Napetost na forumu

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Raspravi i ovako nece biti kraja hteo ti to ili ne. Ja znam ko sam i sta sam za razliku od tebe koji si vise zahvalnica podelio stafu od bilo koga na ovom forumu. Od tih 663, bar 500 su dobili clanovi stafa licemeru jedan, ti koji se mene usudjujes tako nazivati i pricate ovde svasta a pojma nemas o meni i mom zivotu. Dajes sebi za pravo da ulazis nepozvan tamo gde nemas pristupa, blatis me ovde kao najgoreg i izvrces moje reci kako i gde stignes ... Uvek si iza mene u nekoj temi s tim idiotskim klipom - kao slucajno??? U stopu me pratis da bi mi spustio ili izvalio neku glupost i ponasao se krajnje neizbalansirano kako umes da kazes.

Ja ne izigravam nista i ni na koga ne idem djonom, samo odgovaram takvima kakav si ti, podmuklima i licemernima koji misle da su uvek duhovoti i da je svaciji zivot jedna velika zajebancija. Ako tebi cveta cvece ne cveta svakome! Ne zive svi od danas do sutra kao Gospodin Vuk, ne rade svi sve opusteno, ne smeju se svi jer nemaju svi razloga za udri brigu na veselje. Ja ne znam sta ti umisljas ovde ali sam vec rekao .... Ti si krajnje neozbiljan da bi ikome ma sta ovde popovao. Vidi se i u tvojim postovima. A to da li si zlatni nosorog ili nisi ili te zabole kobaja, papaja ili ne mene uopste ne dotice jer ti nemas pojma koliko zivot moze da bude gorak zato sto to nikada nisi iskusio .... Kad to nesto bude toliko nedostajalo svakog dana sve vise i vise shvatices kakav je svakodnevni zivot nas, potencijalnih zrtvi ....
Vidi ovako:
1.Žao mi je što nema više one opcije "Pogledaj postove gde se zahvalio taj i taj"! Tako bi mogao da vidiš gde sam dao zahvalnice!
2.Tačno si rekao - ja nemam pojma o tebi i tvom životu! Ja o tvom životu nisam ni komentarisao i ne zanima me... Ali,vidim šta lupetaš po forumu,pa na konto toga slažem neko mišljenje! Konačan rezultat toga je da si licemer i bezobrazan (najblaža varijanta)!
3.Izvrćem reči??? Pa,ako laže koza - ne laže rog! Sve kako sam napisao stoji u temama Makro chat i Napetost na forumu (ako hoćeš - prilažem i screenshot-ove)!
4.Pratim te u stopu??? hahahahahahaha.... Ti to nekome kažeš koji si u svakoj čorbi mirodjija!? Ti koji komentarišeš bukvalno SVE??? Kažeš nešto,pa jedva čekaš da još neko nešto napiše da bi nakon par sekundi nalepio još neki od tvojih moždanih izvoda! Ma,daaj...

5.Maločas kažeš,citiram: "ti koji se mene usudjujes tako nazivati i pricate ovde svasta a pojma nemas o meni i mom zivotu. Dajes sebi za pravo da ulazis nepozvan tamo gde nemas pristupa, blatis me ovde kao najgoreg i izvrces moje reci kako i gde stignes ... "
A,sada ti pričaš o mom životu! Pa,vidiš li da sam sebe pobijaš u jednom postu!? Ko si sad ti da pričaš o mom životu???
"Gospodin Vuk" ne živi od danas do sutra,a cveće danas cveta u zavisnosti od toga koliko ga zalivaš... Ali,ja nisam došao na SF da lečim svoje životne probleme ili šta već,nego da se zezam i to i radim!

6.Gorak život vas potencijalnih žrtvi??? Jel' ti to sad igraš na kartu sažaljenja onih koji sa distance ovo čitaju,pa da neko kaže "e,jadan onaj wizard - napadaju ga bez razloga,a on mučenik uvek žrtva...ima težak život...ovo,ono"??? Možda i ja imam težak život,pa ne smaram ljude ovuda i ne glumim ludilo!

Dzabe je tebi objašnjavati kad sam ne vidiš svoje greške jer se ovde predstavljaš nečim što nisi! Samim tim i sam sebe pobiješ u X post-ova...

