Disco muzika

Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
15
ja trazio i trazio i trazio i trazio a ono ovde ima pa skoro sve nocima sredom nisam spavao cekao sam disko top i 202 kada je to bilo a roxette the look pa video kids pa falco pa scotch to je bilo pravo vreme sabrina samanta pa comanchero zao mi je tog vremena kada bi moglo makar onaj jedan delic da se vrati ali ne moze kao ni godine steta ali pesma je ostala hvala onima koji su ovo postavili da se makar malo podsetim tog vremena kada me dusa zaboli hvala vam
 
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
Pokrenuo sam ovu temu za sve nas koji smo uživali u toj muzici, ako ponovo budeš posetio ovu stranicu animiraj i ostale da nam se pridruže neka se probude iz letargije svih ovih godina.Za tebe evo nešto za potstnik

[YOUTUBE]t6X7eKWp2x4[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
20
Poshto na svim forumima se nadje PONEKI TUMACH, da shirokom auditorijumu ON pojasni shta je pisac zeleo reci, da ja POJASNIM moju konstatciju da je "pojedine stvarchice teshko naci"... S obzirom da sam ja chovjek koji je nauchio da SLUSHA MUZIKU, a to podrazumijeva, da ODVOJIM odredjeno vrijeme za to, da pustim i navijem to shto slusham, s toga proizilazi da to shto "pustim" MORA biti zadovoljavajuceg kvaliteta zvuka i naravski zadovoljavajuceg uredjaja za reprodukciju istog... Mmmmmislim da ovakav pristup imaju svi ljudi moje generacije koji su NAUCHILI i kojima se duboko u podsvijesti urezalo shta znachi TESHKOM MUKOM DOCI DO MUZIKE (da li treba da napominjem, KAKVA JE PRODUKCIJA BILA '80... Da li treba da napominjam da nema trika da se taj kvalitet ZVUKA danas postigne, i shto je najgore, uopshte se i ne trudi da se taj kvalitet zvuka POSTIGNE... jeste dechice, uz svu danashnju skalameriju, uz sve danashnje uredjaje, rachunare, SoundForgove, Traktore, Soulseekove, diskove, bit-rate 320, vbr, 44, 48 kHz, sve je to ziv qrac za najobichniju magnetofonsku traku i vinil... ZNAM, ZNAM shta cete reci... ima i to svojih prednosti, no nije vrijeme za ovakvu vrstu priche sad), mada takav pristup bi trebali da imaju svi ljudi koji VOLE muziku... Dakle... poenta sve moje priche je da ne rachunam nikakve spotove, youtube, nekakve mixeve kucne radinosti i tako to... Maaaaa shvatate shta sam htio reci... Jednostavno i ukratko... Kao i svima koji chitaju ovo, skidaju, slushaju li shta li vec, OVO je neshto shto za nas PREDSTAVLJA VREMEPLOV... Pustish, pochnu uvodni tonovi i kao da NEKO pred Vashim ochima sklopi pazlu u roku od sekunde, vasheg zivota, proshlosti, dogadjaja, dana... Ostajete razoruzani...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
Vremeplov tu si u pravu .Mi ovde u Srbiji nismo imali RAI UNO ,DUE TRE ali sam uzivao u njima svakog leta kada bi dolazio kod sestara na more.Sada nemam vremena treba ici na posao ali danas cu vam postaviti nesto sto dosada se retko vidjalo.TOP LISTA DISCO SUSRETA!
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
15
to prijatelju tako treba ovi danasnji klinci i neznaju sta prava muzika danas se slusaju mnoge gluposti svaka cast izuzecima ali sve je to trica i kucina sve same gluposti naravno svaka ima svoj ukus i ja to postujem ali ova muzika od 85 do 88 89 to je prava muzika i to vise nece da se vrati joan jet i love rock n rol i scotch disko band to su bile glavne stvari kad dodju fliperi i autici na struju za vasar steta steta steta za to vreme kad bi moglo da nam se vrati makar delic tog vremena jos kad nam je iz nemacke njegova sestra donela kasetu slusali smo je celu noc to je bilo vreme da ne zaboravim i sig sig sputnik mozda nisu disko grupa ali pesma je iz tog vremena 21 senturi boys
 
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
A OVO JE TOP LISTA SLUŠANOSTI U EVROPI I SVETU



5v62u.jpg



29en66o.jpg

 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
15
VII Фестиваль Авторадио "Дискотека 80-х The Best!" 2008 ljudi gde da nadjem ovaj koncert ili neki iz proslih godina sto je bio na ovoj manifestaciji ima na tube ali kada bi mogao koncert pa da svi uzivamo
 
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
dali misliš na ovo


1.Savage - Only You.
2.Bananarama - Venus.
3.Desireless - Voyage Voyage.
4.F.R.David - Pick Up The Phone.
5.Gazebo - I Like Chopin.
6.Scotch - Disco Band.
7.Bad Boys Blue - You're Woman.
8.Toto Cotugno - L'Italiano.
9.Alphaville - Big In Japan.
10.Sandra - Maria Magdalena.
11.Opus - Life is Life.
12.Tony Esposito - Calimba De Luna.
13.Dieter Bohlen - My Bed Is Too Big.
14.Lian Ross - Say You`ll Never.
15.Mr.Zivago - Little Russian.
16.Sabrina - Boys Boys.
17.Savage - Don't Cry Tonight.
18.Gloria Gaynor - I Will Survive.
19.Ken Laszlo - 1,2,3,4,5,6,7,8.
20.Radiorama - Yeti.
21.Patty Ryan - Youre My Love ,Youre My Life.
22.Righeria - Vamos A La Playa.
23.Gilla - Johnny.

Качество: DVD-5
Видео: 720 x 576 (4:3)
Формат: MPEG2 Video
Битрэйт Аудио: 224 кб/с
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
15
to je to prijatelju moj to je to nemogu da verujem bio sam na njihovom sajtu ali svaki video je zaseban nema ceo koncert a video sam da su unazad nekoliko godina imali koncerte to je dozivljaj da moze covek da ode i da gleda ludilo
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
20
I tako... Uz svu pochetnu euforiju, na kraju se USRASTE u ovaj topic... Svaka VAM chast...
 
Natrag
Top