Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
Daj mi dokaz ako nije problem ??? nebi da trazim previse ali ako se moze dokazati bilo bi dobro

netreba ti dokaz dovoljno je ako ti kazem .. ti druze ako nemas povjerenje ni u koga ja nemogu tu nista ja garantujem
100% da radi .. stase tice trazenja tesko je doci do toga ali vjerovatno za tebe nije pa uvjeri se sam slika kvalitet nije HD ako si to ocekivao nesto malo jaca od T2 .. nista posebno osim da ima veliki izbor kanala
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2010
Poruka
115
Trazio sam neku domacu listu sto dobro radi a nadam se i dugo ali niko nece da isprati na PP,znaci ovaj forum je samo za neke sto se izmedju sebe ili znaju ili kontaktiraju,mi obicni kad cemo nesto da dobijemo???evo nemora domaca lista moze i neka sa engleskim audiom,mada ja bi neke u HD ako ima neko.Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
netreba ti dokaz dovoljno je ako ti kazem .. ti druze ako nemas povjerenje ni u koga ja nemogu tu nista ja garantujem
100% da radi .. stase tice trazenja tesko je doci do toga ali vjerovatno za tebe nije pa uvjeri se sam slika kvalitet nije HD ako si to ocekivao nesto malo jaca od T2 .. nista posebno osim da ima veliki izbor kanala
Mislim da se ovde neradi da ti Sota vjeruje ili nevjeruju,nego covjek hoce da bude 100% siguran da bi se mogao angazirati oko trazenja prox-ia,a i sto je problem postaviti recimo neku sliku da se vidi i zavrsena prica,niko nekaze da ti lazes ali dodatni dokaz bi znacio to je moje misljenje...
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
423
Daj mi dokaz ako nije problem ??? nebi da trazim previse ali ako se moze dokazati bilo bi dobro
Pozdrav

2zgxl34.jpg


Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Ja bi jos jednom napomenuo da je Sota pitao "gleda li ko Global tv listu sa njihovim proxi-em) a ne da li gleda neko ko je korisnik njihovog interneta odnosno na njihovoj je mrezi jer za to i netreba proxy,dakle radi se o tome da li je uopce moguce naci taj proxy,a potvrda da neko gleda je dokaz da proxy postoji...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
30.267
Trazio sam neku domacu listu sto dobro radi a nadam se i dugo ali niko nece da isprati na PP,znaci ovaj forum je samo za neke sto se izmedju sebe ili znaju ili kontaktiraju,mi obicni kad cemo nesto da dobijemo???evo nemora domaca lista moze i neka sa engleskim audiom,mada ja bi neke u HD ako ima neko.Hvala

Pa i ti za skoro 4 godine koliko si clan mogao si da se upoznas sa ljudima i da kontaktiras sa njima ali to vas ne interesuje,samo dodjete i trazite ono sto vam treba.Malo se angazuj na forumu pa ces vidjeti rezultate.Pozz!!!
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
423
Ja bi jos jednom napomenuo da je Sota pitao "gleda li ko Global tv listu sa njihovim proxi-em) a ne da li gleda neko ko je korisnik njihovog interneta odnosno na njihovoj je mrezi jer za to i netreba proxy,dakle radi se o tome da li je uopce moguce naci taj proxy,a potvrda da neko gleda je dokaz da proxy postoji...

Moja greška, nisam vidio da je to napisao...
Mislio sam da je pitao da li ta lista radi...
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Trazio sam neku domacu listu sto dobro radi a nadam se i dugo ali niko nece da isprati na PP,znaci ovaj forum je samo za neke sto se izmedju sebe ili znaju ili kontaktiraju,mi obicni kad cemo nesto da dobijemo???evo nemora domaca lista moze i neka sa engleskim audiom,mada ja bi neke u HD ako ima neko.Hvala
Ja bi da budem predsednik Srbije ali Toma neda. Evo ne mora Srbija, moze Britanija, a moze i Amerika.
Mozes mi pomoci molim te. Znaci na poverenje samo za mene, znaci necu nikom da kazem, molim te mi pomozi. Ako je problem predsednik a onda premijer

:roll::roll::roll:
Tebi radi jer si na njihovoj mrezi. :) Radilo bi i sa proxy ali cim se toliko trazi i ne moze da se nadje, realno je zakljuciti da se i ne moze naci.
 
Natrag
Top