Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ima li neko pouzdan link za boks sutra?
Zvanično na Balkanu nema prenosa meča, što se tiče ostalih zemalja većina televizija je otkupila box paket i sad te box pakete prodaju korisnicima. Npr Nemački Sky po 20e.
Mislim da će nekoliko uglednih strimera raditi meč pa ću postaviti na forum negde oko 3,4 ujutru da budemo uvereni da radi.

Evo ima i nekoliko ludih informacija na ovom linku
www.telegraf.rs/sport/1547041-srbija-nece-moci-uzivo-da-gleda-pravoslavca-mejvedera-u-napadu-na-180-miliona-dolara-foto
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
da, prenosa bit ce sigurno ali ne na svaki tv kao je to bio obicaj dosada....ovaj mec je skupliji za tv nego ikad pa ce prenositi samo jake tv stanice....njemacki sky select ce sigurno prenositi jer vec mesac dana vidim reklame svali dan.....
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.686
Nemoguće da ona balerina Kličko nema najskuplji meč, i da njegov meč nije borba veka???
Pa nama tako prezentuje B92 svaki njegov meč. A njegovi mečevi interesantni kao latino-turske-indijske serije i to sve skupa.
12 rundi suvog baleta. Sa jedne strane Kličko koji se vrti u krug po ringu - sa druge neki nesretnik kome su platili da dođe do pozicije izazivača i da izgubi meč na poene.
Nadam se da ću ujutru ustati u 5 sati da pogledam ovaj meč, i isto tako se nadam da će to biti boks, a ne balet.
Lenoks Luis, Ivander Holifild, Majk Tajson - to su bili bokseri teške kategorije. Onaj Tajson, koliko god da sam ga zamrzeo kad je odgrizao uvo Holifildu, bio je mašina bre za ove današnje. Čekam celu noć njegov meč da počne, pogledam sve uvodne borbe i potera me bešika na početku njegovog meča. Ja iz WC-a a Memedović u delirijumu - Tajson nokautirao protivnika u dvanaestoj sekundi.
Bilo je i u manjim kategorijama dobrih - Princ Nasim Hamed, Oskar DeLa Hoja...
A i bila je jedna, eventualno 2 asocijacije WBO i WBA. Očas posla objedini čovek titulu. Danas ih imaš - Bog sveti zna koliko.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Jedan jedini, pre tačno 21 godine..................
Ajrton-Sena.jpg
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.686
Ovo je popis kanala koje će prenostit borbu:
Australia: Main Event TV
Filipini: GMA Network, ABS-CBN, TV5
Francuska: BeinSport
Honduras: Golden
Mađarska: Sport1
Poljska: TVP 1 & TVP Sport
Južnaoafrička republika: SuperSport
Argentina, Ekvador, Perú, Venecuela, Kolumbia, Paragvaj: Golden
República Dominicana: Golden
Rusia: Pervi
Slovačka: Sport 1
Češka: Sport 1
Mađarska: Sport 1
Indonezija: tvONE
Hong Kong: Now TV
Tailand: Channel 7
Ukraina: 2+2
Južna Koreja: SBS Sports
Japan: WOWOW Prime
Kina: CCTV-5
Rumunija: DigiSport



Singapur: SuperSport (PPV)
Španija: Canal+ (PPV) & Mediapro (PPV)
USA: Showtime (PPV) & HBO (PPV)
UK: SkySports (PPV)
Novi Zeland: Sky Arena (PPV)

Skandinavske zemlje: Viaplay (PPV)
México: Televisa y Azteca (PPV)
Nemačka & Austria: Sky Select (PPV)


(i posle kukate kad stavim Ruse :smisi:)
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top