I djecu ubijaju, a Kristovim se nazivaju

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Prevrce mi se zeludac od vasih lazi! Jer Vatikan nije mucio nikoga! To su cinile vlasti! I to je cinjenicama dokazano!

Vatikan je slao svestenike da saradjuju sa vlastima i rade na izbavljanju nepravedno optuzenih jeretika od strane vlasti, a ne da ih muce!

Ne kaže šta je Kalvin radio? Ili Luther? Ili Elizabeta I? To naravno ne pominje, jer je to jelte opravano "Pismima" Hmm, ko njih ne zna skupo bi ih platio. Naime, ne samo da ne poznaju i izvrću činjenice, nego i oči zatvaraju pred dokazanom činjenicom da optužba za herezu nije automatski značila mučenje.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Гледај како то изгледа и онда самом себи оправдај медицинским сатанизмом. И покај се (промени се) док још може. Не каже нико да ти лично убијаш, али својим речима учествујеш у сатанској кампањи. Ти си као Савле који одобрава каменовање Стефана, стојиш са стране и одобраваш.
Strašno i užasno , video koji si stavijo doksam gledala sam zaplakala ,i pitamse Bože zaštose to događa

Mire, molim te da budes jedanput iskren i da kazes, da li ti se prevrce zeludac od ovoga dole sto sam prilozio?

Ovim spravama je Vatikan kaznjavao ljude, i trudnice
takodje.

Laki dali je to opravdanje za vaše postupke , dali te Isus tako osvedočava da podržavaš abortuse zbog mračnog srednjeg vjeka , ako je vjeruj mi taj kote osvjedočava nije Isus , moj Laki

Koliko god da mi je zao ljudi koje su mucili, jos vise mi je zao koliko ste zatrovani mrznjom! I koliko nemate dodira sa realnoscu!
Što god dase događalo u srednjem vjeku , to ne opravdava njegovu podršku abortusima , jer toje greh velki greh , zato mu ja savjetujem dase ogradi ,i osudi sve koji to podržavaju , pa makarse i Adventisti zvali

Ne kaže šta je Kalvin radio? Ili Luther? Ili Elizabeta I? To naravno ne pominje, jer je to jelte opravano "Pismima" Hmm, ko njih ne zna skupo bi ih platio. Naime, ne samo da ne poznaju i izvrću činjenice, nego i oči zatvaraju pred dokazanom činjenicom da optužba za herezu nije automatski značila mučenje.
Čudna sorta ljudi ,sve druge osuđuju , a svoje zločine opravdavaju , posebno ove u današnje vrjeme gdese ubijaju nerođena djeca , neka im Bog oprosti , ali ja nemogu
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Čudna sorta ljudi ,sve druge osuđuju , a svoje zločine opravdavaju , posebno ove u današnje vrjeme gdese ubijaju nerođena djeca , neka im Bog oprosti , ali ja nemogu

Čudna sorta? Ne, Antonija, nisu čudni. Ubeđeni su u to da su zbog senke pravedni, da jedini "poznaju" Boga i da ih to čini boljima od drugih, doslovno sudijama nad drugima, miljenicima "Božijim", a miljenicima je sve dozvoljeno, pa i to da za novac ubijaju nerođenu decu.

To što Bog nigde takvu praksu, takvo ponašanje ne dozvoljava, niti opravdava, to je za njih nevažno i po već ustaljenom načinu izvrtanja, naći će opravdanje za svoje postupke, bacajući krivicu na sve ostale nazivajući ih paganima, ovakvima i onakvima.


Što se tiče oprosta, oprostiti bi im se moglo, jer su zavedeni da poveruju da je to što čine po Bogu, ali kako oni odbijaju da se pokaju, da uvide Istinu, oprosta za ovo, ljudskog oprosta nema i ne može biti.

Bog će im možda u svojoj Milosti i oprostiti, mada je upitno hoće li ga oni ikada i susresti, jer ako išta, Milost zahteva pokajanje, a njih "vera" uči da je pokajanje loše. Upravo to i odbijanje da vide kontradikciju između Božije objave i dela svoje "vere" kupuje im "zlatnu" kartu za ono u šta u svojoj oholosti ne veruju, za pakao, ili njima neojudaizatorima tako drago, Gehenu.

Žao mi je, ali On koji jeste, je u "zavetu" kome se ovi navodno klanjaju, rekao koja je kazna za one koji se Molohu klanjaju.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Kakav mračni srednji vijek? Priču o "mračnom srednjem vijeku" su izmislili besramni lažovi.

Tako je! Ne postoji nesto kao 'mracni srednji vek'. Sad ce on opet istorija bla bla.. S jedne strane on porice zvanicnu istoriju kad mu smeta, a sa druge strane je navodi kada treba nas da optuzi!

