Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
ko ima neku dobru listu exyu neka šalje na skayp jura2328 da vidim koliko dobrih ljudi ima .
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
316
Ja stvarno ne znam sta im/mu to treba, zalosno, svakakvih ljudi ima ccc
Svi od postenih clanova se ovde trude da koliko toliko imamo sta da gledamo, a on samo pokusava da unisti sve zivo, stvarno mi nije jasno sta mu to treba ...
Kog sam god ''normalnog'' clana, moderatora, vip-a, urednika itd. pito, sve i jedan mi je lijepo na pp ili u chatu objasnio sta mi je trebalo i zato vam jos jednom hvala puno i ovde !
I ideja koju je boki71 predlozio, da se tema samo ostavi za clanove koje su postovali pravila i doprineli forumu, mi se mnogo svidja, a da se ovako nastavi, da svako po 5 accounta pravi i unistava liste, stvarno nema smisla vise.
Ali na vama je, vi odlucite kako je najbolje, pozdrav ;)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
zalosno je da gubim vrema na to i proveravam ko je ko i koliko nika ima umesto da radim nesto za dobrobit foruma i svih nas.......naravno svako sa vise nikova bice banovan pa i ovaj lik.......pustam ga jos malo mozda pise poruke sam sebi sa jednog na drugi nik........neznam ....mozda se i zahvaljuje sam sebi.....ko bi ga znao kakve sve ljudi imaju ideje.....rece mi malopre na pp jedan prijatelj da mozda se i svadja sam sa sobom ........ko bi ga znao.....
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
316
zalosno je da gubim vrema na to i proveravam ko je ko i koliko nika ima umesto da radim nesto za dobrobit foruma i svih nas.......naravno svako sa vise nikova bice banovan pa i ovaj lik.......pustam ga jos malo mozda pise poruke sam sebi sa jednog na drugi nik........neznam ....mozda se i zahvaljuje sam sebi.....ko bi ga znao kakve sve ljudi imaju ideje.....
Haha, naravno da je zalosno, svakakvih ljud ima, samo boze sacuvaj, ne znam sta oni rade u zivotu kada imaju vremena za takve glupost, ali eto ..

Imam jedno pitanje, gdje se moze skinit instalacija za onaj tvoj program sa tvojim najnovijim tutorialima o dreamboxu i skeniranju ako se ne varam, posto se sjecam da si postavio jednom link, ali ne mogu da ga nadjem vise :S
Hvala unapred, pozz
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
zna li mozda ko ko je sve od exyu prenosio meč barcelonu i real sociedad
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
zalosno je da gubim vrema na to i proveravam ko je ko i koliko nika ima umesto da radim nesto za dobrobit foruma i svih nas.......naravno svako sa vise nikova bice banovan pa i ovaj lik.......pustam ga jos malo mozda pise poruke sam sebi sa jednog na drugi nik........neznam ....mozda se i zahvaljuje sam sebi.....ko bi ga znao kakve sve ljudi imaju ideje.....rece mi malopre na pp jedan prijatelj da mozda se i svadja sam sa sobom ........ko bi ga znao.....
Da mi je da znam kako takvi razmisljaju pa onda bi mi bilo lakse a trudim se da ga razumem, znam da mu nije lako i znam da mu treba strucna pomoc. Samo ja evo pogledah, kombinuje pa je na dva uvek online i cim ja jednom nesto objavi sa drugog lajkuje, ove profile je pravio u maju, oktobru, januaru, februaru..i na prvi pogled ko ne prati dublje, na svakom ima 2/3 lajkova, rekao bi covek doprinosi forumu, ljudi mu zahvalni, a ono 90 posto toga sam se sebi zahvaljuje. Ima jos, napise nesto, a onda sa drugog nicka sam sebi udara repliku i "potpomaze". Ovaj poslednji sto je otvorio cini mi se da mu je jedini cilj da omalovazava anketu koju si pokrenuo, eno bunio se cim si je otvorio, verujem da je nije ni procitao, posle je omalovazavao da anketa nista ne donosi, da postoje mocnici, da bi danas rekao da anketu treba zatvoriti jer se rezultat vec zna. Naravno, sad je glasalo tamo 45 ljudi protiv, eto njegovih 5 javnih profila i sigurno jos toliko sa kojih samo daje lajkove ili koji su mu mozda bas za anketu. Rekoh ja, treba videti koliko se novih clana registrovalo onog dana kad si pokrenuo anketu ;) Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Da mi je da znam kako takvi razmisljaju pa onda bi mi bilo lakse a trudim se da ga razumem, znam da mu nije lako i znam da mu treba strucna pomoc. Samo ja evo pogledah, kombinuje pa je na dva uvek online i cim ja jednom nesto objavi sa drugog lajkuje, ove profile je pravio u maju, oktobru, januaru, februaru..i na prvi pogled ko ne prati dublje, na svakom ima 2/3 lajkova, rekao bi covek doprinosi forumu, ljudi mu zahvalni, a ono 90 posto toga sam se sebi zahvaljuje. Ima jos, napise nesto, a onda sa drugog nicka sam sebi udara repliku i "potpomaze". Ovaj poslednji sto je otvorio cini mi se da mu je jedini cilj da omalovazava anketu koju si pokrenuo, eno bunio se cim si je otvorio, verujem da je nije ni procitao, posle je omalovazavao da anketa nista ne donosi, da postoje mocnici, da bi danas rekao da anketu treba zatvoriti jer se rezultat vec zna. Naravno, sad je glasalo tamo 45 ljudi protiv, eto njegovih 5 javnih profila i sigurno jos toliko sa kojih samo daje lajkove ili koji su mu mozda bas za anketu. Rekoh ja, treba videti koliko se novih clana registrovalo onog dana kad si pokrenuo anketu ;) Pozz
Sve sam ja to pisao pred banovanje ali bas sve i na kraju sam pomislio ma mozda i nije istina mozda sam ja poceo da ludim a ne taj sa 20 nikova.

