Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Bice banirani kad dodje Boki.. :D

Inace, dobra je ideja ostavljati linkove za strimove u binar kodu, pa zatim u HPosts, pa neka se posle sa telefona muce da sve kopiraju i deskriptuju ako ih ne mrzi..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Pa zato sto HPosts ne funkcionise na Tapatalku, sve sto se stavi u HPosts se vidi imao ti 1 post ili 1000. E onda lepo stavimo u binar formi pa onda ce da se i pomuce da kopiraju sadrzaj...
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Nadam se, da ovaj komentar nece naskoditi i da se niko nece uvrediti ! ;)
Valjda bi svaki forum trebao da sluzi za razmenu misljenja i informacija, sto podrazumeva siroku demokratiju po utvrdjenim pravilima ! Nazalost, cini mi se, da ovaj forum pomalo gubi tu funkciju ! Pojedinim clanovima ovaj forum nije ni potreban ! Njima bi mozda vise odgovarali neki, kao klubovi zatvorenog tipa, jer sve bi da imaju i sve bi da sacuvaju a ponesto i da sakriju sami od sebe - ako moze ! Razmenjivali bi nesto, ali samo sa odredjenim osobama - onda je to pravo resenje za njih ! To sto hoce, mogu da obave i privatno, sta ce im onda forum ! O reklami i biznisu ne bih ovaj put ! ;)
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
A sta bi ti druze? Ako se ne objavljuju javno liste ne znaci da se ne razmenjuju. Nema smisla objaviti nesto dobro jer ce da stane koliko sutra, sta si postigao time? Sem sto bi ugasili neku listu. Iskren da budem, ja ne pamtim kad sam sta kopirao i sacuvao sa foruma, ne samo s ovog, vec bilo kog. Jednostavno ne vredi, kad mi neko nesto posalje obavezno pitam jel kopirano odnekud, u tom slucaju mi ne treba. Problem je sto ima malo ljudi koji su spremni da posalju nesto, onih kojih ima svaka cast, gledam da se nekko oduzim i to je to. Neki i razumeju da nisu svi vicni s tim listama pa i imaju razumevanja kad nemas sta da im uzvratis.

S druge strane, nije samo to u pitanju, ide lepo vreme, dan duze traje, mnogi radije provode napolju slobodno vreme nego za racunarom sto je i razumljivo. Jos manje ce da se pise i objavljuje kako se leto bude blizilo.
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
566

O čemu se radi? :beee:

Slažem se djelomično i sa jednim i sa drugim...
Svima je jasno da više javno objavljivanje lista ne ide, jer stanu u roku sat-dva.. Također ima i dosta članova koji su voljni dati, i meni su također pomogli....
Ali eto ja nemam dati nešto zauzvrat.. Nažalost...
No problem nastane kad netko šera tu listu zadobivenu povjerenjem i onda ta osoba koja je poslala listu ne zna kome vjerovati...
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
@tb1704 - dobar si ! :)

Greska Greskac ! ;)
Sam kazes da ne pamtis kada si sta kopirao i sacuvao sa ovog foruma !
Zar to sve ne govori !?

Pa govori da nema smisla obavljivati bilo sta kvalitetno. Kad sam poceo pre godinu ipo da se zanimam s ovim listama, kao sumanut sam kopirao sve i svasta, vremenom sam shvatio da od toga nema nikakve koristi. Ne zamerim nikome nista sto ne objavljuje, davno sam rekao da vise volim da nemam nista da gledam nego da se nesto objavi na forumu, jer od toga necu imati ni ja koristi a mogao je neko da uziva da nije objavljeno.
 
Natrag
Top