Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Или узми неки јефтин рипитер.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Mozda bi taj ripiter i meni pomogao. Nije mi jasno da li mogu ripiter bezicno (putem WiFi-a) spojiti na ruter i onda android box putem ethernet kabla na ripiter??? Ili je ethernet kabl samo za spajanje rutera i ripitera, pa onda android box opet spajam bezicno (putem WiFi-a) na ripiter???
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.02.2020
Poruka
34
I ti jos imas ruter? idi u Vodafon zastupnistvo u tvojoj blizini... reci nek ti pogledaju tvoj prikljucak tj. dal je moguce da predjes na Horizon Box iz razloga sto kod mog prijatelja nije moguce jer je instalacija stara pa im se.ne isplati mijenjat kablove i navedeno u mom predhodnom postu... imas to sve sa Horizon Box koliko mi poznato i sa 50Mbit/s uglavnom predji sa rutera na Horizon Box jer ako ti kablovska ide preko njih nemas sve HD kanale preko kablovska dok preko Box imas sve... ja placam Kabel Tv... Telefon i internet 72€ mjesecno uz Horizon Apk i do 5 Tel brojeva besplatno do 500MB .. ja uzeo 2 kartice ... naravno besplatno

Pozdrav
Ne znam da li mogu ja to menjati jer je internet na gazdaricu stana do decembra meseca.
Znaci nije na moje ime.Tek tad ce preci i to na mene,jer gazdarica mi je rekla da moze da otkaze ali mora placati do decembra pa me zamolila da ne menjamo nista do 90 dana pre isteka ugovora ,tad cemo otici da sve prebacimo jer ne moze pre.
Hvala ti na ovako opsirnom objasnjenju.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Рипитер можеш да повезујеш и жично и бежично, пише у упутству све.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Са којим год хоћеш. Купио сам један пре 7-8 година за појачање слабог сигнала у Грчкој. Код куће ми служи за вифи везу са рутером телевизора који нема вифи.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
U Nemackoj ti je jos lakse i jeftinije. Ako imas Amazon prime racun (ti ili neko od prijatelja ) narucis Amazon Firestik 4k , cesto bude na akciji 35 evra. Veruj mi, sjajna stvarcica. Jedina mana je sto internet hvatas samo preko WIFI, nema LAN (kabel) priljucak za internet.
mozes...ako nabavis adapter....

Kod:
https://www.amazon.de/Amazon-Ethernetadapter-Alexa-Sprachfernbedienung-Modelle-Basic/dp/B01LXP5TXI
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Imam problem sa android box-om izgleda... Prilikom prebacivanja tv programa (Live TV) ton mi se automatski smanjuje skoro na minimum. Onda pojacam ton i sve se cuje normalno, ali kad prebacim na neki drugi program opet se ton smanji skoro na minimum. I tako se ganjam sa tonom vec vise vremena... Jos gore, kada gledam nesto iz videoteke (VOD) cuju se pozadinski zvuci npr. publika kada gledam Stand up show ili sporedni zvuci kada gledam neki film ali glavni protagonisti filma samo otvaraju usta i ne cuju se cak ni kad pojacam ton. Ovo sa VOD nije bilo do danas...

U pocetku sam mislio da je problem u listi ili MAC-u ali sad mi se cini da je problem u mom box-u (android9.0). Da li je neko imao slican problem? Koja su podesavanja potrebna u androidu za audio? Zaista nisam nista dirao i ovo se pojavilo samo tako. A bez tona sve je drugacije...
 
Natrag
Top