Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Memoguće da ona balerina Kličko nema najskuplji meč, i da njegov meč nije borba veka???
Pa nama tako prezentuje B92 svaki njegov meč. A njegovi mečevi interesantni kao latino-turske-indijske serije i to sve skupa.
12 rundi suvog baleta. Sa jedne strane Kličko koji se vrti u krug po ringu - sa druge neki nesretnik kome su platili da dođe do pozicije izazivača i da izgubi meč na poene.
Nadam se da ću ujutru ustati u 5 sati da pogledam ovaj meč, i isto tako se nadam da će to biti boks, a ne balet.
Lenoks Luis, Ivander Holifild, Majk Tajson - to su bili bokseri teške kategorije. Onaj Tajson, koliko god da sam ga zamrzeo kad je odgrizao uvo Holifildu, bio je mašina bre za ove današnje. Čekam celu noć njegov meč da počne, pogledam sve uvodne borbe i potera me bešika na početku njegovog meča. Ja iz WC-a a Memedović u delirijumu - Tajson nokautirao protivnika u dvanaestoj sekundi.
Bilo je i u manjim kategorijama dobrih - Princ Nasim Hamed, Oskar DeLa Hoja...
A i bila je jedna, eventualno 2 asocijacije WBO i WBA. Očas posla objedini čovek titulu. Danas ih imaš - Bog sveti zna koliko.

Samo da ne pogresis, nije ujutru u 5 sutra, nego u nedelju ujutru u 5 :D

Slazem se za Klicka u potpunosti sto kazes. Moj ti je savet, pogledaj ako imas vremena kako Pacquiao boksuje, stil koji odusevljava i sigurno ces onda ustati da gledas uzivo mec.
A ovo oko kategorija, ulog je objedinjavanje tri kategorije WBC i WBA od Mayweathera i WBO od Pacquiaoa.

Inace jos par zanimljivih informacija kao neko zagrevanje:



Mayweather uradi za jedan trening 1200 trbusnjaka, Pacquiao 2500 trbusnjaka.
Mayweather ne pije nikada hladnu vodu, Pacquiaoa na svakom treningu prati oko 500-700 ljudi.
Mayweather obozava film Troja, gleda ga skoro svake nedelje, Pacquiaoa obozava da fotografise.
Mayweathera zovu Lova, Pacquiao mnogo vremena provodi s psom po kom je dobio ime.
Mayweather da pobedi kvota 1.4-1.5 Pacquiao da pobedi 2.9-3.0
Mayweather pere zube svakog jutra najmanje 10 minuta, Pacquiao je Filipinski vojnik.
Mayweather je vec dve godine najplaceniji sportista na svetu, Pacquiao je u svojoj drzavi vise od Boga.
Mayweather je ucestvovao u borbi sa najvise prodatih pay per view karata, vise od 2 miliona i to kada je boksovao sa De la Hojom pre 8 godina.
U Nemackoj pay per view karta je 20 evra dok se u Americi cena krece oko 90 dolara.
Kao "highest priority" u terminu ovog meca u Americi se nece igrati nijedna utakmica najjacih liga u hokeju, kosarci, bejzbolu...




Sto se mene tice, svim srcem uz Many Pacquiaoa!
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Ovo je popis kanala koje će prenostit borbu:
Australia: Main Event TV
Filipini: GMA Network, ABS-CBN, TV5
Francuska: BeinSport
Honduras: Golden
Mađarska: Sport1
Poljska: TVP 1 & TVP Sport
Južnaoafrička republika: SuperSport
Argentina, Ekvador, Perú, Venecuela, Kolumbia, Paragvaj: Golden
República Dominicana: Golden
Rusia: Pervi
Slovačka: Sport 1
Češka: Sport 1
Mađarska: Sport 1
Indonezija: tvONE
Hong Kong: Now TV
Tailand: Channel 7
Ukraina: 2+2
Južna Koreja: SBS Sports
Japan: WOWOW Prime
Kina: CCTV-5
Rumunija: DigiSport



Singapur: SuperSport (PPV)
Španija: Canal+ (PPV) & Mediapro (PPV)
USA: Showtime (PPV) & HBO (PPV)
UK: SkySports (PPV)
Novi Zeland: Sky Arena (PPV)
Skandinavske zemlje: Viaplay (PPV)
México: Televisa y Azteca (PPV)
Nemačka & Austria: Sky Select (PPV)


(i posle kukate kad stavim Ruse :smisi:)
Bice i kod komsija prenos. Nova Tv
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
TVViet i luc nas malo ,malo iznenadi.....

Dodali su MTV Dance ,MTV Hits a ranije vec i Arenu 5 HR

rqgGPLx.png
 
Natrag
Top