Koja je crkva, crkva Hristova?

Učlanjen(a)
21.09.2015
Poruka
1.460
Prijatelju, nije lepo iznositi ne istine.
Za mene su ono što ti iznosiš neistine.Istina je da je Ellen rekla da Bog nije oprostio satani, a to se suprostavlja Svetom Pismu.
Ne postoji Pravoslavno učenje u Svetom pismu, već ljudske filozofije obučene u Hrišćanske elemente.
Znaš i sam da je ovo netačno s obzirom da imamo 70% zajedničkog učenja, tebi to tako iygleda jer nisi video srce pravoslavlja i ja sam imao isto mišljenje kad su mi HAC punili glavu glupostima.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
PC navodno Božja a izvršili genocid nad bogumilima, ratovali, pljačkali, ubijali. Imaju paganska učenja, nastali iz pganskog Istočnog Rimskog cartsva tačnije Vizantije. Zato je Bog slupao idole na Kosovu, nisu se ponizili pred Bogom pa su se ponizili pred Amerikom 99. godine. Kada je na scenu nastupila PC i ostale tradicionalne religije nastalo je zlo. Manipulišu ljudskim osjećanjima šire nacionalizam i mržnju prema drugima. Izvršili su genocid nad muslimanima u CG, pobili muslimane u Srbiji nakon odlaska Turske iako su im obećali život i da im neće otimati imovinu. u CG su se onda međusobno klala plemena, Nemanjići bratoubice i očeubice. Od ostroga su napravili sotonsko lijeglo i kult moštiju. Od crkvi su napravili groblja. PC nema veze sa Bogom. E to je PC njihova djela svjedoče za njih, bolje rečeno nedjela. Čast izuzecima kojih je jako malo.
 
Učlanjen(a)
21.09.2015
Poruka
1.460
PC navodno Božja a izvršili genocid nad bogumilima, ratovali, pljačkali, ubijali. Imaju paganska učenja, nastali iz pganskog Istočnog Rimskog cartsva tačnije Vizantije. Zato je Bog slupao idole na Kosovu, nisu se ponizili pred Bogom pa su se ponizili pred Amerikom 99. godine. Kada je na scenu nastupila PC i ostale tradicionalne religije nastalo je zlo. Manipulišu ljudskim osjećanjima šire nacionalizam i mržnju prema drugima. Izvršili su genocid nad muslimanima u CG, pobili muslimane u Srbiji nakon odlaska Turske iako su im obećali život i da im neće otimati imovinu. u CG su se onda međusobno klala plemena, Nemanjići bratoubice i očeubice. Od ostroga su napravili sotonsko lijeglo i kult moštiju. Od crkvi su napravili groblja. PC nema veze sa Bogom. E to je PC njihova djela svjedoče za njih, bolje rečeno nedjela. Čast izuzecima kojih je jako malo.
Tebi sa ovoliko mržnje ne bi pomoglo ni da si pravoslavac.PC nema učenje suprotno Bibliji.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Poznaće se po delima naravno, ali u svakoj crkvi ima greha i djavola.

Nisam vidio da advent. idu u zatvor, idu u Hag.

Ako nije PC Božija onda je hrišćanstvo lažno.

Pa vi niste hrišćanska crkva, nego rimska paganska koja je navukla ruho hrišćanstva. Niste vi mjerilo nikome, nego Biblija vama. Ocijenila vas je bludnicom. Tačnije vi ste ćerka bludnica, majke bludnice RKC. NIste majka, ali majka ima ćerke.
 
Učlanjen(a)
21.09.2015
Poruka
1.460
Natrag
Top