Cisto licemerje!

Što god dase događalo u srednjem vjeku , to ne opravdava njegovu podršku abortusima , jer toje greh velki greh , zato mu ja savjetujem dase ogradi ,i osudi sve koji to podržavaju , pa makarse i Adventisti zvali

Pa vidis da tvrdi kako je crkva mucila trudne zene, i na to se gadi, a ovamo kad oni kidaju i cupaju udove neduznih beba i ubijaju ih, na to se onda ne gadi nego jos to i opravdava?

Citiram Laodikeju:

"Ovim spravama je Vatikan kaznjavao ljude, i trudnice takodje."

Ako mi treba njemu da podsticemo glas savesti a on ga ugusuje, kakav je onda to covek, mislis da njemu onda ima spasa?

Pa nije on iskren ni prema samome sebi a kako ce prema nama?

I ovo nije prvi put da on njihove zlocine pravda a nas optuzuje! Ni njemu ni Tripu nije prvi put!
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Laki dali je to opravdanje za vaše postupke , dali te Isus tako osvedočava da podržavaš abortuse zbog mračnog srednjeg vjeka , ako je vjeruj mi taj kote osvjedočava nije Isus , moj Laki

Ja nisam nigde napisao da podrzavam abortuse, ali sam obrazlozio sta je medicinski abortus i kada se on moze obaviti, i da je to u danasnjem vremenu zakonom dozvoljeno. i moj stav je da svako na zemlji ( svaka zena ) ima zakonsko pravo da ga obavi po svojoj slobodnoj volji, jer u suprotnom to bi bila prisila da to ne ucini, i svet bi dosao u jedno stanje totalitarizma srednjeg veka.

Takodje, izrazio sam sumnju u sve ono sto se po tom pitanju iznosi protiv Adventista, jer nije nepoznato da se ovde iznose mnoge neistine protiv Adventista.

Smatram da se tradicionalne crkve suvise bave formom, da bi se vidello da nesto ipak rade.
Osudjuju aboruse, a niko od tih istih crkvenih zvanicnika nije obisao neku porodicu u kojoj danas deca gladuju, ili nemaju sta da obuku, ili su na ulici bez krova nad glavom.

Kakav mračni srednji vijek? Priču o "mračnom srednjem vijeku" su izmislili besramni lažovi.

To o srednjem veku znaju i vrapci.

Osim toga, zasto bi se papa Jovan Pavle II svojevremeno izvinio javno svetu za mracni srednji vek.

Koliko god da mi je zao ljudi koje su mucili, jos vise mi je zao koliko ste zatrovani mrznjom! I koliko nemate dodira sa realnoscu!

Ja mrznju nema.

A sto se tice realnosti, ja nigde nisam za svojih 45 godina cuo takvih lazi i izvrtanja istorijskih cinjenica kao ovde na forumu.

Prevrce mi se zeludac od vasih lazi! Jer Vatikan nije mucio nikoga! To su cinile vlasti! I to je cinjenicama dokazano!
Vatikan je slao svestenike da saradjuju sa vlastima i rade na izbavljanju nepravedno optuzenih jeretika od strane vlasti, a ne da ih muce!

Upravo sam ja vise puta postavljao istorijske cinjenice o Inkviziciji koja je licno mucila i ubijala ljude, zene, decu, starce i starice, i to samo zato sto nisu bili pripadnici Rimokatolicizma, i to su cesto cinili laznim optuzbama.

Dakle, moj Mire iznosis neistine.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Kardinal Schönborn o seksualnom zlostavljanju u Crkvi: To je masovna pojava izazvana zatvorenošću Crkve

Kardinal je u govoru dao svoju dijagnozu uzroka takvih razmjera zlostavljanja, polemizirajući u stanovitom smislu s onom koju je nedavno ponudio Benedikt XVI. i po kojoj je jedan od glavnih razloga seksualna revolucija iz 1960-ih koja je svojom permisivnošću i liberalizmom ušla i u Crkvu

Bitno
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Kardinal Schönborn o seksualnom zlostavljanju u Crkvi: To je masovna pojava izazvana zatvorenošću Crkve

Kardinal je u govoru dao svoju dijagnozu uzroka takvih razmjera zlostavljanja, polemizirajući u stanovitom smislu s onom koju je nedavno ponudio Benedikt XVI. i po kojoj je jedan od glavnih razloga seksualna revolucija iz 1960-ih koja je svojom permisivnošću i liberalizmom ušla i u Crkvu

Bitno

Molim da se ovaj spam premjesti u temu: Seksualna zlostavljanja u vjerskim i drugim zajednicama
 
Natrag
Top