Da li je Hristos Božanske prirode na zemlji?

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
I ti iz ovoga zaključio da nema razlike između Isusa i đavline!?!? Tebi su zaista mozak osunetili.

Po tvom pisanju mozak i ti daleko ste.

Ti ništa ne razmišljaš..da Boga niko ne može videti nit je video a ti tvojim mozgom zaključuješ da su Ga ipak videli. Dakle, jedno piše ali ti pošto ne koristiš mozak pričaš onako bez konteksta.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Po tvom pisanju mozak i ti daleko ste.

Ti ništa ne razmišljaš..da Boga niko ne može videti nit je video a ti tvojim mozgom zaključuješ da su Ga ipak videli. Dakle, jedno piše ali ti pošto ne koristiš mozak pričaš onako bez konteksta.

Šta se pjeniš? Naprosto me zbunjuješ. Shvati da mi ne ide u glavu ova tvoja teza da su Isus i đavlina isti, "istovrsni bogovi".
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Šta se pjeniš? Naprosto me zbunjuješ. Shvati da mi ne ide u glavu ova tvoja teza da su Isus i đavlina isti, "istovrsni bogovi".

Ti ništa ne razmišljaš..da Boga niko ne može videti nit je video a ti tvojim mozgom zaključuješ da su Ga ipak videli. Dakle, jedno piše ali ti pošto ne koristiš mozak pričaš onako bez konteksta.


Taj veliki Theos nije viđen a Isus je viđen. Malo razmisli.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ima velike veze. Ako nisi vidio đavlinu, onda je po tvojoj logici i đavlina Bog Jahve.

Đavo se može videti..nigde u Pismu ne kaže da se on ne može videti...niti je njegova priroda takva da se ne može videti.

Samo za Boga Svemogućega se kaže da se ne može videti.

Sasvim dovoljno rečeno.

Isus je viđen znači da nije Onaj koji se ne može videti.
 
Natrag
Top