Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Evo ja imam jedan predlog,posto je i ova tema u principu izdvojena na neki nacin od radio i tv streamova, posto je bind imao ideju da izdvoji copy/paste temu,ja predlazem da se napravi tema ko je kome sto dao pa da vidimo a ne ovako svi se kunu da su nesto dali a ustvari niko nezna ni kome ni sta,malo obrazlozenje,nemora da znaci ako je meni neko dao nesto da mora da stavi stream ili nesto ali da se na neki nacin dokaze da je tako...volio bih da se da misljenje o ovome jer mislim da nije ideja za smece...vjerujem da ce ih dosta biti za ovo a sto ce reci gazde to da sacekamo.....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.420
Kazu da sam izgubio dobrotu u sebi, NISAM .
Samo je vise ne pokazujem svima.
Podigao sam zidove, do najboljeg onoga sto cinim do mene sada stizu samo najbolji.
Ostali neka samo stoje iza zidova i pitaju se kakav sam iznutra???

Sve majke radjaju pametnu djecu moja??? moja je opet pretjerala :mig:

Dvolicnost nije moja osobina ... to prepustam drugima..... uvrijede nisu moje oruzje ..... moje oruzje je Istina....... mozete me gaziti , lagati ..... Moja jedna rijec bit ce dovoljna da se odbranim .... Od losih ljudi , od laznih prijatelja.... od svega i svakoga.... Uvijek cu se dici kao Fenix iz pepela ..... Jaci nego sto sam bio .... jer umijem da pogledam istinu u oci.

Meni nije potrebno nikog da kopiram a kamoli neciji Potpis

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Ovde pocela najava najave kao kod Ace (demagoga) Vucica.

Hahahahahahahaah, znaci to ide ovako:

1.Postavim da ljudi misle da imam.

2.Onda kazem kako nikom ne dajem da bi videli clanovi "da sam od poverenja"

3. kad drugi pritisnu za dokaze (koje naravno nemam) onda prekidam temu i kazem kako nista nemam (naravno u ironicnom stilu)

4.Ovi slabiji clanovi koji hoce neku jaku listu mi salju razne liste koje sam imao ili nisam imao (svakako imam vajdu od toga)

5.Onda dam najavu kako cu tek da imam jake liste (koje cu tek dobiti i sa kojima cu se tek hvaliti)

6.Neko se nadje i nasedne na to, a ovi drugi pametni nauce, postanu majstori i ne sluze se raznim manipulatorskim sredstvima vec svojim znanjem steknu listu.

Pozzz, razmisliste o ovome.................

Ne ne deckic misli ti sta hoces ;) iskreno tvoje misljenje mi je jako vazno :roll: ali niti sam ja tu listu dobio ovde na neko poverenje niti sam bio duzan i da objavljujem nego sam se zeznuo jer sam mislio da imaju i ostali ali po natpisima vidim ili da nemaju ili se prave da nemaju;) nego sam je dobio zahvaljujuci coveku koji se razume u programiranje i koji nikada nije ni bio na sf forumu i nije procitao ni jedan tvoj inteligentni post a za novu listu ces se uveriti za par dana (dobices slike) ali ti je sigurno neces gledati jer ti si deckic ali nekoliko ljudi sa foruma hoce,jer ima logovanje koje cu im dati i pravicemo listu inace i nema niko sta da mi da a da ja to vec nemam,deckic naisao sam na programera na jednom forumu sasvim slucajno :give_r:koji se zainteresovao za kanale i koji je pomocu d3go logovanja sastavio i dekriptovao kanale ali deckic ti to nikad neces znati jer ti samo lupetas gluposti i pises neke glupe postove sto govori o tebi dovoljno a vip si zasluzio jer se samo zahvaljujes i uvlacis a ne sto ti nesto znas mali deckicu:bfghb:
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Kazu da sam izgubio dobrotu u sebi, NISAM .
Samo je vise ne pokazujem svima.
Podigao sam zidove, do najboljeg onoga sto cinim do mene sada stizu samo najbolji.
Ostali neka samo stoje iza zidova i pitaju se kakav sam iznutra???

Sve majke radjaju pametnu djecu moja??? moja je opet pretjerala :mig:

Dvolicnost nije moja osobina ... to prepustam drugima..... uvrijede nisu moje oruzje ..... moje oruzje je Istina....... mozete me gaziti , lagati ..... Moja jedna rijec bit ce dovoljna da se odbranim .... Od losih ljudi , od laznih prijatelja.... od svega i svakoga.... Uvijek cu se dici kao Fenix iz pepela ..... Jaci nego sto sam bio .... jer umijem da pogledam istinu u oci.

