Disco muzika

Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
2
Da se i ja oglasim doduse jako sam mlad ali i ja isto takodjer volim disko muziku 80-ih i 90-ih osim domaceg rocka na kojem sam odrasto slusam vec ovu spomenutu mogu reci da sam izuzetak jer svi moji su zabrijali na turbo folk a ne znaju sta je prava muzika,evo ubacicu i ja jedan prilog od mene vjerojatno je vec ubacen ali nema veze...

YouTube - Gazebo - I like Chopin Italo Disco Dance Classics 80s
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Vruća čokolada...i "Crveni" Ronhill (toaletna voda)...

Ovo što kačim je nešto najpribližnije disko-muzici što sam tih godina mogao da čujem,a da se ne ispovraćam ( naravno,devojčice u suknjicama od bojene gaze su otkidale na ove note...) :

[YOUTUBE]IFYOHrwi-W8[/YOUTUBE]



[YOUTUBE]Vcq4s6GfM9s[/YOUTUBE]



[YOUTUBE]xfLdiqp8Olc[/YOUTUBE]


:haha: :haha: :haha:
Priznaćete,pomalo je jezivo (obzirom na našu "trenutnu NGO-zbilju") kada crnja lelujavih bokova i obrijane glave počne da vam ćućori "...put your love in me..." preko zvučnika...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
1
imam dosta muzike ,vecinom skoro svi mixevi idalo disco ,italo dance itd,reci sta te interesuje,novi sam i nerazumem kakoda postavim post
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ajde ljudi da započnemo temu o disco muzici oni stariji znaju o čemu pričam a oni mlađi mogu mnogo da nauče

Disko je i danas zakon. Neki koreni ne umiru nikad. Ja i dalje volim da cujem Superstition i opus Esther Phillips iako me mnogi prozivaju "ludim i zaostalim u vremenu".

Prave vrednosti treba ceniti. A posto vidim da su ovde mnogi stariji od mene koji diskutuju u ovoj temu, voleo bih da te velikane nesto priupitam - ako bi neko od vas mogao da mi kaze gde bih mogao da skinem grupu Kiss - disko stvari ali da se u snimcima cuje sustanje sa ploce? Ukoliko neko zna, neka mi postavi neki link.
Hvala unapred. I jos jednom, alal vera na zacecu ove teme - Disko zivi i zivece
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Disco muzika-bolja ne postiji.
Kako li smo tek đuskali uz ovo.
I sada je rado slušam.

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top