Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Hvala na odgovoru. To sam i pretpostavio ali nije to za moje roditelje. Njima treba preko box-a za STBEmu tako da ne pale svaki put kompjuter i spajaju HDMI kabl kada gledaju tv. Plus, oni zapamte par programa koje gledaju pa im je sad problem jer su navikli na jedne brojeve... Do danas je radio preko STBEmu ali sad vise nece. Izgleda da je i taj portal zasticen za STBEmu. Kako mi se cini uskoro STBEmu nece otvarati nista...

Da li mozda isti portal radi preko u/p na IPTV Smarters???
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Hvala na odgovoru. To sam i pretpostavio ali nije to za moje roditelje. Njima treba preko box-a za STBEmu tako da ne pale svaki put kompjuter i spajaju HDMI kabl kada gledaju tv. Plus, oni zapamte par programa koje gledaju pa im je sad problem jer su navikli na jedne brojeve... Do danas je radio preko STBEmu ali sad vise nece. Izgleda da je i taj portal zasticen za STBEmu. Kako mi se cini uskoro STBEmu nece otvarati nista...

Da li mozda isti portal radi preko u/p na IPTV Smarters???
Da sada isprobao na STB EMU na android boxu ....neradi vise
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Da sada isprobao na STB EMU na android boxu ....neradi vise

Nazalost
Kod:
http://mag.clientportal.link:80/c/
ne radi vise ni na boxu kod roditelja a sad vidim ni na mom box-u. Pretpostavljam da su ga zastitili. Bas steta :( Svidjao mi se taj portal iz razloga sto je dobro organiziran i imao je odlicnu videoteku sa svim mogucim titlovima plus serije sa Netflix-a (pa cak i HBO, Amazon Prime i Disney). Ne znam ni jedan drugi portal koji ima tako dobru ponudu. Nemam Kodi. Probao sam jednom ali previse je tu petljanja, update-a i sl. Hvala na sugestiji :) Pozz
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Client kod mene radi kao što je i radio
cDoqHps.png

lMeEVyj.png
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Izgleda da radi na SF Vip Player-u ali vise ne radi na STBEmu. Potvrdilo je vec par ljudi... Steta.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Kod:
http://mag.clientportal.link/ss_ksjdffefiuf9eusdfsjdjdjif98w8ef?type=stb&action=handshake&token=&prehash=0&whoami=jr8iregjiudfghirufjgdii&JsHttpRequest=1-xml

Ovako izgleda kod trenutno. ..
 
Natrag
Top