Jevrejima, glava 4

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Za tebe je "muljatorica" za nas je Božji vesnik crkve ostatka koja je živela i radila dostojno pozivu koji je dobila.

Ti veruj crkvi - mi ce mo reci Božjoj i Gospodu koji sam svedoči istinu svojim Duhom crkvi i svakom čoveku pojedinačno koji se predaje Bogu.

Amin!
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Za tebe je "muljatorica" za nas je Božji vesnik crkve ostatka koja je živela i radila dostojno pozivu koji je dobila.

Ti veruj crkvi - mi ce mo reci Božjoj i Gospodu koji sam svedoči istinu svojim Duhom crkvi i svakom čoveku pojedinačno koji se predaje Bogu.

Ja ne propitujem i ne dovodim u pitanje Božju riječ, nego vjerodostojnost vaše "Božje vjesnice" prema kojoj vi mjerite i Boga i njegovu riječ. A kakva vam je "vjesnica" najbolje pokazuje činjenica da tvrdi kako je sam Bog svoja svjedočanstva proglašavao neispravnim.

P.S. Naravno da ću vjerovati Crkvi. Isus je jamac svojoj Crkvi i sveti Pavao uči da je Crkva stup i uporište istine.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.282
"Kraj svijeta" - Kristov dolazak, nije nikakva NEVOLJA za kršćane, nego suprotno, izbavljenje iz svih nevolja svijeta.

Znao sam da ces odvaliti nesto i to smesno, pa sam cekao. Jaoo.. :)

Hristos je na vise mesta ponovio: ''Ali je sve to samo POCETAK NEVOLJA''.
''Tada ce vas PREDATI NA MUKE i ubijace vas''.

Dakle radi se ''o nevolji za Hriscane''.

Probaj ti nadmašiti ovu svoju gornju, možeš ti to.

Stvarno ne mogu nadmasiti ovu tvoju gornju, treba biti doktor teologije za to :)
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Znao sam da ces odvaliti nesto i to smesno, pa sam cekao. Jaoo.. :)

Hristos je na vise mesta ponovio: ''Ali je sve to samo POCETAK NEVOLJA''.
''Tada ce vas PREDATI NA MUKE i ubijace vas''.

Dakle radi se ''o nevolji za Hriscane''.

Znao sam ja da ti možeš samog sebe nadmašiti, i jesi. Citiraj gdje piše da da će ih "predavati na muke" kada bude kraj svijeta.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.282
Znao sam ja da ti možeš samog sebe nadmašiti, i jesi. Citiraj gdje piše da da će ih "predavati na muke" kada bude kraj svijeta.

Kraj sveta obuhvata ''period' i ''nije ogranicen na jedan trenutak'' , ne nastavljaj se, ispadas smesan..
Ovde je rec o ''dogadjajima poslednjih dana'' a ne o ''drugom dolasku'' kao trenutku ''olaksanja''.
Pavle takodje govori o ''poslednjim danima''...

Kada sam rekao ''kraj sveta'' , valjda svakom razumnom coveku treba biti jasno da nisam mislio na ''trenutak drugog Hristovog dolaska'', vec na ono sto se u bibliji naziva ''veliku nevolju'', a to je Bozji sveopsti rat armagedon i ispunjenje otkrivenja..
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Kraj sveta obuhvata ''period' i ''nije ogranicen na jedan trenutak'' , ne nastavljaj se, ispadas smesan..
Ovde je rec o ''dogadjajima poslednjih dana'' a ne o ''drugom dolasku'' kao trenutku ''olaksanja''.
Pavle takodje govori o ''poslednjim danima''...

Kada sam rekao ''kraj sveta'' , valjda svakom razumnom coveku treba biti jasno da nisam mislio na ''trenutak drugog Hristovog dolaska'', vec na ono sto se u bibliji naziva ''veliku nevolju'', a to je Bozji sveopsti rat armagedon i ispunjenje otkrivenja..

:roll::roll::roll::roll: Ti si zaista nenadmašan. Samo ti možeš sebe nadmašiti, i svaki put iznova nadmašiš sam sebe. Vidi što sada kažeš: "Kraj sveta obuhvata ''period'", "sveopsti rat armagedon". Ako je to "period", onda ta NEVOLJA traje mjesec, dva, godinu, možda i više, pa kako onda govoriti o tome "da ne bude u subotu"? Baš me interesira možeš li i ovo nadmašiti.:mig:
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.282
:roll::roll::roll::roll: Ti si zaista nenadmašan. Samo ti možeš sebe nadmašiti, i svaki put iznova nadmašiš sam sebe. Vidi što sada kažeš: "Kraj sveta obuhvata ''period'", "sveopsti rat armagedon". Ako je to "period", onda ta NEVOLJA traje mjesec, dva, godinu, možda i više, pa kako onda govoriti o tome "da ne bude u subotu"? Baš me interesira možeš li i ovo nadmašiti.:mig:

Jel tebi dobro?
Postoji ''velika nevolja'' koja ce se odvijati neposredno pred Hristov drugi dolazak, gde ce Hriscani biti prinudjeni da beze.. Postoji mesto gde ce se sve to desavati, tekst o tome govori..
 
Natrag
Top