Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Pa govori da nema smisla obavljivati bilo sta kvalitetno. Kad sam poceo pre godinu ipo da se zanimam s ovim listama, kao sumanut sam kopirao sve i svasta, vremenom sam shvatio da od toga nema nikakve koristi. Ne zamerim nikome nista sto ne objavljuje, davno sam rekao da vise volim da nemam nista da gledam nego da se nesto objavi na forumu, jer od toga necu imati ni ja koristi a mogao je neko da uziva da nije objavljeno.
Ma, Nenade slazem se ja sa tim, ali ja govorim o forumu i njegovoj svrsi ! ;)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.951
z0QP7n0.png

Čestitke Zvezdi i zvezdašima, ljubomornima
FmXbl7y.gif
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
To mu onda dodje ovako ! :beee:
Nemoj kaciti slike - jer se tako hvalis !
Nemoj kaciti kvalitetne liste ! (Koje, uzgred budi receno, budu okacene na nekom drugom forumu !)
Ne pricaj o onom koje se "nekom" ne svidja, a kad pricas, pazi da se to "nekom" dopadne !
Kritikuj samo koga smes i mozes, a hvali svakoga !
Hvaliti se i reklamirati mogu samo odredjeni, znaci vezi konja kako gazda kaze, ili crce konj !
I ono najvaznije - daj kad trazim - dobices ako se smilujem ! :beee:
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
To mu onda dodje ovako ! :beee:
Nemoj kaciti slike - jer se tako hvalis !
Nemoj kaciti kvalitetne liste ! (Koje, uzgred budi receno, budu okacene na nekom drugom forumu !)
Ne pricaj o onom koje se "nekom" ne svidja, a kad pricas, pazi da se to "nekom" dopadne !
Kritikuj samo koga smes i mozes, a hvali svakoga !
Hvaliti se i reklamirati mogu samo odredjeni, znaci vezi konja kako gazda kaze, ili crce konj !
I ono najvaznije - daj kad trazim - dobices ako se smilujem ! :beee:
Ja bi kacio slike da imam, liste koje su vec javno objavljene na internetu treba i ovde da budu objavljene, komentarisem svakog i onog sto mi se ne svidja njegovo misljenje a i s kim sam bas dobar, kritikujem svakog ako treba i ne bojim se toga, ovi sto se reklamiraju jedva cekam da ih vidim i da ih zaj**avam.

P.S. Posto nekima mnogo znaci lajkovan post, eto neka se javi ko god hoce meni na pp i pretplati da lajkujem njegove postove. Pretplata sitnica 0,00 €
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Hebes prvi maj iskreno. Nikad nisam bio u tom tripu, evo sad cu prvi put sa svojima da malo upalim rostilj pred kucom, i to je to. Ima svakakvih likova koji dinar u dzepu nemaju, tj, nisu zaradili za zivota i sad odu po parkovima pale rostilje, opijaju se, od para koje su njihovi roditelji teskom mukom zaradili. I u ponedeljak ce oni da ostanu kuci i da se provode po gradu, ispijaju kafe a njihovi roditelji ce na posao za crkavnicu.

Ne kazem da su svi takvi, ali gledati po TV-u repotraze iz parkova je mucno, mrtvi pijani, a kad bi pitao zasto ne bi znali, ili bi rekli "Pa prvi je maj"...A pos'o nema.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Hebes prvi maj iskreno. Nikad nisam bio u tom tripu, evo sad cu prvi put sa svojima da malo upalim rostilj pred kucom, i to je to. Ima svakakvih likova koji dinar u dzepu nemaju, tj, nisu zaradili za zivota i sad odu po parkovima pale rostilje, opijaju se, od para koje su njihovi roditelji teskom mukom zaradili. I u ponedeljak ce oni da ostanu kuci i da se provode po gradu, ispijaju kafe a njihovi roditelji ce na posao za crkavnicu.

Ne kazem da su svi takvi, ali gledati po TV-u repotraze iz parkova je mucno, mrtvi pijani, a kad bi pitao zasto ne bi znali, ili bi rekli "Pa prvi je maj"...A pos'o nema.
Hihi...ja rostiljam kad se meni rostilja, a ne samo kad je prvi maj :D
 
Natrag
Top