Ima li na forumu proroka?

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Da se ne zaboravi.

Izraelski stručnjaci na višemilijunskom uzorku utvrdili: Imunitet stečen cijepljenjem šest puta je slabiji od imuniteta koji čovjek stekne prebolijevanjem Covida. Dakle, "Covid-cijepljenje" zdravih ljudi jeste strašan genocid.

Jadni židovi, opet su po ko zna koji put YHWH zamenili drugim bogovima (genderizam, scientizam, feninacizam, novac, idokratija...... panteon je ogoroman) te ni svojim sunarodnicima ne veruju. Draža im je podrška "židova koji to nisu" nego li istina.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Molim? Kako mozes tvrditi tako nesto?
Ako se zna da ljudsko telo proizvodi milion drugih RNK molekula, ti ne mozes tvrditi da je bas taj koji si ti izdvojio uzrocnik bolesti, ako ga ne ubrizgas drugoj osobi i ako ona ne razvije iste simptome, odnosno ako ne oboli!

Dakle, moras to dokazati, moras testirati izolat!

Ti tvrdis da posto su oni izdvojili neki RNK sekvencirali ga i dokazali umnozavanje u epruveti, to dokazuje da je on "uzrok bolesti"?

NE, NE DOKAZUJE!

Jer i drugi RNK molekuli se isto tako mnoze u kulturi!

Ti mozes reci, ali celije su "umrle", ako je to dobrocudan RNK, celija "ne bi umrla"!

Da ali oni su to uzgajali na "kanceroznom tkivu" koje bi svakako umrlo!

Dakle, ili su namerno to radili ili iz nekog razloga nisu postovali proceduru!

Isti je slucaj sa svim virusima (citaj izmisljenim virusima) poput HIV-a, na isti nacin su ih dokazivali!



Kao prvo dokazi da su oni testirali na zivotinjama?

Kao drugo, ne moze zivotinja biti dokaz, jer su zivotinje i ljudi nekompatibilne vrste, i razlicito reaguju na bolest!

Luj Paster je postojanje virusa dokazivao na zivotinjama, ali je isto tako dokazao i na ljudima, kao i to da vakcina deluje, odnosno pruza 100% zastitu!

Ovi niti su dokazali na ljudima, niti im vakcina deluje 100%, zapravo ne deluje uopste!



Ovaj metod izolacije je na svaki moguci nacin pogresan. Nije ti potreban ni Paster ni Koh da bi to dokazao! Ne moram ja uopste da se pozivam na Pastera, ali eto cisto da budem u skladu sa pravilima!



To pricaj nekom ko medicinu ne poznaje uopste! Meni ne mozes da prodajes te gluposti!

Ako ja tebi lepo pokazem da ne mozes tako vrsiti izolaciju, a ti mi ne mozes to argumentovano poreci, ko je onda u pravu?

Oni su nesto izvukli, a nisu proverili da li je to uzrok bolesti! Ali tvrde da jeste!

Dokazi da jeste! Kako ces dokazati, ako nisi izolat ubrzgao drugoj osobi i posmatrao razvoj bolesti u labaratorijskim uslovima? Kako?

Onda to sto si izvukao uopste ne mora biti virus!

Ja te castim ruckom ako mi dokazes da je to sto su oni izvukli virus?

Prema svim pravilima, metodama i logici, ti ne mozes na takav nacin dokazati da imas virus! Zapravo oni namerno i ne postuju pravila, jer izmisljaju viruse!

A tu metodu gde nije potrebno testirati uzorak na drugoj osobi su izmislili, da bi mogli da manipulisu!

Zbog toga mi i imamo milione i milione asimptomatskih slucajeva, a to je zato jer to sto su izvukli NIJE VIRUS!

Isti je slicaj i sa HIV-om, gde ljudi zive decenijama, bez ikakvih simptoma a navodno su nosioci virusa!



On sam je izjavio da se ta njegiva metoda NE MOZE KORISTITI U DETEKCIJI BOLESTI!

Znaci, opet vasa zloupotreba necega sto nije namenjeno dokazivanju infekcije!

I bas zato, vama ne treba ni verovati, jer vidimo da namerno manipulisete i zloupotrebljavate metode i ljude!
Naučnik Keri Malis te demantuje. To jeste moderan metod izolacije. Takođe postoji kao što kaže Babić tačna identifikacija tog virusa a ne nekog drugog ili nekog drugog genoma iz organizma. Potpuno je izolovan genom tog virusa.

Zato postoji moderniji način bš dase niko ne mira zaraziti. To je prevaziđeno.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Naučnik Keri Malis te demantuje. To jeste moderan metod izolacije. Takođe postoji kao što kaže Babić tačna identifikacija tog virusa a ne nekog drugog ili nekog drugog genoma iz organizma. Potpuno je izolovan genom tog virusa.

Zato postoji moderniji način bš dase niko ne mira zaraziti. To je prevaziđeno.

