Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
28.02.2020
Poruka
34
Imam jedno pitanje za vas koji poznajete ovu tematiku iptv mac liste.
Malo sam citala ovde i dosta naucila zahvaljujuci svima vama.
Moje pitanje glasi da li je moguce gledanje ovih mac lista sa foruma,
sa nekom aplikacijom na smart tv ?
Hvala svima na pomoci do sada.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
329
Malo si citala i malo naučila.... Može da se gleda. Ima dosta aplikacija koje možeš koristiti - STBemu,OTT navigator......
 
Učlanjen(a)
28.02.2020
Poruka
34
Uci se citav zivot...Ja iskreno ne vladam ovom tematikom kao vi muskarci :) (sto ne znaci da nema zena koja znaju znanje).
Koliko je bilo vremena ucilo se kad je moglo ;) ali nije naodmet nauciti ponesto novo i prihvatati misljenja od drugih clanova.
Hvala @lube na savetu ali nazalost moj samsung tv nema stbemu aplikaciju a ott navigator moram proveriti.
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
ako imas android na samsungu, mozes lako instalirati stbemu... ako ne uzmes android box zakacis ga na tv.. i ubacujes u njega sta zelis...
 
Učlanjen(a)
28.02.2020
Poruka
34
Nazalost nije android.
E,sad cu vas zamoliti da mi predlozite neki android box na koji bi radila normalno ta stbemu aplikacija.
Samo nemojte preskupo jos sam na probnom radu od godinu dana :D
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
37
Tanix TX9S je verovatno bestbuy. Moze da se na bavi za 3500 - 4000 din na KP. Ima 2GB RAM i 8GB. Sasvim dovoljno za IPTV (STBEMu , TiViMate itd) i kodi.
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
37
U Nemackoj ti je jos lakse i jeftinije. Ako imas Amazon prime racun (ti ili neko od prijatelja ) narucis Amazon Firestik 4k , cesto bude na akciji 35 evra. Veruj mi, sjajna stvarcica. Jedina mana je sto internet hvatas samo preko WIFI, nema LAN (kabel) priljucak za internet.
 
Učlanjen(a)
28.02.2020
Poruka
34
U Nemackoj ti je jos lakse i jeftinije. Ako imas Amazon prime racun (ti ili neko od prijatelja ) narucis Amazon Firestik 4k , cesto bude na akciji 35 evra. Veruj mi, sjajna stvarcica. Jedina mana je sto internet hvatas samo preko WIFI, nema LAN (kabel) priljucak za internet.
Da li mi je bolje uzeti android box na koji mogu prikljuciti internet na kabl ili ovaj mali uredjaj ?
Zbog interneta pitam jer mi je ruter u hodniku a tv u sobi,i nije pun signal u sobi.
Bolje se informisati sada...
 
Natrag
Top