Hodočašća

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nece biti dvoje proroka u svojstvu Ilije, i nikakav Mojsije i Ilija nece doci, vec ce se pojaviti covek koji ce govoriti u duhu i sili Ilijinoj, a nece biti stvarni Ilija, a jos ponajmanje Mojsije.
Imas ljudske teorije koje nemaju veze sa pismom.

O dva svedoka sam vec objasnio, i to je konacno objasnjenje, i potpuno u kontekstu biblije i istorijskih desavanja zapisanih u otkrivenju.

Ja ne ponavljam, vec upravo ti, a moje ponavljanje je upravo proizvod tvog, jer mesecima ponavljas iste komentare, pitanja, itd, to i sam znas, i svi ovde to vide.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Lakiću jel ti dobro braco?
Evo dokaz da papagaji NE RAZMIŠLJAJU jer dadoh za razmišljanje i ono samo perje leti a razuma NEMA.
Ovako batice,tvoja masonsko okultna plagijatorsko šarlatanska organizacija uči sledeće:

Da od 538 počinje menjanje vremena i zakona i to trajedo 1798 ni godinu duže ni godinu kraće zapiši to sebi na čelo.

Iz samo te jedne rečenice ćemo izvući nekoliko tačaka koje će pokazatida ste vi lažna organizacija duševnih bolesnika.
1.Kosta je nedelju digao PRE početka vašeg proročkog lanca to je istorijska činjenica i time je demantovan početak menjanja vremena i zakona od 538 jer Kole to učini 321.
2.Vi idanas učite da će Amerika dići nedelju i time nedelja mutira i postaje žig vidimo izvašeg učenja da je vreme za menjanje vremena i zakona po vama lažovima isteklo 1798 i ni godinu duže ne može trajati a vi rastegli taj lanac na beskrajan broj godina.
3.Piše da će menjati vremena i zakona ČOVEK BEZAKONJA pa midajte koja to osoba imenom i prezimenom je živela u periodu od 538do 1798 i menjala vremena i zakone?

Samo jednu krivulju ko ima u mozgu zna da ste lažovi sa ispeglanim mozgom.

Sledeća vaša tvrdnja je da su 2 proroka KNJIGA=Biblija i sad iz ove tvrdnje vadimo dokaze koji pokazuju vaše šarlatanstvo i neverstvo.
1.Biblija je bila na koži i papirusu i papiru jer je to skup slova koja čine izraženu misao i nikad slovo nije bilo niti može biti prorok.
Da su proroci zaista osobe evo dokaz:

11:7 I kad svrše svedočanstvo svoje, onda će zver što izlazi iz bezdana učiniti s njima rat, i pobediće ih i ubiće ih.
11:8 I telesa njihova ostaviće na ulici grada velikog, koji se duhovno zove Sodom i Misir, gde i Gospod naš razapet bi.
11:9 I gledaće neki od naroda i plemena i jezika i kolena telesa njihova tri dana i po, i neće dati da se njihova telesa metnu u grobove.
11:10 I koji žive na zemlji, obradovaće se i razveseliće se za njih, i slaće dare jedan drugom, jer ova dva proroka mučiše one što žive na zemlji.
11:11 I posle tri dana i po duh života od Boga uđe u njih; i staše oba na noge svoje, i strah veliki napade na one koji ih gledahu.
11:12 I čuše glas veliki s neba, koji im govori: Iziđite amo. I iziđoše na nebo na oblacima, i videše ih neprijatelji njihovi.

Slovo ne može niko ubiti.Slova nemaju tela.Slova se ne sahranjuju.Slova nemaju noge.Slova ne hodaju.

2.U vreme delovanja te dvojice proroka NEĆE BITI KIŠE a proroci po masonsko šarlatanskoj nauci deluju od 538 do 1798 i u tih 1260 godina NEMA KIŠE.Recite mi gde to dvanaest i po vekova nije bilo kiše?

3.Proroci svedoče tri i po godine dok Biblija svedoči milenijumima.Biblija nije nikad prestala svedočiti dok će proroci činiti čuda tri i po godine.

Sledeća masonsko veštičarska lopovsko prevarantska organizacija uči da su francuski revolucionari neprijatelji Biblije a Islam i komunizam nisu.Oni nesretni kukavci nalaze potvrdu proroštva u tome što su revolucionari spalili Biblije.

