Napetost na forumu

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
Šta radite kada se na forumima ne osećate lepo, kada ste napeti?

Da li radite log off ili ipak ostajete?

Podelimo zajedno svoja iskustva.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Mada mi se tako nesto retko dogadja....ako se ipak to desi....skuvam kaficu.....cimnem neko prijatno picence....i pusim Armika ili nesto sto mi prija i sto me opusta.....pa ako nemam nesto prece ....vratim se ...
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
667
Ja sam bio na jednom forumu...i taman kad sam počeo da se osećam kao kod kuće, sam shvatio da nisam kod kuće...nisam mogao da se borim da virtualnim "veličinama".
Napustio sam forum...žao mi je,bilo je tamo finih ljudi ali...interesantno je da se ljudi uzdignu i sebe smatraju nečim specijalnim ako imaju par hiljada postova(od kojih je mali procenat pisan da ima smisla)
Urednici ,administratori...sve velikan do velikana a u realnom životu...ko zna?
Ovde,zasada...ne eksponiram se previše...mislim da je svejedno.
Lepo je biti u nekom društvu ali ne po svaku cenu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
2.938
U zadnje vrijeme mi se to često događa.
I šta radim u tom slučaju?
Nađem nekakvu bluz stanicu i slažem pasijans ili mahjong.
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Meni onda ide OK, bolje nego vama. Ja imam epitete kao što su jeretik, ekuminsta, iskrivljač, demon i td... Ali kada pustim Keith Jarret-a i to koncert iz Kelna, u sekundi se desi delete bad sector memmory.

U glavnom bilo mi je teško prvi put, ali sam onda shvatio da su to samo imaginarni ljudi koji pričaju to šta znaju i drže se toga bez obzira na ‚‚drugu stranu". Jedino na šta insistiram jeste da se tuđ stav prihvati ali da ne mora da je po difoltu to istina ili neistina. Samo da se prihvati mišljenje. Ali kada preko puta imate ‚‚fanatika" tu zdrave komunikacije nema. Ali mislim da je tako i na ostalim forumima. Ništa novo. Tako da što pre razumete da ljudi nešto neće (namerno da razumeju ili ne mogu (a nisu krivi)), manje je na vama da pokušavate da sa istim diskutujete. Sa većine tema sam se povukao. Ali da idem log off ili da napustim forum nema potrebe, ‚‚fanatik" je vezan samo za jednu oblast. A i prihvatio sam da su ljudi (pojedini) isključivi do bola i da negiraju sve živo. Hvala ostalima što su na forumu!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poruka
67
Uglavnom ne citam sta drugi pisu, tj ne citam u celosti, tako da me slabo to sve dotice :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
Drzim se po strani,izduvam se malo mada su to retki trenutci.Volim ovaj forum,svojim neznanjem umem malo da ugnjavim i tada mi se ucini da sam visak.Naravno to kratko traje:)
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Muzika samo za 3 stepena više...Ili jednostavno pustim narodnjak na YouTube-u :)
 
Natrag
Top