Napetost na forumu

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
U pravu si. Zato sam otisao. Ali upravo zato sam se i vratio. Kada sam se malo odvojio od svega i imao vremena da razmislim o svemu tome ..... Ovo je forum .... Treba da se zezamo a ne da provociramo jedni druge i da se bijemo ovde .... kako ce sve to da izgleda nekome ko dodje prvi put ovde i pogleda sve ovo ....

Ne zelim vise raspravke .... kome je do toga neka me izbegava .... U rasprave vise ne ulazim .... Pravdam svoj boravak i vi ostali pravdajte svoj .... Ko bude pokusao da me isprovocira nece mu poci za rukom .... Zato neka sebi ustedi i trud i vreme ....
Nisi ni trebao da ideš... Kako i sam kažeš - ovo je forum! Kuckanje po tastaturi,zezanje,trošenje slobodnog vremena...
Iskreno - znao sam ja da ćeš se vratiti i mogu ti reći da mi je zbog toga i drago! Pozzz
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Nisi ni trebao da ideš... Kako i sam kažeš - ovo je forum! Kuckanje po tastaturi,zezanje,trošenje slobodnog vremena...
Iskreno - znao sam ja da ćeš se vratiti i mogu ti reći da mi je zbog toga i drago! Pozzz

Hvala Вуче, ali iskreno ..... Jbg, pretera covek .... Kad se malo odvojis na stranu postanes svestan mnogih stvari ..... Mozda je sve ovo i trebalo da se desi .... Inace me ne bi prosvestilo .....
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Vidim da si prihvatio predlog za potpis! :lol:

Ideja je genijalna .... nije bilo razloga da je ne prihvatim ..... A i svidja mi se mada i sam znas da kod mene te stvari ne traju dugo .... Nego kad vec imas dara u tome, mogo bi da mi nadjes neku sliku smesnog rokera da je stavim ko avatar .... mislim ako te ne mrzi ....
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
David-Guitar-----34428.jpg
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ama ovaj Slaja bend s mojih prostora i seljak covjek ako kapiras...:roll:
Cista komercijala...bezze skroz...wacko2nervira mewacko2
 
Natrag
Top