Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
čujem da se neko žali što objavljujem sbb ,kome smeta neka negleda . to što ste dobivali liste sa mog naloga nije vam smetalo . dok se nerasčisti to sa objavljivanjem listi exyu ,ja ču da objavljujem. može svaka t2 da se stavi a ni u hide nije postavita ,samo zato što je slovenska ,a ima i dosta drugih koje uničavate što tako stavljate da mogu drugi prosledit dalje. zadnji put bila jedna sa strimom flopi sa arenama pinkovima isto vrlo dobra ,pa ste ju sjebali ,kome u čast. ja imam dosta strimova i nije me briga ako uništavate al me muči ono što nije za sve jednako . zaboli me za ove ruske strimove na 101 način. možete jih svuda da okačite ,al ono što je od exyu treba napravit zaštitu ako več mora bit za sve exyu liste ne samo za određene ,ima nas svih nacija ovde.

Ja sam postavio deo liste sa strimovima flopi,da si mi je dao znao bi da je tvoja privatna ali nasao sam je sam pa zato izvini.
Pozdrav.
 
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
hahahah dobri ste eh sad koji vodi rekord izdvojio sam 5 maraka kao nagradu.
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Prema ovom EPG Vreme za okrugli sto je otvoreno do 22:00 ,imate još vremena ko gleda a ko ne..
Dajte slike da uživamo....

New_Picture.png


Mislim da sam rekorder VIP (dobijena za temu Internet Radio i TV)
44 posta zaredom a nema ni jedne jedine adrese i nije pisano u matičnoj temi ¿¿¿
-----------------------------------------------------------------------------------
Edit:
ni kriv ni dužan zaradi ja 5 KM,sad malo ozbiljno...
Neka napiše neko da li gleda nešto odloženo provajder Bnet - hrvatska
Naleteo sam na neke kodove pa bi malo da se reklamiram ovde...sa slikama naravno
Opciju za odloženo gledanje trebalo bi da imaju korisnici ovog provajdera.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
Prema ovom EPG Vreme za okrugli sto je otvoreno do 22:00 ,imate još vremena ko gleda a ko ne..
Dajte slike da uživamo....

New_Picture.png


Mislim da sam rekorder VIP (dobijena za temu Internet Radio i TV)
44 posta zaredom a nema ni jedne jedine adrese i nije pisano u matičnoj temi ¿¿¿

posto je tako dobijas 5 maraka kao nagradu ... ove sedmice pripada status tebi od sutra je novi pocetak :p
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
neznam odakle mi ovi ARENA HQ
valjda neki bolji kvalitet ili ko zna sta
moja.jpg
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.956
Mozes da stavljas u Web Tv sta oces i da mijenjas................ a sto se tice Arena Sport 1 HD ima i Crno Bjelo bude cesto tako da ili neznas ili se pravis Glup ili provociras ?? jedno od ta 3 pojma ??? a ovo sam samo iz jednog razloga napisao

SAD JE STVARNO DOSTA

Zbog ovog:

Nemoj da pises ljudima na Pm da cisto sumnjas da cu ja nekom nesta dati Ok ako imas svoje misljenje zadrzi ga za sebe jer.... ko tebi daje za pravo da ti nekom govoris da mene pita a sumnjas da cu ja to isto doticnom dati ???
mislim da malo pretjerujes u tom a ako oces moze i slika kao dokaz ??

Onaj koji mi je sliku poslao nemora da brine Sota ce to vec napravit da se od doticnog nista nevidi

Prestani da me prozivas... vise te necu upozoravati zasto ??? zato sto sam tolerisao dosta dugo tvoju sprdnju sto se mene tice

Evo ti Arene Sport HD
a1 hd.png
a2 hd.png
a3 hd.png
a4 hd.png

Svako nekad kaze samom sebi da neke stvari nisu u redu ali ti si nepopravljiv tj za razliku od tebe Sota daje , i daje , i daje , to treba da znas

Izgleda slab ti je taj Dreambox sa tim Arenama treba ti /udp/ tek onda imas prave Arena Sport

Nebi da kvarim raspolozenje na forumu ali izgleda da se uvijek nadje neko ko to isto zloupotrebljava i kvari raspolozenje



Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
Mozes da stavljas u Web Tv sta oces i da mijenjas................ a sto se tice Arena Sport 1 HD ima i Crno Bjelo bude cesto tako da ili neznas ili se pravis Glup ili provociras ?? jedno od ta 3 pojma ??? a ovo sam samo iz jednog razloga napisao

SAD JE STVARNO DOSTA

Zbog ovog:

Nemoj da pises ljudima na Pm da cisto sumnjas da cu ja nekom nesta dati Ok ako imas svoje misljenje zadrzi ga za sebe jer.... ko tebi daje za pravo da ti nekom govoris da mene pita a sumnjas da cu ja to isto doticnom dati ???
mislim da malo pretjerujes u tom a ako oces moze i slika kao dokaz ??

Onaj koji mi je sliku poslao nemora da brine Sota ce to vec napravit da se od doticnog nista nevidi

Prestani da me prozivas... vise te necu upozoravati zasto ??? zato sto sam tolerisao dosta dugo tvoju sprdnju sto se mene tice

Evo ti Arene Sport HD
Pogledajte prilog 48923
Pogledajte prilog 48924
Pogledajte prilog 48925
Pogledajte prilog 48926

Svako nekad kaze samom sebi da neke stvari nisu u redu ali ti si nepopravljiv tj za razliku od tebe Sota daje , i daje , i daje , to treba da znas

Izgleda slab ti je taj Dreambox sa tim Arenama treba ti /udp/ tek onda imas prave Arena Sport

Nebi da kvarim raspolozenje na forumu ali izgleda da se uvijek nadje neko ko to isto zloupotrebljava i kvari raspolozenje



Pozdrav
Nisam pisao ljudima vec samo jednome samo sam ga uputio na pravo mesto a to da sumnjam to od iskustvo kad sam nesto od tebe trazio a ti ignorisao to
evo razgovor i protumaci poslednje sta mi reko on
jovica.jpg

ja ne krijem nista to je fakt
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
316
Ne krijem ni ja nista, reko sam samo da sumnjam da cu dobit tako dobru listu, posto nemam puno postova, i nisam dugo aktivan, ne znam sta je tu cudno, to sam ti i ja mogo slikat, jer nista ne krijem hehe :) ...
Ja sa nikome necu da se svadjam, soti sam poslo kao dokaz, da si me ti poslo, da ne misli da lazem ili nesto, nisam nista ruzno htio sam otim, pozdrav i izvinjavam se ako sam nesto pogresno uradio jbg.
 
Natrag
Top