Hodočašća

Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Gde je to ispravno Adv.učenje?
Papagaju,ko vas slaga Jovan ili masončine jer Jovan reče da će proroci spaliti neprijatelje a masončine da neprijatelji spališe proroke,ko laže od njih tvoji ili moj Jovica?
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Ne, nego što onaj koji danima ponavlja iste komentare i pitanja - optužuje druge da to čine.


I nemožeš bez komentara
Gde je to ispravno Adv.učenje?
Papagaju,ko vas slaga Jovan ili masončine jer Jovan reče da će proroci spaliti neprijatelje a masončine da neprijatelji spališe proroke,ko laže od njih tvoji ili moj Jovica?

Uciteljica pita:
- Djeco,ko zna da mi objasni kako funkcionise drzava?
Javlja se Jovica:
- Drzava je kao prekookeanski brod. Kapetan je premijer, a posada su ministri i oni vode taj brod kroz talase i oluje i sve druge nedace...
Uciteljica:
- A narod?
Jovica odgovara:
- Pa putnici su narod!
Uciteljica nastavlja:
- A sta rade putnici?
A Jovica će kao iz topa:
- Pa povracaju!
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kada se predas Bogu razumeces simbolicki jezik otkrivenja, i njegov istorijski kontekst.

Pitanje.

Prikazi nam model po kome ljudi bljuju vatru iz usta sami po sebi.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Kada se predas Bogu razumeces simbolicki jezik otkrivenja, i njegov istorijski kontekst.

Pitanje.

Prikazi nam model po kome ljudi bljuju vatru iz usta sami po sebi.

Zato ti O STVORE uzmi pa konačno napiši ispravno učenje da mi ne trčimo za onim ,,Kako čitaš.. i ,,pisano je,, već da vidimo pravu istinu,a od tih praznih parola ,,neznate vi simboliku,, niko ništa nema već ti samo potvrđuješ moje reči da neznaš učenje HAC-e niti da smatraš tusimboliku istinitom već se kriješ zbog ponosa usađenog od strane masona.
Slušamo šta je istina izvoli:

Ne zaboravi reći ko vas ono slaga Jovan ili masončine po pitanju spaljivanja?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Već je dat odgovor više puta, i ako se ponovo to učini - ti ćeš i nakon njega ponovoi ista pitanja postavljati.

Prvo ti odgovori zašto to činiš - pa ću ja ako bude potrebe ponoviti odgovor.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Razobličavam tamu koja izvrće Jovanovo proroštvo i duhove đavolske koji brane hranu.
Nereče papagaj zašto nisu proroci spalili neprijatelje?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To je tvoje nerazumevanje, jer otkrivenje je pisano simboličnim jezikom, i tumači se u kontekstu, literarnom i istorijskom, i svako tumačenje koje odskače od ovoga - lako se razotkriva.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
To je tvoje nerazumevanje, jer otkrivenje je pisano simboličnim jezikom, i tumači se u kontekstu, literarnom i istorijskom, i svako tumačenje koje odskače od ovoga - lako se razotkriva.

Zato odavno čekamo da čujemo učenje HAC po ovom pitanju i ti redovno zaboraviš da nam ga interpretiraš...u čemu je problem da ne možeš postaviti to učenje...ko ti brani Slaviša?

Ja ne govorim o simbolici ne zanima me uopšte već kako tu simboliku tumače Adventisti i na to TIMAČENJE odgovaram.
Zato leteći konji nisu simbol kao ni krilati Turci već je tako tumačenje izmišljene simbolike,a ja volim čuti vašu nauku zbog relaksacije trbušnih mišića.
Deca da čitaju o repatim Turcima koji idu na krilatim konjima pitali bi koja bajka je u pitanju i ti bi im rekao Biblija i tako oterao duše od svete Božje reči e to je taj vaš masonski posao.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Prvo nam odgovori zasto to pitanje postavljas mesecima kada je na njega odgovoreno vise puta?
 
Natrag
Top