Meni nije potrebno nikog da kopiram a kamoli neciji Potpis

Pozdrav
Ok Sota mislim da si ovim postom dosta rekao o sebi, ako neko razumije ovaj text sve ce mu biti jasno....nebih sad da ulazim u velike poleminke jer prici nikad kraja,svak nek se nadje u ovoj prici i bit ce dosta....nema losih i sredine samo najbolji su u kombinaciji,ako ti je istina najveca vrlina nebi bilo lose znati ko su ti najbolji...mozda pretjerivam u pitanjima ali je to zapravo pitanje koje si ti sam postavio u svom postu jednostavno se nametnulo,popio sam neku rakijicu vise pa ako sam nesto lose shvatio ili napisao neka me isprave....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ne ne deckic misli ti sta hoces ;) iskreno tvoje misljenje mi je jako vazno :roll: ali niti sam ja tu listu dobio ovde na neko poverenje niti sam bio duzan i da objavljujem nego sam se zeznuo jer sam mislio da imaju i ostali ali po natpisima vidim ili da nemaju ili se prave da nemaju;) nego sam je dobio zahvaljujuci coveku koji se razume u programiranje i koji nikada nije ni bio na sf forumu i nije procitao ni jedan tvoj inteligentni post a za novu listu ces se uveriti za par dana (dobices slike) ali ti je sigurno neces gledati jer ti si deckic ali nekoliko ljudi sa foruma hoce,jer ima logovanje koje cu im dati i pravicemo listu inace i nema niko sta da mi da a da ja to vec nemam,deckic naisao sam na programera na jednom forumu sasvim slucajno :give_r:koji se zainteresovao za kanale i koji je pomocu d3go logovanja sastavio i dekriptovao kanale ali deckic ti to nikad neces znati jer ti samo lupetas gluposti i pises neke glupe postove sto govori o tebi dovoljno a vip si zasluzio jer se samo zahvaljujes i uvlacis a ne sto ti nesto znas mali deckicu:bfghb:
1. Ja sam deckic, ti si gospodin.

2. Ti sve znas gospodine, ti sve imas gospodine, ja nista ne znam, ja nista nemam.

3. Ja sam jako glup deckic, ti si jako pametan gospodin.

4. Sam si se pronasao u postu, uopste nisam tebi repliku udario, dok ti meni jesi gospodine.

5. Vip status sam dobio zbog sportske teme, ne zbog ove, pa ako cemo do kraja, tamo imam i uredjivacku funkciju.

6. Ali ti to ne znas jer si pametan. Kad postanes glup, znaces gospodine.

7. Ne dao Bog da mi ti posaljes neku listu, sve to sto imas gledaj i uzivaj gospodine.

8. Kad ti je vec odblokiran ban, mogao bi da uradis nesto korisno gospodine. Ne u ovoj temi, mozes i u sportskoj, dobrodosao si gospodine.

Pozdrav veliki gospodine...
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Posto je ovo tema "Pitanja,komentari" ja bi da se pridrzim toga...i da postavim jedno pitanje...lepo neko napisa,bolje da lepimo slicke,nego da se svadjamo...

Inace,nasao sam neki dreamboksove sa nasim kanalima...(pre toga nikad nisam nista radio sa drimovima,znaci nista nzm o njima) juce napravio pink listu...radila 2,3 sata extra...i onda stala...i sad ono sto me zanima,od cega zavisi da li ce da mi ta lista iz drima radi 2 sata ili mesec dana,pa kao neko zna molio bih odgovor...

Hvala unapred drugari.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Posto je ovo tema "Pitanja,komentari" ja bi da se pridrzim toga...i da postavim jedno pitanje...lepo neko napisa,bolje da lepimo slicke,nego da se svadjamo...

Inace,nasao sam neki dreamboksove sa nasim kanalima...(pre toga nikad nisam nista radio sa drimovima,znaci nista nzm o njima) juce napravio pink listu...radila 2,3 sata extra...i onda stala...i sad ono sto me zanima,od cega zavisi da li ce da mi ta lista iz drima radi 2 sata ili mesec dana,pa kao neko zna molio bih odgovor...

Hvala unapred drugari.
Moje skromno znanje kaze da to zavisi od vlasnika tog db koliko ce ti raditi. Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
354
ova bnet lista kako se vec zove nju cemo dobiti samo kad se desi onaj scenario sto je bio sa SBB listom vecina zna kako je pocelo to Sve zavisi od komsije :roll:
 
Natrag
Top