Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
1.514
Nije vazno ko mi je sta dao i sa kojih foruma,sve pohvale za prave majstore sa ovog foruma ali ima ljudi koji znaju i van ovog foruma da rade dosta stvari i koji nesebicno pomazu.



Gde cu ga sam sklapati to se dobije na razne nacine ali live u vlc se mora dekriptovati bar mi je tako receno kako je provaljeno.

Nemojte na private traziti ni adon za xbmc sto vuce epg ni sbb live ni nista jer to se ne daje.
I ti to imas sve onda nemoj traziti vise nista od strimova kad ti radi sve ali nekako mi mirise na nettv i preuredio strim?
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Hmm nesto se ne secam da sam skoro ista i trazio jer i napisao sam da imam sve sto mi treba jedino sam trazio 72h unazad da utvrdim gradivo da vidim hoce li iko da da pa da mu uzvratim ali svi se pravili kao ne moze vamo tamo pao sistem izbrisano....;) ima jedan komsija orion,drugi telekom pa menjam sa iskon,vektor...Veliki pozdrav i uzivajte,pokazujte slike pravite druge ljubomornim jer meni vise nista ne treba imam sve:give_r:
 
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
1.514
Hmm nesto se ne secam da sam skoro ista i trazio jer i napisao sam da imam sve sto mi treba jedino sam trazio 72h unazad da utvrdim gradivo da vidim hoce li iko da da pa da mu uzvratim ali svi se pravili kao ne moze vamo tamo pao sistem izbrisano....;) ima jedan komsija orion,drugi telekom pa menjam sa iskon,vektor...
Super e ako ti radi onda slikaj iqs live
 
Natrag
Top