Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Kako dobiti telekomovu listu?
-pitajte komsiju da vam da :) ili idite na telekomove forume
Kako dobiti orion listu
-pitajte komsiju da vam da :) ili idite na orionove forume
Kako dobiti sbb listu?
-nikako-

Ovo je odgovor za sve koji mi dosadjuju sa daj daj i nemojte unapred da mi saljete te vase trodnevne liste pa da pisete ex pa ja ti poslao a ti meni ne.

Ne dajem nikome sbb listu.

Uskoro dobijam jos jednu jaku listu (nesto najnovije) a to cu dati ali samo sa kojima sam bio dobar i ko je meni ranije slao nastavke i ostale dobre stvari i pomagao(neke stvari ne zaboravljam ma koliko mislili o meni lose) ;)
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.382
Nisam pisao ljudima vec samo jednome samo sam ga uputio na pravo mesto a to da sumnjam to od iskustvo kad sam nesto od tebe trazio a ti ignorisao to
evo razgovor i protumaci poslednje sta mi reko on
Pogledajte prilog 48931

ja ne krijem nista to je fakt
Nema ti sta da krijes ili NE

ako si vec nekoga uputio meni nemoras da pises da ti cisto sumnjas da ce dotican dobiti od mene ono sto me je pitao znaci ja cu nekog preporuciti tebi ali cu moje misljenje zadrzat za sebe dali ces ti to nekom dat ili neces ja nemogu da znam to je Fakat
VzK8tM.png

nije taj clan jedini dobijao sam ja jos poruka .... izgleda da cu od sada morati sve Pm da sacuvam da bi takvima kao tebi u datom momentu mogao sve da dokazem

Znaci ja necu nikad nikog prozvati bez veze uvijek sa razlogom i nevolim da se svadjam ili prepucavam ali ako se radi o meni jednostavno nemogu da tolerisem ......... ispade pojedinaca i kazem sebi ma ok sve je super

Edit Post:

Kad sam te ignorisao ili slicno ??? .... pa ako ja nekom nesta nedam ti se odma prozivas na ignorisanje .... svasta ..... moja dobra volja dal cu nekom nesta dati ili ne pa nemogu ja 500 ljudi nahraniti ............... jedno cu ti napisati sta si ti dao do sada ljudima ???? dodjes ovdje pravis se lud slikas Arenu Crno Bijelu i ti si sad Faca ??? ma daaaaaaj i opet da ponovim iza mene su 4 godine rada po raznim forumima pa sad izracunaj dali je od mene neko nesta dobio ...................... ili nije.


Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
Da citiram potpis jednog clana ovog foruma

Kod:
Ako si uspesan u necemu ili ce te kopirati ili ce ti zavideti ili ce te mrzeti

ja se nekako prepoznajem u ovo poslednje
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.382
To i ja kazem hehe, ne znam zasto ovo sve, ali eto ja sam svoje reko, ako sam nesto pogresno uradio, izvinjvama se, nije mi to bila namjera :)
Pozz
Nisi ti nista pogrijesio i niko se nesvadja ja najmanje samo kazem svoje misljenje ali ako vam se desava isto kao i meni iz meni nepoznatih razloga sto se bobanku oko mene brine sta cu ja nekom dati ili necu onda je normalno da se osjecam prozvanim a i vi bi ste da ste na mom mjestu i smatram da svako ima pravo na svoje misljenje pa i ja

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
E stvarno ste ko mala djeca ovdje smo da se druzimo a ne da se svadamo ko sta ima ja imam max hr ful legalno a mislim i da vecina ovdje ali eto hocu nesto na laptopu da si pogledam nek se supruga zabavlja sa tv-om.Pa ako nesto kapne dobro ako ne isto ajmo nemojte iz najboljeg foruma na balkanu radit ...:oopss:
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ovde pocela najava najave kao kod Ace (demagoga) Vucica.

Hahahahahahahaah, znaci to ide ovako:

1.Postavim da ljudi misle da imam.

2.Onda kazem kako nikom ne dajem da bi videli clanovi "da sam od poverenja"

3. kad drugi pritisnu za dokaze (koje naravno nemam) onda prekidam temu i kazem kako nista nemam (naravno u ironicnom stilu)

4.Ovi slabiji clanovi koji hoce neku jaku listu mi salju razne liste koje sam imao ili nisam imao (svakako imam vajdu od toga)

5.Onda dam najavu kako cu tek da imam jake liste (koje cu tek dobiti i sa kojima cu se tek hvaliti)

6.Neko se nadje i nasedne na to, a ovi drugi pametni nauce, postanu majstori i ne sluze se raznim manipulatorskim sredstvima vec svojim znanjem steknu listu.

Pozzz, razmisliste o ovome.................
 
Natrag
Top