Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
502
Ova tema nicemu ne sluzi i bilo bi dobro da se ili preimenuje ili zatvori jer screenshot je cista provokacija.
Ja sam od Sote dobio dvije liste prije 3 godine, jedna od JSC Sport kanala naravno kodirana i jos jedna ruska, ukratko receno nista narocito. Rekao mi je da ih ne objavljujem sto naravno nisam napravio. I sad se on i ostali hvale kako imate razne liste a kad sam ga molio da mi posalje novi server za unistream demantirao me i rekao da nije htio da provocira. Mozda je problem u meni sto nista ne objavljujem ali opet glupo mi je nesto objaviti jer ne zelim unistavati liste.
Prije 7 dana otkrio sam onu listu sa floppy/floppy i radila je do prekjucer. da sam htio da stane napravio bih to prije 7 dana.
Moja najveca mana je sto sam covjek od povjerenja.
Necu nikoga moliti ni za sta, ali samo cu reci onaj koji se hvali samo pokazuje kakva je osoba a to nikako ne moze biti pozitivna osobina. Ipak mislim da ovaj forum sluzi za samopromociju ex yu servisa koji su niknuli kao gljive i ono sve sto se postavi javno to je da se dobiju novi korisnici.

Vipnet ne radi izvan njihovog websajta jer su kanali kodirani i vremenski ograniceni. Jedino sa skriptom i dekodiranjem i odgovarajucim loginom se moze gledati u VLC.
To sto vi gledate Max TV, Vipnet itd to je sve sa UDP ili Dreamboxa ali i to ce biti kad tad javno objavljeno od nekoga radi samopromocije zato uzivajte dok traje.

Eto toliko od mene a vi djeco nastavite zagadjivati forum sa ljepnjem slikovnica.
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Da li postoji neki nacin da se izvade adrese za kanale iz d3go-a?
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
502
Adrese se lako mogu izvaditi vec se nalaze na Internetu samo su kodirane pa ih ne mozes gledati ako nemas pristup d3go. Neki kazu da gledaju u vanjskom playeru ali ja mislim da lazu a i ako gledaju vjeruj mi nema sanse da ces ista dobiti od njih narocito ako si osoba od povjerenja.
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Ok,ma znam ja to..zato ni ne trazim nikom...samo me zanima,posto imam d3go,pa ako neko zna kako da izvucem te prave adrese,koje rade...neka kaze...

Hvala tebi karlo na odgovoru...;)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.382
karlo2105

Ja se nesjecam kad si mi se zadnji put obratio ??? jednu stvar morate da postujete a to je ............ ako krug ljudi koji se sastoji recimo od 10 ljudi ima nesta sto se nemoze nac na netu recimo dobijes nesta dotican kaze ne davaj nikome ??? sad ja neznam kako po tvom ili vasem stavu postupiti ??? Fakat je taj da odabrani clanovi dolaze na forum svakodnevno uzimam sebe za primjer i polazim uvijek od sebe ...... da nastavim to sto 10 ljudi ima sad cu ja da ispadnem Faca i da podijelim na jos 50 ???? sutradan se siri po forumu , Skype-u ili Email itd.... dobio ili dao mi Sota i tako u krug pa na kraju dodje javno koja sam ja onda Faca??? neka mnogi od vas rade kako im ili vam volja ali nemoram ja da budem taj po kom ce ljudi sutra da pljuju sto sam davao a obecao da necu dati ..... vama na cast ako drugacije razmisljate.

Ja snosim odgovornost samo na ono sto je od mene tu mogu da demantujem svakog ko suprotno tvrdi a sto se slika tice pogledaj malo kako je pocelo (niko nije prozvan) do nedavno se nisam nesta pretjerano ukljucivao u ovu temu jesam dolazio ali nisam sudjelovao