KERI MALIS JE IZJAVIO:

PCR test se ne može koristiti da otkrije da li ste zaraženi ili ne. Pozitivan PCR test ne znači da ste bolesni niti znači da možete bilo koga da zarazite. Kada kažu „726 zaraženih“ to znači 726 pozitivnih PCR testova. Ne znači 726 bolesnih ljudi. Vlast zna da narod ovakve naslovne stranice čita: 726 ljudi se bori za život. Svaki virus je opasan, pa i ovaj. Ali ovo je ludilo. Posledice po psihu ljudi su stravične. A tek dece”

JA SAM GA LICNO SLUSAO KADA JE TO IZGOVARAO! DAKLE, NE ZLOUPOTREBLJAVAJTE COVEKA I NJEGOV METOD! I NE LAZITE NAROD!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Na ostalo mi nisi ni odgovorio, jer ne mozes! Ne mozes protiv cinjenica, a niti temu dovoljno poznajes da bi o tome mogao da raspravljas. Sve sto ti radis jeste da citiras "strucnjake" (koji se ne mogu tako ni zvati jer su sramota)! I pokusavas da pronadjes kontra odgovor "fake cheker-a". Guglas.. Ja ne vidim poentu takvog razgovora zaista..

Niti proveravas niti te je briga, nego samo "preletis" i onda kazes "ups nisam procitao, brzo sam odgovorio".. Uvek tako radis, cak i sada kada tvrdis da je MALIS proizveo nekakav metod za detekciju bolesti! NE NIJE!

A ako ti uvek sumnjas u ono sto mi ovde iznosimo i samo pokusavas da nadjes nesto kontra tome, pa naci ces, to nije problem (ko trazi nalazi..) Ali je pitanje da li je to validno ili ne, o tome i ne razmisljas, nego prihvatas jer su to rekli "strucnjaci" i jel ti odgovara, dakle ti prilazis ovome sa predubedjenjem!

A ja nisam tako radio, ja sam kao i ti i verovao da virus i cela ova prica drzi vodu, dok se nisam suocio sa ozbiljnim argumentima, i to ne argumentima "teoreticara zavera" kako ti tvrdis, vec argumentima strucnjaka, kojima ne dozvoljavaju da iznesu svoje tvrdnje na TV-u i cenzurisu ih!

Dakle, ti si samo nabedjen..
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
KERI MALIS JE IZJAVIO:

PCR test se ne može koristiti da otkrije da li ste zaraženi ili ne. Pozitivan PCR test ne znači da ste bolesni niti znači da možete bilo koga da zarazite. Kada kažu „726 zaraženih“ to znači 726 pozitivnih PCR testova. Ne znači 726 bolesnih ljudi. Vlast zna da narod ovakve naslovne stranice čita: 726 ljudi se bori za život. Svaki virus je opasan, pa i ovaj. Ali ovo je ludilo. Posledice po psihu ljudi su stravične. A tek dece”

JA SAM GA LICNO SLUSAO KADA JE TO IZGOVARAO! DAKLE, NE ZLOUPOTREBLJAVAJTE COVEKA I NJEGOV METOD! I NE LAZITE NAROD!
Nije on to nikada rekao. To su citirali drugog čoveka iz 1996..reći ću ti uskoro i koga..Malis ovo nije rekao, već dezinformacija.

Kao drugo, i taj čovek, ovde nije rekao da PCR test ne detektuje virus već upravo ono slično što stoji u CDC-ovom tekstu poput toga da im je nedostajao u početku kvantitativni izolat(tj.tačna količina cirusa koja izaziva reakciju organizma, kasnije se i to može dobiti, nakon većeg broja slučajeva jer PCR i jeste napravljen da detektuje prisustvo virusa i njegov tačan genom a ne količinu koja stvara oboljenje). Sve su to dakle, manipulacija u citranju i razumevanju teksta...a ovde je manipulacija dvostruka.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Ps. Malis je umro 2019..pa sam posudi je li mogao ovo izgovoriti za virus SARS-COV2. :).

Čovek koji je tvrdio ovo u vezi HIV-a za detekciju virusa na osnovu čega je Radulović izveo svoju "prezentaciju" za SARS-COV2 zove se Džon Loristen a ne Malis
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Kreator "oxfotrdskog cjepiva" sam tvrdi da cijepljenjem nije moguće postići tzv "imunitet krda", tako da cijepljenje zdrave i mlađe populacije postaje besmisleno. A uzme li se u obzir još nalaz Izraelskih stručnjaka kako je imunitet stečen cijepljenjem šest puta slabiji od imuniteta koji čovjek stekne prebolijevanjem Covida, "Covid-cijepljenje" zdravih ljudi nije samo besmisleno nego je strašan genocid.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Naravno da ne može ni jedna vakcina za SARS-COV2 u potpunosti zaštititi onog ko je primi. Njena funkcija je pre svega da nauči organizam da prepozna opasnost da što efikasnije odgovori kada dođe do prodora virusa. Nevakcinisani deo stanovništva daje virusu prostora da mutira tako što se najpre zaraze, organizam nema odbranu, virus se razmnoži desetostruko i stostruko više nego da je neko vakcinisan, i tako taj virus umnožen i mutiran dobija novi prodor.
 
Natrag
Top