Etimologija: Zasto Slovenski Narodi zovu Ljude sa crnom Kosom "Crni"

Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Aaaa, vidiš, desna strana ti je svetlija od leve. Moraš malo više desnu stranu glave da izlažeš suncu.

homerS.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Pa slušaj sad. Nisu Srbi pingvini pa da su jednaki. Ima nas različitih, mnogo različitih. A ti se meni po svemu uklapaš u taj vizuelni raspon koji karakteriše i Srbe između ostalog. Mislim slično izgledaju i Bugari i Rumuni i još neki. Za mene ti možeš komotno proći kao Srbin. Možda neki ne dijele moje mišljenje ali ja mislim tako.

Pazi, i mene kad uhvate leđa nisam više pravi Srbin, nekako se iskrivim... ali sve ti je to varljivo i prolazno... razumiješ.

Ti si dobar covek ali sam vec i dosivijo srbe koji cak nevoledu da se ja ijaznim kao srbin, zato sto ce ondag nemci misliti da su srbi crni i one nevoledu kad se cigani ili mesavine izjasnjavadu kao srbi.....u pravom zivotu srbi me jos nisu vredjali ali jesu vojvodjanski madjari kad sam bijo mali zivijo sam u banatu u jednoj madjarskoj ulici i redovno su mi jebali mater cigansku.....ali na internet su me i srbi vrecali, kazli su da sam mongril i nisam arijevac itd.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ti si dobar covek ali sam vec i dosivijo srbe koji cak nevoledu da se ja ijaznim kao srbin, zato sto ce ondag nemci misliti da su srbi crni i one nevoledu kad se cigani ili mesavine izjasnjavadu kao srbi.....u pravom zivotu srbi me jos nisu vredjali ali jesu vojvodjanski madjari kad sam bijo mali zivijo sam u banatu u jednoj madjarskoj ulici i redovno su mi jebali mater cigansku.....ali na internet su me i srbi vrecali, kazli su da sam mongril i nisam arijevac itd.

Moraš i na to da se navikneš, ima svakavih ljudi, kad nemaju šta pametno da kažu krenu da vređaju. Nemoj da te to dotiče, ja se potpuno slažem s Rusom da ti glatko prolaziš kao Srbin, a uostalom najvažnije je kako se ti osećaš.

Dakle, ustanovili smo, Srbin si, a ko ti j*** majku cigansku i ti njemu uzvrati istom merom. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Moraš i na to da se navikneš, ima svakavih ljudi, kad nemaju šta pametno da kažu krenu da vređaju. Nemoj da te to dotiče, ja se potpuno slažem s Rusom da ti glatko prolaziš kao Srbin, a uostalom najvažnije je kako se ti osećaš.

Dakle, ustanovili smo, Srbin si, a ko ti j*** majku cigansku i ti njemu uzvrati istom merom. yes3

Ti ljudi i nisu bili obicni ljudi nego neo-nazisti, nationalni-revolutionari, rasonalisti, beli nacionalisti, nacional socijalisti ili kako se vec zovedu na njihovim forumima......u pravom zivotu hvala bogu srbi me jos nisu vredjali, inace sam bijo ubecen srbin pre....i sluso sam cetnicke, i imam kokarde, nisam nikog mrzijo sa svima sam se druzijo ali iz patrijotisma itd. inace navijam sa srbiju puno me pogodilo kad je bilo u medijama i us skolama na zapadu rec protiv srba da su ratni slocinci i da vrsidu genocid, itd.



molim moderatore da ovu sliku opet obrisedu posla izvesnog vremena...hvala
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ti si dobar covek ali sam vec i dosivijo srbe koji cak nevoledu da se ja ijaznim kao srbin, zato sto ce ondag nemci misliti da su srbi crni i one nevoledu kad se cigani ili mesavine izjasnjavadu kao srbi.....u pravom zivotu srbi me jos nisu vredjali ali jesu vojvodjanski madjari kad sam bijo mali zivijo sam u banatu u jednoj madjarskoj ulici i redovno su mi jebali mater cigansku.....ali na internet su me i srbi vrecali, kazli su da sam mongril i nisam arijevac itd.

Hahahhahahahahhahahahhaahahahah...ma Srbin 100% niko osim Srbina ne moze biti ovako duhovit...ja sam oplakala....:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Etimologija: Zasto Slovenski Narodi zovu Ljude sa crnom Kosom "Crni"
Не мора да значи ако си црн да те зову црни...ја сам црн па ме на послу муштерије зову "брко"...
а немам бркове.:???::dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Не мора да значи ако си црн да те зову црни...ја сам црн па ме на послу муштерије зову "брко"...
а немам бркове.:???::dntknw:

nisam bijo cesto u srbiji ali kad sam bijo u vojsci su me zvali BUCA (zato sto sam debo)
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Imam nove aktuelne slike ali nisam hteo da opet otvaram novu temu, evo sve moje slike cedu ici u ovu temu da nepostanem spammer....







Dodato posle 24 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Imam nove aktuelne slike ali nisam hteo da opet otvaram novu temu, evo sve moje slike cedu ici u ovu temu da nepostanem spammer....







 
Poslednja izmena:
Natrag
Top