Da čujemo jesu li uvek lagali ili su ovde rekli istinu:

1.Biblija kaže da će PROROCI spaliti NEPRIJATELJE evo dokaz:
11:5 I ako im ko nepravdu učini,(prorocima) oganj izlazi iz usta njihovih,(proročkih) i poješće neprijatelje njihove; i ko bude hteo da im učini nažao onaj valja da bude ubijen.

Oni opet slagaše izvrćući Božje proroštvo i kažu NEPRIJATELJI REVOLUCIONARI SLALIŠE BIBLIJU-PROROKE. Nemojte me pitati ima li tamo ko normalan to i sami vidite.Obrnu proroštvo i kažu mi imamo istinu bez trunke stida ali nemojte se čuditi poklopio ih je duh pobune zato su slepi jer im ispeglala mozak veštica.

2.Ta radnja sedešava u šestoj trubidaleko posle otvaranja šestog pečata a kad se šesti pečat otvara i nebo se otvara i SVI stanovnici zemlje tovide a to se još nije desilo pa kako onda može ići jedno pre drugoga?

Ta LGBT okultna zajednica kaže da je NAŠ GOSPOD (jer naš nije njihov oni imaju svog mesiju) razapet u Parizu jer su tamo 2 proroka spaljena umestoda oni spale neprijatelje.Oni neznaju ni u kom gradu je Isus razapet jer imaju veliku svetlost koju im Orion šalje.
Nema veće neverničke družine od njih a odmah iza njih idu Raselovi robovi.

Dalje u toj glavi čitamo o Hramu i da postoje oni što se U HRAMU mole dokdrugi gaze oko Hrama i taj Hram ima svojedimenzije kao i kod Jezekilja.
Ovi prevaranti kažu da taj Hram su oni pa pitam koji su to vernici koji se U VAMA MOLE jer čitamo da se neki mole U HRAMU?

Ko to gazi oko vas rode nevernički i ko to meri vašu visino nesreće ?
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tvoje lazi i pripisivanje Adventistima ono sto oni ne uce - je tvoja licna stvar, ja nemam vremena da se bavim tvojim izvrtanjem i lazima koje iznosis.

Ljudi napolju umiru u duhovnom mraku i treba im odneti istinu, i bilo bi bolje da se time bavis, a ne izmisljanjem pakosti, i pisanjem po forumima.

Na sve gore neistine koje si izneo i pripisao Adventistima - ja sam vec odgovorio, i one govore protiv tebe - a ne protiv Adventista, jer zlo i neistine se vracaju magnetskim efektom na onoga ko ih cini i izgovara, a nemaju nikakav efekat na istinu, jer ona je Bozanska i nepovrediva.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Čiko,ja se izvinjavam možete li nam izneti učenje HAC po pitanju 11 gl.Otk.bićemo vam zahvalni,dakle:

Čikice....mi čekako da čujemo učenje HAC po pitanju 11 gl.Otk.đe zapelo???
Treba li pomoć prijatelja ako si zaboravio kako glasi učenje masona po pitanju pomenute glave?
Evo ti lepe prilike da pokažeš pravo verovanje i ismeješ moja pisanje nudim ti i moju pomoć u tom časnom poslu samo reci uvek na usluzi.Nemoj sad odjednom biti stidljiv meni je zbog tebe neprijatno.

Istina se ne poklapa već treba da svima svetli i mi čekamo tu svetlost,slušamo:
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Evo, reci svima na uvo, jer niko ovde to pitanje nije čuo ni video kada si ga napisao hiljadu puta na forumu..

 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Evo, reci svima na uvo, jer niko ovde to pitanje nije čuo ni video kada si ga napisao hiljadu puta na forumu..

Nisam ja Adv.da zastupam Jelenu vešticu kad stavim kako Adv. uče ti kažeš nije tako zato ti napiši kako jeste a ja ću ti pomoći da to prodaš ovde pokazujući sve rupe i greške u prodajnom predmetu.
Slušamo:
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Jel to Lajkić nezna učenje HAC ili kupuje vreme dok na netu ne isčita učenje te organizacije?
Postoji još jedno...da je mašina prolupala.
 
Natrag
Top