I djecu ubijaju, a Kristovim se nazivaju

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Kazem duhovno djubretarstvo, nista drugo. Toliko je jadno to sto radis da ti mislis da nama to zaista smeta. Treba te ignorisati. Bas me briga sta ko radi, ja znam sta Hristos i njegovi sledbenici rade, a oni koji su se odmetnuli od njega, me ne interesuju. Koji voze skupa kola, koji prave podele, koji se tuku ili koji ubijaju, ili koji zlostavljaju, koji piju i puse i ne znam sta sve ne rade, to ne utice na moj odnos sa Bogom.

Ne samo da je jadno, nego ako išta, pokazuje stanje njegove licemerne sektaške duše. Njegov narcisoidni karakter.

Ps. Pre ću poslušati i dati autoritet duhovniku koji i pije i puši, nego usukanim sledbenicima satane "duha proroštva".

Jer ne zaboravi, greh ne ulazi na usta, nema spoljašnju manifestaciju. Greh je u duhu, u umu.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Samo covek sa nedostatkom argumenata moze za drugog tvrditi da je ispunjen mrznjom. Ovde niko nije ispunjen mrznjom, po najmanje prema adventistima. Ako nesto mrzimo to je laz, laz kojom ste i vi sami zavedeni!

Onda uzmi bibliju i baci je na djubriste, jer po tebi je i ona lazna, jer Adventisti imaju potpuno stoprocentno biblijsko ucenje, i to svako iskren moze da proveri i u to se sam uveri.

Zaveden je onaj koji vise slusa rec ljudsku nego li Bozju, a to vi upravo cinite.

I ne samo to, nego i iznosite lazi protiv Adventista i izvrcete tudje reci.

Sta ima gore.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Rekordan broj prijava seksualnog zlostavljanja u Vatikanu

VATIKAN - Vatikanska kancelarija odgovorna za obradu slučajeva seksualnog zlostavljanja koja su počinili sveštenici primila je rekordnih 1.000 prijava iz čitavog svijeta ove godine, a još ima regiona iz kojih nisu stigle nikakve pritužbe.



Kancelarija, čiji je formalani naziv Kongregacija za doktrinu vjere, danas je preopterećena jer nema dovoljno osoblja za obradu četiri puta većeg broja prijava u 2019. godini nego prije deset godina.
"Praktično imamo cunami novih slučajeva u ovom trenutku, naročito u zemljama koje se do sada nisu oglašavale", rekao je monsinjor Džon Kenedi, šef disciplinskog odjeljenja u ovoj kancelariji.
Argentina, Meksiko, Čile, Italija i Poljska su među zemljama koje su se pridružile Americi kao države sa najvećim brojem prijavljenih slučajeva.
Kenedi je dozvolio ekipi agencije AP da snimi unutrašnje prostorije kancelarije, što je bila prva takva prilika u istoriji vatikanskog tribunala.
Agencija navodi da je to znak da i najtajnovitije institucije sada pokazuju određenu transparentnost u okviru šireg pokušaja Katoličke crkve da obnovi povjerenje među vjernicima.
Papa Franjo je ove sedmice preduzeo dodatni korak odlukom da ukine pravilo "pontifikalne tajne" kada je riječ o zlostavljanju.
Vatikan je saopštio da će to olakšati saradnju sa civilnom službama za provođenje zakona.
Nezavisne
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Rekordan broj prijava seksualnog zlostavljanja u Vatikanu

Po seksualnom zlostavljanju djece ovako stoje stvari što se tiče Adventista sedmog dana.

SAD: Rekapitulacija: Adventisti (0.500 prom.) / Katolici (0.147 prom.) = 3.4 (340 %)

Zaključak:
U institucijama crkve Adventista sedmog u SAD-u, djeca su seksualno zlostavljana 3.4 puta više (340%) nego u institucijama Katoličke crkve.

Australija: Konačni skor zlostavljanja – Adventisti : Svi ostali = 0.00115 : 0.000235 = 4.87 (487%)

Zaključak:
Unutar ustanova crkve ASD u Australiji djeca se seksualno zlostavljaju 487% više nego u svim ostalim zajednicama.

P.S. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ps. Pre ću poslušati i dati autoritet duhovniku koji i pije i puši, nego usukanim sledbenicima satane "duha proroštva".

Jer ne zaboravi, greh ne ulazi na usta, nema spoljašnju manifestaciju. Greh je u duhu, u umu.

Takodje, pre cu poslusati savet duhovnika koji i pije i pusi i priznaje da je gresnik, nego onog koji se predstavlja da je svetac a sve to radi tajno!

A ovaj svima moralise, dok psuje i mrzi tajno! Ne sme reci javno na forumu nego u private mene psuje.

Onda uzmi bibliju i baci je na djubriste, jer po tebi je i ona lazna, jer Adventisti imaju potpuno stoprocentno biblijsko ucenje, i to svako iskren moze da proveri i u to se sam uveri.

Ma sta mi naprica!

Po ovome se jedino vidi tvoja opsesija da nadglasavanjem pobedis i pokazes svoju crkvu pravom! Ti ces spamovati do besvesti i ponavljati da imas istinu u bibliji 'stoprocentno', misleci kako ce to drugima uci u usi i kako ce ti poverovati!

Mislis da ces ponavljanjem kako smo mi "zli" i kako samo "napadamo jadne adventiste" ubediti i druge da je stvarno tako.

Neces! Jer to nije istina.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Po seksualnom zlostavljanju djece ovako stoje stvari što se tiče Adventista sedmog dana.

SAD: Rekapitulacija: Adventisti (0.500 prom.) / Katolici (0.147 prom.) = 3.4 (340 %)

Zaključak:
U institucijama crkve Adventista sedmog u SAD-u, djeca su seksualno zlostavljana 3.4 puta više (340%) nego u institucijama Katoličke crkve.

Australija: Konačni skor zlostavljanja – Adventisti : Svi ostali = 0.00115 : 0.000235 = 4.87 (487%)

Zaključak:
Unutar ustanova crkve ASD u Australiji djeca se seksualno zlostavljaju 487% više nego u svim ostalim zajednicama.

P.S. ;)

Ha, toliko o "pravednosti" klanjaoca senke, sledbenika "duha proroštva" iz Mejna. Licemerni "legalisti" koji sami sebe ubediše da ih senka čini sudijama koji svim drugima mogu da sude.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ali u snovima sa sajtova protivnika Adventizma i sekti.

Ma da da, a ono kad blagajnik crkve potkrada kasu dok s njegovom zenom propovednik bludnici. Pukla je bruka kad ih je ovaj navatao na gomili, a propovednik se osvetio tako sto je otkrio njegovu kradju. Takvih slucajeva je mnogo, a to sve pisu vasi adventisti!

Vi ste bas sveci!

Isto tako i ovo sa decom, ma sve je izmisljeno! I da decu ubijate abortusom je izmisljeno!

A eno facebook pun razocaranih adventista napustili su crkvu zbog licemerja i bezboznistva! Isto kao i ti, ne zele ici u crkvu da gledaju to licemerje, nego veruju kod kuce, a sad ih ovde branis! Da je to o napisao neki adventista, onda bi ih osudio! Ovako cutis i pravis se lud, jer ti je cilj da lazno prikazes svoju crkvu svetom!

Jel, reci mi kako to da 'Bog nema sa kim da radi, pa ce glasom objaviti evandjelje sa neba'? Zar ne treba to da objave adventisti? Zar nisu oni 'svi sveti' i zar vam crkva nije sveta?

Pa ti i nesvesno ovde potvrdjujes da ste vi totalno gresni!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top