Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.382
Ja cu da dodam samo jedno ......... kad bude bilo ko od vas imao 80% od onog sto je do nedavno bilo u pravilima mislim na liste koje su stajale u pravilima a bile zabranjene za postanje onda ste napravili dobar posao i moze se reci da ste Genijalci ... a uz to su dosli jos neki od provajdera u medjuvremenu za koje se ni nezna bolje receno kako doc do tih Streamova koje doticni nude ..... ja nisam prekovise pametan niti se ponasam tako jer..... Skromnost je moja vrlina



Pozdravljam
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
ja te ne razumem tek sad sta ovo znaci to bi isto bilo kao ovo
https://www.nettvplus.com/
i kome to znaci ovde kad nije freeeeeeeeeeee

Pa nista nije free ni net tv ni sbb ali ga ima free a to je odgovor na deckicevo pitanje pod brojem 5.
Ovde pocela najava najave kao kod Ace (demagoga) Vucica.

Hahahahahahahaah, znaci to ide ovako:

1.Postavim da ljudi misle da imam.

2.Onda kazem kako nikom ne dajem da bi videli clanovi "da sam od poverenja"

3. kad drugi pritisnu za dokaze (koje naravno nemam) onda prekidam temu i kazem kako nista nemam (naravno u ironicnom stilu)

4.Ovi slabiji clanovi koji hoce neku jaku listu mi salju razne liste koje sam imao ili nisam imao (svakako imam vajdu od toga)

5.Onda dam najavu kako cu tek da imam jake liste (koje cu tek dobiti i sa kojima cu se tek hvaliti)

6.Neko se nadje i nasedne na to, a ovi drugi pametni nauce, postanu majstori i ne sluze se raznim manipulatorskim sredstvima vec svojim znanjem steknu listu.

Pozzz, razmisliste o ovome.................
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Ajd sad ja!

1. Sutra ponedjeljak (danas).
2. Dođem s posla.
3. Jedem.
4. Uđem na forum.
5. Obrišem vam sve sličice sa ove teme.


Tema je pitanja i komentari, pustite ljude da pitaju i odgovarajte!

Hajde sad da vidimo ko smije postavit sliku još jednom a da to ne misli poslati nekom.

Privremena smiri se, vratio sam te na forum, u 4 klika te mogu opet vratit gdje si bio.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top