Da li je moguce uspostaviti dodir i komunikaciju sa duhovnim svetom

Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
@laodikeja
kao još nisi shvatio da su adventisit pali
čitaš otkrivenje 14 poglavlje
Pade, pade babilon...
babilon označava adventističku crkvu koja je nekada bila ispravna i sveta
bili su vrata prema Bogu, put u Nebeski Kanaan

pa kako su pali
jednostavno
vremenom su se prilagodili svijetu, čak su postali i gori od svijeta
subotu ko fol revnuju, a trojstvo brane kao da je njihovo naučavanje
Bog im je mamona a ne Jehova
u pogledu prehrane nisu izvršili reformu, nisu napredovali nego nazadovali
1978.g su znaš i sam kleknuli pred antikristom i darivali ga

ako ti to nije dovoljno da shvatiš da je ta crkva od Boga i Krista odbačena,
onda neznam kako još da ti otvorim oći
nikada se adventisti više neče reformirati nabolje, jer to ne žele
opijeni su grijehom pod br.1
a pod br.2 šta da se reformiraju i popravljaju kada oni vjeruju da su ispravni i sveti
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tumacenje koje si izneo nije u skladu sa biblijom i njenim kontekstom.

PADE PADE VAVILON VELIKI JER OTROVNIJEM VINOM KURVARSTVA SVOJEGA NAPOJI SVE NARODE, se odnosi na Rimokatolicku crkvu koja je svojim laznim ucenjima zavela celo covecanstvo.

Zena koja sedi na zveri crvenoj sa casom u ruci, i koja je pijana od krvi Isusovih svedoka, upravo predstavlja Rimokatolicizam koji je ubijao svoje verske neistomisljenike.

Osim toga, ja sam vec napomenuo da ti selektivno prihvatas bibliji i Ellen White, jer ona upravo pise da "ONAJ KO GOVORI ZA ADVENTNU CRKVU DA JE VAVILON, RADI POSAO SAMOG NEPRIJATELJA SOTONE" (citat iz pera Ellen White)
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
dragi moj kolega, istinu ja govorim cijelo vrijeme
samo ti nečeš shvatiti što govorim iz nekog razloga poznatog samo tebi

RIMOkatolička crkva nemože biti babilon, jer ta crkva NIKADA nije bila u istini,
nikada nije bila kršćanska crkva a kamoli da bi se netko kroz nju spašavao,
znaš i sam da je ta mašinerija ratovala protiv Boga, Krista i učenika, sljedbenika Kristovih


da bi netko pao, prvo valjda mora stajati - zar ne
stajati znači biti u istini pred Bogom i Kristom
ispravno poznavati i tumačiti Biblijski nauk
babilon označava sve protestantske crkve koje su znale i naučavale istinu ali su pale, odbacile svaku daljnju svjetlost s Neba
čak se nisu ni pokajale za svoj duhovni pad, jer ga nisu ni prepoznale
zadnja protestantska crkva je adventistička crkva
ona je primila največu svjetlost s Neba, čvrsto i nepokolebljivo je stajala u vjeri,
ali nakon nekog vremena i ona je pala
počela naučavati neBiblijski nauk
amalgamirala, stopila se sa svijetom i postala još gora nego svijet
slobodno mogu reći da su adventisti danas naopakija sestra RIMOkatolčke crkve
rekao sam ti i dokazao da su adventisti u početku :
- poštovali samo Jednog Jedinog Boga Jehovu
- svetkovali subotu kako treba a ne samo jezikom
- sprovodili su zdravstvenu reformu i radili na tome da postanu 100% vegetarijanci
- ispravno su tumačili cijelu Bibliju, a posebno sedam zala

a danas

adventisti uz trojstvo imaju još bogova
- mamona,posao, uspjeh u životu, novac, trbuh i tjelesna zadovoljstva
- subotu drže samo jezikom (ima propovjednika koji rade subotom čak i fizičke poslove)
- od njihovog vegetarijanstva ništa
- sedam zla tumače kao bukvalna koja če pogoditi cijeli svijet a to nije točno, nego če ta zla zadesiti upravo crkvu adventističku i biće duhovna zla, Bog će adventistima oduzeti svaku duhovnost
Bibliju tumačite kako odgovara vašem propovjedniku, a ne po Duhu Svetom
obrti pažnju još kad stigneš kako su vam žene obučene i kako dolaze u crkvu pred Boga,
kao svijet koji više pokazuje svoje tijelo nego što sakriva
je li ti misliš da je to pred Bogom i Kristom ispravno
ne mislim da dolaze sa feređom, i budu obučene pokrivene od glave dopete
ali
način na koji se adventistkinje oblače je sramota, ako ne i užas
zamisli kada ta polugola žena, odjevena tako da ispod prozirne raskopčane košulje skoro pa i nema ništa, izađe van stane na binu i počne govoriti, iznositi neka svjedočanstva ili čitati, tumačiti Bibliju