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
502
@Sota
Javio sam ti se pocetkom godine pa si se oglusio. Ne trazim od tebe da ista od ex yu objavljujes javno ali ako vec sve imas bilo bi dobro da zadrzis za sebe a ne da se hvalis sa slicicama ti i ostali. Mislim da je to nezrelo ponasanje za sve.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.382
@Sota
Javio sam ti se pocetkom godine pa si se oglusio. Ne trazim od tebe da ista od ex yu objavljujes javno ali ako vec sve imas bilo bi dobro da zadrzis za sebe a ne da se hvalis sa slicicama ti i ostali. Mislim da je to nezrelo ponasanje za sve.
Izgleda da nisi shvatio sve je pocelo od clana
zilex

i neznaci da ga ja sad prozivam ..... sad zamisli sebe ti si Moderator ili Urednik na forumu dodje ti tako neko ko se hvali itd... na osnovu tog je dobio kontru a glavni povod poslije toga je bilo sto je prozivao dedevci koji ga je zamolio da mu objasni neke stvari oko statusa na koje se dotican smijao ......... itd.... nadam se da si pratio desavanja ?? i da znas o cem pisem ??? nakon dedevci sam ja postao meta tu se nadalje razvijalo klupko ko sta ima i gleda..... kao Moderator moras biti primjer clanovima foruma prikladno se ponasati da neduljim jer bi mnogi od vas sad rekli Ban doticnom i tacka ..... za sve postoje razlozi i dokazi da postupite na pravedan nacin nadam se da me razumijes ili razumijete ko je pratio zna o cem pisem

karlo2105

jos jedna stvar nebi da me pogresno razumijes ali znam za forume na kojima si ti clan samo jedan primjer jedan od foruma za xbmc ?? a i ti znas ??? ako grijesim ispravi me .... i kad pogledam sta stavljaju doticni koji dobiju dobru listu i tu istu plasiraju na ruski forum i forume tu nemam vise komentara tu se prica zavrsava a ako sam oglusio kako ti kazes 101% sam imao razlog za to jer u principu svakom odgovorim na Pm

Ovako sam ti odgovorio a ako je potrebno mogu komplet prepisku da stavim ??

Napisano od mene
Samo na kratko da Demantujem tvoj Post

Napisao si ovako:
Unistream server je zauzet za AL Jazeere nema sanse da dodjes do slota. Zato mislim da bi Unistream trebalo biti zabranjeno postavljati.

Moj odgovor

Unistream se gleda i to jako dobro bez problema samo trebas da imas pravu listu Unistream listu mislim............
Takodjer i ovako
Aljazeere od 1-10 se gledaju ako imas pravu listu i uz njih i 1 HD , 2 HD , 3 HD , 4 HD , 5 HD i 6 HD Arapska lista ...............
Takodjer kako si napisao
Arabsat ili Nilesat

Tu nisam nista lose mislio nego sam ti samo skrenuo Paznju i dao nam ti adekvatan odgovor na tvoj post ili pitanje nevidim nista lose u tom ako ti neko da pravedan odgovor za bilo koju vrstu pitanja nije bitno dal si to ti ili neko drugi moje misljenje
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Lepo napravite 2 kategorije,jedna za obicne clanove,jedna za ljude koji nesto znaju i koji su to zasluzili...recimo,otvorite jedan podforum gde ce biti te vip liste...tu su samo ljudi koji su se barem malo pomucili da nesto nauce,a u drugoj neka idu ovi sto danas otvore nalog i traze neke kvalitetne kanale...sto je veoma cest slucaj.Tako bi se koliko toliko sacuvale liste...a i vise ljudi bi gledalo,a ne samo 3 coveka,a ostali koji su nesto korisno ucinili da traze preko poruka...Unistream liste zabraniti javno da se postavljaju...pravila da se postuju,pa makar po 20 ban-a padala na dan...

Ovo iskreno na nista ne lici...i svaki dan neke prepirke,i sve jedni te isti ljudi,kako li vam ne dosadi?
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Hehe...90% clanova je do skoro kukalo protiv pravila, foruma, admina, moderatora, urednika... kako nista ne gleda kvalitetno od kanala jer to cuvaju samo za sebe. A na osnovu slicica koje postavljate ovde ispade da 90% ljudi gleda sve i svasta, samo sto to niste sami sebi htjeli da priznate i uvjek vam je neko drugi bio kriv. Sta reci, nego komedija :D

Послато са Samsung Galaxy Tab уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top