zalosno je da gubim vrema na to i proveravam ko je ko i koliko nika ima umesto da radim nesto za dobrobit foruma i svih nas.......naravno svako sa vise nikova bice banovan pa i ovaj lik.......pustam ga jos malo mozda pise poruke sam sebi sa jednog na drugi nik........neznam ....mozda se i zahvaljuje sam sebi.....ko bi ga znao kakve sve ljudi imaju ideje.....rece mi malopre na pp jedan prijatelj da mozda se i svadja sam sa sobom ........ko bi ga znao.....

Svadja se sam sa sobom :roll:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.531
Nisam naivan i u datom momentu sam se obracao doticnim clanovima za koje smatram da su bili banovani nebitno od koga jer su sprovodili negativnu energiju na forumu skretao sam paznju i uvijek sam se obracao kao covjek prema njima a sta sam dobio ?? psovke itd..

Doticni su se obracali meni i psovali mi familiju da neidem u detalje a u ono vrijeme dok nisam bio Moderator nisam ni posjedovao opciju da bi mogao nekog da banujem ali sam zato primao uvrijede i psovke od vas navedenih banovanih clanova i da dodam geri49 , Mc Burek , mal00 , ma49 , itd.. je jedan od tih Nikova pa sad na Sultan forumu proziva kako mene tako i nas Forum a da je odatle odakle tvrdite to stoji sto se tice IP adrese.

Ako posjedujem listu koja ima svoju kvalitetu i ako Stream ubacim u Google kao za primjer i tu istu nenadjem ili mi sama IP kaze da je nesta neobicno ili skeniram adresu.... nadjem validnu to se vidi a pogotovo onaj koji je u ovim vodama zna sta postuje javnosti nije mi jasno i nikad nece biti zasto onda to isto postuju??? ja sam mogao tu listu od danas da ju nabacim na X foruma ali nisam jer sam mislio na druge koji tu istu posjeduju itd... mada kao sto sam napisao meni ti kanali ili ta lista apsolutno nista neznaci i nema ljutnje ako neko nekom kaze ono sto misli sta je tu pogresno ?? primam svu vrstu kritike spreman sam za kompromis u svako doba zato treba i drugi da su spremni na to isto... moje misljenje.

Primjer dajem ako ja nemam dovoljno jak Internet da bi nesto dobijeno gledao a zahtjeva jak Internet niko mi nedaje za pravo da to isto lansiram u javnost i samim tim rusim nekom zadovoljstvo u gledanju istog sta da kazem ima dosta novopecenih kojima nikad pa ni onda nevjerujem nista a vecina od nas zna sa kim je tokom ovih godina komunicirala ko je sa kim dobar itd.. da bi jedni drugima na osnovu tog ili tih iskustava pruzili nesta i znamo da ako damo nekom nesta da ce dotican makar jednom svom dobrom prijatelju to isto dati i taj ce opet svom dobrom prijatelju dati sto se od mene nezamjera ali mora i tu postojati brojka na kojoj svi od nas treba da stanu i kazu sebi sad je dosta dao sam na par ljudi i kraj a oni koji nam na tom zamjeraju nek im je na cast jer.... doc na forum uzet i otic to je najlakse a nista nedoprinjeti forumu ... i na osnovu takvog ponasanja mnogi si daju za pravo da vrijedjaju da se ljute da mrze ili provociraju ... nevidim tu povoda za tako nesta.

Sta da vam kazem vidjeli ste primjer od secerlama 2 sta se desilo a takvih ima furtom nazalost.

Juce sam u mom postu ovdje

http://serbianforum.org/threads/internet-radio-i-televizija.60172/page-5405#post-1352675

predlozio ...............

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Imam jedno pitanje, gdje se moze skinit instalacija za onaj tvoj program sa tvojim najnovijim tutorialima o dreamboxu i skeniranju ako se ne varam, posto se sjecam da si postavio jednom link, ali ne mogu da ga nadjem vise :S
Hvala unapred, pozz
Evo je tema
Kod:
http://serbianforum.org/threads/sf-dreambox-tv-headend.499505
a evo i samo linka
Kod:
http://epg.serbianforum.org/Programi/SFDrim&Hea.rar
za download
 
Natrag
Top