Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
Sve sto vise kanala ubacuje imat cete slabiji kvalitet ,ne tako slabiji al imat ce :D barem ja tako mislim :D
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Jel vi to opet o TVViet skripti ? :beee:
Ta skripta ko starke patike - 1 original, a kopija koliko hocete ! :roll:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jel vi to opet o TVViet skripti ? :beee:
Ta skripta ko starke patike - 1 original, a kopija koliko hocete ! :roll:

upoznat sam sa time malo vise....originalna je losmijeva V1 koja je prva i izasla i stiglo se do V9 kako se usavrsavala a luc muvao po serveru (snimao sam V8 pre neki dan ,mora se ici malo ispredi kada se izbaci nova onda se prezentuje stara....:mig: ).....ostale su kopije i kopiranje losmijeve ,naravno ima ih i dobrih tu, a kada kazem dobrih mislim na verziju jos jednog kolege sa naseg foruma ,on ce se vec pronaci......
 
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
Mislim sve pohvale treba dati losmiju to bez daljnog ..

bitno je da skripta radi .. dal bila kopija ili je slicno odradjena.. to je sasvim nevazno .. nije sve ni u skripti i skripta sama bez user .. nije skripta
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.951
Mislim sve pohvale treba dati losmiju to bez daljnog ..

bitno je da skripta radi .. dal bila kopija ili je slicno odradjena.. to je sasvim nevazno .. nije sve ni u skripti i skripta sama bez user .. nije skripta
Kako radi
8wAcvH9.gif
upropastište me.
:roll::roll::roll:
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.686
upoznat sam sa time malo vise....originalna je losmijeva V1 koja je prva i izasla i stiglo se do V9 kako se usavrsavala a luc muvao po serveru (snimao sam V8 pre neki dan ,mora se ici malo ispredi kada se izbaci nova onda se prezentuje stara....:mig: ).....ostale su kopije i kopiranje losmijeve ,naravno ima ih i dobrih tu, a kada kazem dobrih mislim na verziju jos jednog kolege sa naseg foruma ,on ce se vec pronaci......

Ma losmijeva skripta V10 ima i one kanale koje luc-luc nije još ni ubacio u ponudu!!! :roll:
Čovek i nezna da je losmij 2 koraka uvek ispred njega.
 
Natrag
Top