Vidis burazeru, ja sam svoj ban zatrazio sam. U tome je razlika. Ja sada odlazim. Ne garantujem da cu doci ali ja sam SVOJ BAN ZATRAZIO SAM
Sam zatražio ban??? Eto koji si ti lik! To je isto kao da hoćeš samoubistvom da ostaviš cigare... Svašta...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Napetost na forumu je glupost!:red:
Baš se pitam, zbog čega su neki ljudi ovde?:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Vidi ovako:
1.Žao mi je što nema više one opcije "Pogledaj postove gde se zahvalio taj i taj"! Tako bi mogao da vidiš gde sam dao zahvalnice!
2.Tačno si rekao - ja nemam pojma o tebi i tvom životu! Ja o tvom životu nisam ni komentarisao i ne zanima me... Ali,vidim šta lupetaš po forumu,pa na konto toga slažem neko mišljenje! Konačan rezultat toga je da si licemer i bezobrazan (najblaža varijanta)!
3.Izvrćem reči??? Pa,ako laže koza - ne laže rog! Sve kako sam napisao stoji u temama Makro chat i Napetost na forumu (ako hoćeš - prilažem i screenshot-ove)!
4.Pratim te u stopu??? hahahahahahaha.... Ti to nekome kažeš koji si u svakoj čorbi mirodjija!? Ti koji komentarišeš bukvalno SVE??? Kažeš nešto,pa jedva čekaš da još neko nešto napiše da bi nakon par sekundi nalepio još neki od tvojih moždanih izvoda! Ma,daaj...

5.Maločas kažeš,citiram: "ti koji se mene usudjujes tako nazivati i pricate ovde svasta a pojma nemas o meni i mom zivotu. Dajes sebi za pravo da ulazis nepozvan tamo gde nemas pristupa, blatis me ovde kao najgoreg i izvrces moje reci kako i gde stignes ... "
A,sada ti pričaš o mom životu! Pa,vidiš li da sam sebe pobijaš u jednom postu!? Ko si sad ti da pričaš o mom životu???
"Gospodin Vuk" ne živi od danas do sutra,a cveće danas cveta u zavisnosti od toga koliko ga zalivaš... Ali,ja nisam došao na SF da lečim svoje životne probleme ili šta već,nego da se zezam i to i radim!

6.Gorak život vas potencijalnih žrtvi??? Jel' ti to sad igraš na kartu sažaljenja onih koji sa distance ovo čitaju,pa da neko kaže "e,jadan onaj wizard - napadaju ga bez razloga,a on mučenik uvek žrtva...ima težak život...ovo,ono"??? Možda i ja imam težak život,pa ne smaram ljude ovuda i ne glumim ludilo!

Dzabe je tebi objašnjavati kad sam ne vidiš svoje greške jer se ovde predstavljaš nečim što nisi! Samim tim i sam sebe pobiješ u X post-ova...


Sam zatražio ban??? Eto koji si ti lik! To je isto kao da hoćeš samoubistvom da ostaviš cigare... Svašta...

He,he,he,he! A ja već pomislila da se borim sa vetrenjačom. Wizarde 'ebo te Servantes!

Zao mi je sto si otisao bleki nadam se da cemo te se svi secati joooos duuuuugo

'Ajd' mali, ne budali.
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Ne znam zasto uopste dolazi do takvih situacija. Zar ne pise ovde gore Samo Opusteno? Ako neko ne moze da se opusti, zasto dolazi na forum? To je moje misljenje. Da te bi dolazilo do kasnijih uvreda svakojake vrste.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ne znam zasto uopste dolazi do takvih situacija. Zar ne pise ovde gore Samo Opusteno? Ako neko ne moze da se opusti, zasto dolazi na forum? To je moje misljenje. Da te bi dolazilo do kasnijih uvreda svakojake vrste.

Pa,neki ovde vide šansu da postanu nešto što nisu i kada to i sami shvate - eto ti "napetosti" ... koja je inače samo u njihovim glavama....i tako...
To su supermeni,super dase,super ženke,nadljudi...........kako god - nisu normalni,ali su svakako glavni faktor "napetosti"!
 
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
Znate li vi zbog čega je Black Wizard napustio forum? Napustio je zato što ste vi uvek prelazili granicu normalnosti. Ovaj forum je napravljen da se družimo (kad god imamo slobodnog vremena) a ne za svađu. Ako ovako nastavite, doći će do slučaja da i drugi napuste forum zbog svakakvih ispada (kao Black Wizard na primer). Možemo mi da se šalimo, ali do određene granice.


P.S. Kada sam spomenuo vi to se odnosilo na sve vas.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Znate li vi zbog čega je Black Wizard napustio forum? Napustio je zato što ste vi uvek prelazili granicu normalnosti. Ovaj forum je napravljen da se družimo (kad god imamo slobodnog vremena) a ne za svađu. Ako ovako nastavite, doći će do slučaja da i drugi napuste forum zbog svakakvih ispada (kao Black Wizard na primer). Možemo mi da se šalimo, ali do određene granice.


P.S. Kada sam spomenuo vi to se odnosilo na sve vas.

Jel' ti to hoćeš da kažeš da je on jadnik normalan,a mi ostali budale ili šta???
 
Natrag
Top