Napetost na forumu

Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
306
Ostavite Wizarda na miru. Vise nije na forumu. Nije u redu da ga i dalje spominjete......
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
I još nešto. Primetio sam da se vode prazni razgovori, ali bukvalno prazni (koji nemaju nikakvog smisla). Nađite nešto zanimljivo (bilo šta) i o tome pričajte.

Spamujte ovde do mile volje ( ovde se ne racunaju postovi )
Kao da je bitno šta većina ovde piše...pišemo ono što je nama smešno,za nekoga su to prazni postovi i lupanje gluposti a neko se nasmeje na ta lupanja...
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Primetio sam da se vode prazni razgovori, ali bukvalno prazni (koji nemaju nikakvog smisla). Nađite nešto zanimljivo (bilo šta) i o tome pričajte. I ne samo Vi, nego i ostali. Ovo Vam dobronamerno kažem. Ne želim da budem protiv Vas (to važi i za ostale), ali ne volim da se svađate međusobom. To ničemu ne dovodi.

Pa jes, dobro veliš, sve nekako prazno i bze. Evo ja predlažem da se otvori tema "Uticaj magova i vračara na pripadnike MUP-a u Timočkoj Krajini", al se bojim da me ne uapse. Znaš i sam verovatno kaki panduri umeju da budu, nisu onolki vicevi o njima za džabe.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Evo izvođenja voodoo zahvata....
0.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruka
0
dakle, sad ste me uplasili.. ja sam totalni pocetnik na forumima.. los vajb je ovde cesta pojava?
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Znate li vi zbog čega je Black Wizard napustio forum? Napustio je zato što ste vi uvek prelazili granicu normalnosti. Ovaj forum je napravljen da se družimo (kad god imamo slobodnog vremena) a ne za svađu. Ako ovako nastavite, doći će do slučaja da i drugi napuste forum zbog svakakvih ispada (kao Black Wizard na primer). Možemo mi da se šalimo, ali do određene granice.


U pravu si. Zato sam otisao. Ali upravo zato sam se i vratio. Kada sam se malo odvojio od svega i imao vremena da razmislim o svemu tome ..... Ovo je forum .... Treba da se zezamo a ne da provociramo jedni druge i da se bijemo ovde .... kako ce sve to da izgleda nekome ko dodje prvi put ovde i pogleda sve ovo ....

Ne zelim vise raspravke .... kome je do toga neka me izbegava .... U rasprave vise ne ulazim .... Pravdam svoj boravak i vi ostali pravdajte svoj .... Ko bude pokusao da me isprovocira nece mu poci za rukom .... Zato neka sebi ustedi i trud i vreme ....
 
Natrag
Top