њега, он је гајио наду да ће оздравити, али кад га је оставио - њега захвати велики страх. У бунилу, које га је с времена на време спопадало, он је западао у мрак, пун смрада и јаука, од чега му се крв у жилама ледила. Једне ноћи он у страху крикне и отвори очи. При слабој светлости свеће он поред кревета спази своју умрлу мајку и осети њену руку у својој. Била је сва обучена у бело, само наједном месту видело се црно платно.

Zapazite da se momku krv sledila u žilama. Zašto bi se sledila ako je to njegova majka koja je umrla?

U razg. sa navodno majkom je jasno da ta osoba zna mnoge detalje iz njegovog života, ali to nije dokaz da je to majka, jer nas demoni posmatraju i isto tako znaju mnoge detalje iz našeg života.

Zapazite dio u kojem demon (navodno majka umrlog) govori sinu da je Bog htio da ga uništi. Bog ne uništava nego spasava. Demoni uništavaju ljude, tj. ljudi sami sebe kada im se predaju.

Ја сам, твоја мати, почела је она да ми говори. Твоји греси, твој развратни живот и неверовање досадили су Богу и Он је хтео да те уништи.

Ovakvih demonskih prevara ima dosta. Navodno ovi ljudi su postali bolji, postali su vjernici nakon što su bili bezakonici, sve je to maska samo da se ljudima utuvi u glavu da su umrli živi u nekom duhovnom obliku. Ostali podnaslovi ovih javljanja su ovakva

Iz iste knjige JOvana Šangajskog.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Zato žanjete haos, rasulo, raskole.
Svaka tebi cast, kad pominjes haos, rasulo i raskole a o svojim raskolima cutis! Podelili ste se na najmanje 3 suprotstavljene frakcije! A ovde se delite po forumu medjusobno. Plus, sto se tice tvog "globalnog sagledavanja" na 50 000 protestantskih denominacija. Tebe boli sto je kod vas to slucaj pa bi voleo da smo i mi podeljeni jer zelis da nas posvadjas, zato i izazivas i podmeces i sve ovo radis ne bi li nas posvadjao, cak udaras na nacionalnu pripadnost!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
. Tebe boli sto je kod vas to slucaj pa bi voleo da smo i mi podeljeni jer zelis da nas posvadjas, zato i izazivas i podmeces i sve ovo radis ne bi li nas posvadjao, cak udaras na nacionalnu pripadnost!

Mire, to im je jedino preostalo. Nacionalna osnova. No pitam se odakle samo sebi pripisuju pravo da to rade kada su veru svojih otaca popljuvali i primili budalino zlato američke sekste? No, to se od njih da i očekivati.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Stvarno sve baljezgarije 99% tema otvorenih protiv Pravoslavnih i Katolika na kojima toboze "razoblicavate" nasa ucenja i nazivate nas" okultistima i paganima" a onda kao mi vas napadamo i diramo? Ceo forum ste zagadili!

A to da vas napadamo prodaj neobavestenima a ne nama!

Navedi spisak tema koje sam ja otvorio, i videces da nema ni jedna otvorena bilo protiv koga.

Sve moje teme koje sam otvorio se bave spasenjem.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Iako je BOg jasno rekao da nema prizivanje mrtvih, oni kažu pa mi prizivamo svece, kao i Saul što je prizvao Samuila, a došao mu demon.

Zato i imaju haos, kao kod Saula što je bio, dakle završetak im je isti.
 
Natrag
Top