Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

• Začetnik teme DusanMadic
  • Datum pokretanja
G

glofish

sta se svadjate ja sam tu listu postavio na jedan forum i ona se rasirila massan

Vasili Zaitsev

Vasili Zaitsev

Član
Pitanje za @1860:
Vidim dosta si upoznat sa ovom temom, a datum aktivacije 1. januar 2014. Moze li se onda znati za mene i ostale koji ne znaju sa kim imamo cast od starih nickova? Poz

nebojsava

nebojsava

Pitanje za @1860:
Vidim dosta si upoznat sa ovom temom, a datum aktivacije 1. januar 2014. Moze li se onda znati za mene i ostale koji ne znaju sa kim imamo cast od starih nickova? Poz
Da se nisi uplašio da nije slučajno neko koga si ranije "britovao" pa pitaš !!!

vaskempek

vaskempek

Član
Pridruzujem se cestitkama Denise i zelim ti da i dalje kao i do sada radis i pomazes nama koji su ovde dosta naucili od tebe i naravno ostalih da ih ne imenujem sve.Srecno u daljem radu.

Vasili Zaitsev

Vasili Zaitsev

Član
1860 je isto sto i 040:349 i jos 2 nika cinimi se Sto 65 i jos jedan valjda..... pitaj mene....

ovo je smesno sta se radi......
Taj cetvrti je nick: KOKI S
pa znam i ja boki nego da vidim njegov odgovor, cisto da vidim dokle je u stanju da laze ..

privremena

privremena

Član
Pa secas se boki da sam ja to pre pisao da postoje dupli,trodupli,cevorodupli... nikovi

P

piranazr

Član
ja bi voleo da me neko kontaktira u vezi pomoci oko 72h sa sbb cuo sam da to moze...boki71 ti mi se cinis da mozes da pomognes hvala unapred.....