Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Skini ovo

[h=2]
empty.gif
PORTABLE SIMPLETV[/h]
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
pokusaj sa programom readon tv player,free je i malo je jednostavni od vlc,imas programe za celi svet sto se tice domacih imaju oni najpopularni
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
ako su ovo nova pravila
Kod:
Dakle ,ova pravila vaze za sve do sada zabranjene liste poput PayTV listi (NP-D1, SBB, SiOL TV, Amis, Elta Telekom, BiH Kablovska, T2-SLO, Neterra TV, Fast TV, Iskon TV, Orion TV, Vektor TV, Multi TV, BH Telekom MojaWebTV, Madnet , Jotel , Bostel Tv ,ICECAST, M - KABEL) kao i svih UNISTRIM listi i one obavezno se postavljaju na gore pomenuti nacin ,dok sve ostale liste kao i do sada normalno se postavljaju u CODE tag bez ikakvih ogranicenja....

OSTAJE ZABRANA POSTAVLJANJA NA FORUMU SAMO NET TV PLUS I NJENO POSTAVLJANJE KAO I ZLOUPOTREBA GORE POMENUTIH OPCIJA BICE SANKCIONISANA.....
ja terao po pravila i ostavio negativan pecat

Necu vise postavljati liste ni ovde niti bilo gde bicu aktivan samo u
Satelitska TV i kljucevi i u neku drugu temu
valjda je u meni neki problem posto nemogu da raztumacim pravila foruma
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
sota ,ti boki ,d3ns ,i wolf ,blind ,ste stubovi ovoga foruma ,nisam ovdje samo zbog strimova upoznao sam dosta ljudi,druzimo se ,nepravdajte se nikome ,banirajte i gotova prica ,jeli objavio unistream jeste nije stavio hide 100 postova ban ,prvi put sam cuo od sote sta je unistream ,od bokija kako skanirati ,od d3ns ,upustva za playere ,sad treba da ih prestanem postovati jer mogu izvuci stream koji hocu ,i odakle ,hocu ,nikad idemo dalje ,ovo je veliki forum najveci ,nasa kuca tu se uvijek vracamo ,i nezakljucavajte nista ,to i hoce toliko ,izvini boki nisam vidio tvoj post obrisi ovo ,ako je problem
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.363
Nije mi jasno zasto se ljudi iz administracije raspravljaju sa clanovima
Sednite ljudi dogovorite se i sprovedite u delo odluku
Nesumnjam da cete odluku doneti u interesu svih clanova
U krajnjem slucaju napravite ovaj deo foruma privatnim
I odlucujte o svakom zahtevu o ulasku u njega
Jeste to malo veci posao ali ce se sigurno isplatiti
Pozdrav
 
Natrag
Top