dragi moj laodikeja, ajde probudi se više dok još vremena ima
čitaš sestru White, i znaš da je imala viziju gdje je jasno vidjela kako je došla RIMOkatolička povorka ispred njene kuće i vikala:
Ovo je naša kuća, ova je kuća prokazana !!!!!!
znala je jako dobro da če adventisti pasti, odbaciti svu istinu
pa zatim druga vizija gdje je vidjela kako se adventisti penju u Sveti grad i na pola puta počinju odustajati,

tebi je dragi moj kolega HITNO potrebno uspostaviti vezu s Bogom i Kristom
dok još traje vrijeme milosti, da ti se ukaže na istinu
da napustiš taj stan zmajeva, pećinu razbojničku
jer
ako to ne učiniš, potonučeš zajedno s adventistima
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Prijatelju, ti si sam sebi stvorio doktrinu koja ne stoji ni na bibliji ni na onome sto govori Ellen White, vec na tvojim licnim zeljama kako bi ti zeleo da se stvari odvijaju.

Vec sam napomenuo da crkva u ovom istorijskom trenutku nije savrsena, ali da ce j Gospod reformisati i da ce obaviti misiju za koju je i podigao.
Elen White napominje "da ce u poslednjem vremenu izgledati kao da ce crkva pasti, ali da ona nece pasti, vec da ce je Gospod ocistiti i pripremiti za poslednje dogadjaje, objavu jevandjelja svetu i Hristov dolazak u slavi" ( citat )

Ovim tvrdnjama obmanjujes i sebe ( ako to vec svesno ne radis ) i ljude oko sebe, jer ljudi koji poznaju bibliju ce ti se samo smejati na ovakve bezumne tvrdnje koje ne stoje na istini.

Tvoj savet sam primio, ali ga u svakom slucaju necu usvojiti, jer moja sluzba na koju me je sam Gospod pozvao je upravo da radim za Bozji narod iz ljubavi, svojim licnim zalaganjem i primerom, u korist njegovog spasenja, a ne da ga blatim kao sto ti ciinis.

Izvini, nemam nista licno protiv tebe, ali moram reci ono sto napominje i sama Ellen White, da svi koji govre kao ti nazivajuci crkvu Vavilon, oni rade posao samog Sotone, a u biblijskom kontekstu je jasno sta je Vavilon, o cemu sam objasnjenje dao u predhodnom komentaru.

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
381
A mozda ipak postoji jedan milioniti deo sanse da sam ipak ja taj koji je u pravu?
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
@laodikeja
Oni koji Božju riječ proučavaju sa željom da Sveti Duh prosvijetli njihova srca, neće ostati u tami o značenju Riječi

živim za taj dan kada češ ti početi propovjedati Krista srcem a ne mozgom kako su te naučili
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2010
Poruka
24
Ova licna iskustva datiraju od 1989 godine a pratila su moj susret sa neidentifikovanim letecim objektima koji sam doziveo 1989 godine, a koji sam opisao i na ovom forumu pod licnom temom `ISTINA O SUSRETIMA SA VANZEMALJCIMA, gde sam opisao sam susret, kao i poreklo ovih pojava.

Gde je ta tema, ovaj pretraživač ovde ne može da je pronađe. Da li bi ste mogli, molim vas, da postavite link do te teme?

Voleo bih da pročitam to vaše iskustvo.
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246

Ako veruješ po tvom pisanju predpostavljao sam da si podoban za takvu vrstu komunikacije sa demonima. Ja lično verujem u ovo što si napisao da je istina jer sam prošao kroz neko, da kažem , slično iskustvo mada ne ovako agresivno kako si opisao tj. nisam čuo glasove. Prisustvo duha koji se bukvalno čuje kako diše pored mene, da to sam siguran, mada nisam bio sam u prostoriji, bilo bi isuviše strašno. Srećom nisam podložan tim silama zla da mogu da komuniciraju sa mnom na takav način kao što su sa tobom. Moj ti je savet da se čvrsto držiš biblije odsada i zauvek jer oni se opet vraćaju budi siguran u to.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nisam cuo glasove, taj kontakt koji sam opisao je bio putem automatskog pisanja.

Demoni su uvek tu oko nas, pitanje je da li smo predani potpuno Bogu, i time pod Bozjom zastitom da nam oni ne mogu nauditi, ili prilaziti da nas kusaju.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top