Etimologija: Zasto Slovenski Narodi zovu Ljude sa crnom Kosom "Crni"

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Ma kakvi, nego Mexikanac, sve razmišljam na koga mi liči, onda se sjetih, kako se zove onaj Zagorov drug- Čiko. Zar nisam u pravu?:lol:

Crni Čiko.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
E taj brate, nisam mogla da se sjetim. Genije,( by the way, mislim da sam prolupala majke mi ):lol:
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
178
Sajber, nemoj da se ljutiš, ali sa brkovima si pravi Meksikanac....nije ni čudo što su te Ameri pomešali, što znači brkovi više nikako ne dolaze u obzir! I došla sam do jednog veoma interesantnog i značajnog zaključka-u zavisnosti od stajlinga koji odabereš, možeš da budeš šta hoćeš...i Srbin i Rom i Meksikanac i Austrijanac i Nemac i Rus, čak i pećinski čovek...šta god ti padne na pamet!
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Sajber, nemoj da se ljutiš, ali sa brkovima si pravi Meksikanac....nije ni čudo što su te Ameri pomešali, što znači brkovi više nikako ne dolaze u obzir! I došla sam do jednog veoma interesantnog i značajnog zaključka-u zavisnosti od stajlinga koji odabereš, možeš da budeš šta hoćeš...i Srbin i Rom i Meksikanac i Austrijanac i Nemac i Rus, čak i pećinski čovek...šta god ti padne na pamet!

Neljutim se ali ja ipak mislim da meksikanci drugacije izgledaju nego ja. Imaju drugaciju face. Ja mislim da su me promasili zbog crne kose i tamnih ociju, kad imas tako braunkasto-crne oci neizgledas bas ko pravi belac. Pre dve tri nedelje sam bijo u bolnici i otiso da zapalim i tamo sam naso nekog austrijanca i mi pricali i ja spomeno da sam pravoslavan a on mi pito ondag "jel si ti stranac"? ja kaze jesam ja sam srbin a on kaze ja sam mislijo da si austrijanac.

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ja sam i pito zasto misle da sam meksikanac i oni su kasli ovako

Like I said. Brown/black hair and black/brown eyes. And round to shapeless head/body. The only thing that doesn't look like average Mexican is your skin tone, which is a little bit lighter. But we don't see loads of gypsies, or turks here, so the assumption would be you were Mexican.

Dodato posle 53 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Sajbermene, ti si car, a to je važnije od boje kože, kose i očiju. yes3 :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Sajbermene, ti si car, a to je važnije od boje kože, kose i očiju. yes3 :mrgreen:

hvala. ali da te pitam jel bi me odmah otkrijo da nisam cist srbin? jel bi mislijo da sam rom? moji rodjaci (tetke itd.) su kazali da sam belac a oni su crnji od mene i romi su.

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

YouTube - SDC10505.AVI
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
hvala. ali da te pitam jel bi me odmah otkrijo da nisam cist srbin? jel bi mislijo da sam rom? moji rodjaci (tetke itd.) su kazali da sam belac a oni su crnji od mene i romi su.

Pazi ovako, na nekim slikama izgledaš "prošarano", reklo bi se da imaš i romske krvi, a na nekima i ne. Recimo na toj sa avatara i izgledaš i ne izgledaš, ne može se doneti jednostavan zaključak. Ali što se opterećuješ, znam neke Srbe mnogo tamnije puti od tebe pa se ne brinu oko toga. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Pazi ovako, na nekim slikama izgledaš "prošarano", reklo bi se da imaš i romske krvi, a na nekima i ne. Recimo na toj sa avatara i izgledaš i ne izgledaš, ne može se doneti jednostavan zaključak. Ali što se opterećuješ, znam neke Srbe mnogo tamnije puti od tebe pa se ne brinu oko toga. yes3

kakav utisak imas na video?
 
Natrag
Top