Disco muzika

LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
Bane bratcki... Chega "ovde"... Pa tu samo Abba, yeb'o te... Mojne NAS brkash sa Abbom... Ja sam drug sa Barbie... mojne da sad kupimo matrake onooooo... (nemam blege brate... al' iskuliraj... vidish da smo pocheli da "brojimo" do kraja)...

0.gif

noavatar.gif


Datum registracije: Aug 2009
Broj postova: 11
Zahvalio se: 2
Pohvaljen 3 Puta u 2 Posta


icon1.gif

Ups... Treba li i neki aea "smajli" da metnem... Jeste... Zezam se u prethonim postovima... Vide li o moderatori...

Nije važno koliko nas učestvuje u dijalogu bitno je jedno da smo pokrenuli LAVINU a za ostalo će se ona pobrinuti.Pozdrav svima.:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
20
E da... Prevod za film imate na Subtitles... I shto reche Bane, no ga ja sinoc ne shvatih "neshto" najbolje :eek:)... Stvarno bi trebalo prebaciti ovaj topic ovamo gdje chovjek reche...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.684
Što se tiče Hot Streak,na početku ide deo koji je,pa da kažem koračnica američke vojske,jednom prilikom kada sam slušao tu pesmu,najmlađi,sad puni šest u oktobru,mislio je da gledam neki ratni film,i sad kad hoće da čuje tu stvar,traži mi stvar koju pevaju marinci.Na kraju,ja mu odvojim samo taj početak,ubacim u mobilni,slušalice na uši pa slušaj,više mi dojadi,
 
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
Evo me opet.kao što rekoh bitno je da pokrenemo LAVINU i mogu vam reći da smo uspeli primetio sam nove linkove na podforumu Dance-pop od novih članova što je dobro,mada bih više voleo da imamo diskusiju jer tako obnavljamo gradivo.Kada smo kod gradiva seća li se neko Rick Astleya i njegove glasovne mogućnosti.Crnogorac postavio si dobar film a ja za tebe i psymaniaca imam nešto novo Footloose upravo sam ga postavio na podforumu Strani filmovi a sve linkove od sada ćemo postavljti tamo gde su i predložili ,ovo će mo koristiti konverzaciju.
 
Član
Učlanjen(a)
21.08.2009
Poruka
112
Disco

-NOSTRADAMUS-,prvo tvoj avatar mi neodoljivo lici na Ljubu Ninkovica
maga nase muzike iz grupe "Svremena na Vreme",pored nostradamusa.
Ali DISCO iz 70.tih. tad je on poceo, " STUDIO 54" u Njujorku i ludnica tamo.
Navaljivale hiljade posetilaca da udju ali...mogle jedino atraktivne devojke
ili teska veza za muske.Dobro se secam tog vremena.STUDIO 54 ne radi
vec odavno ali disco zivi za razliku od HOUSE koji ce brzo na otpad istorije.
Mogao bi jos napisati ali da ne ispucam odmah sve sto znam.Ziveo disco
i zivece dugo....:blum3::dance2::acute:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
Tu sam.Ajde da malo pričamo o začetku Disco Muzike.
Nastala kasnih 60-tih godina na tlu SAD (Njujork ,Filadelfija) veoma brzo poprima različite oblike tj deli se po periodima na DISCO KLASIK PERIOD 1975/1983
ITALO DISCO PERIOD 1983/1989
EURO DENS PERIOD 1990/1998
Italo Disco period 1983/1989,u tom periodu glavnu rolu u kreiranju disco muzike zauzimaju moćni sintisajzeri , ritam mašine i miksete skupe orkestre zamenjuju sintisajzeri poput Yamaha DX7 i nastaje nova era u evoluciji DISCO MUZIKE.Začetak se veže za Italiju odakle dolaze i prvi taktovi ove predivne muzike.Zanimljivo da su se Ameri i Britanci distancirali od ove muzike da bi se ona uglavno ukorenila u centrlnoj Evropi.Zanimljivo da su prvo Nemci izbacili Italo Disco(Benhard Mikulski) pod nazivom BEST OF ITALO DISCO 1983... VI SADA NASTAVITE A JA ĆU POSTAVITI NEŠTO IZ TOG PERIODA a vi uživajte inače sve linkove imate na dens pop podforumu

 
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
Tu sam.Ajde da malo pričamo o začetku Disco Muzike.
Nastala kasnih 60-tih godina na tlu SAD (Njujork ,Filadelfija) veoma brzo poprima različite oblike tj deli se po periodima na DISCO KLASIK PERIOD 1975/1983
ITALO DISCO PERIOD 1983/1989
EURO DENS PERIOD 1990/1998
Italo Disco period 1983/1989,u tom periodu glavnu rolu u kreiranju disco muzike zauzimaju moćni sintisajzeri , ritam mašine i miksete skupe orkestre zamenjuju sintisajzeri poput Yamaha DX7 i nastaje nova era u evoluciji DISCO MUZIKE.Začetak se veže za Italiju odakle dolaze i prvi taktovi ove predivne muzike.Zanimljivo da su se Ameri i Britanci distancirali od ove muzike da bi se ona uglavno ukorenila u centrlnoj Evropi.Zanimljivo da su prvo Nemci izbacili Italo Disco(Benhard Mikulski) pod nazivom BEST OF ITALO DISCO 1983... VI SADA NASTAVITE A JA ĆU POSTAVITI NEŠTO IZ TOG PERIODA a vi uživajte inače sve linkove imate na dens pop podforumu


[YOUTUBE]N6Jz7ZcKJgM[/YOUTUBE]
 
Natrag
Top