Da li je Bog dobar?

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
dobri bog

kako vernici koji ne veruju u evoluciju objasnjavaju neke parazite koji mogu da zive samo ako unistavaju drugi zivot, i insekti koji na primer paralisu svoje zrtve tako da bi njihove larve mogle da se hrane zivim i svezim insektom koji ne moze da se pomera, decja paraliza i mutacije koje proizvode nakazne bebe i tako dalje, kako objasnjavate to ?
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Objašnjavamo time što vi verujete u neke američke institucija kao što je NASA i Discovery i sve što oni kažu a u pozadini se krije teška masonerija koja preko tih institucija i njihovog uticaja lako manipuliše masama. Dakle dok ja verujem u Dobrog Boga vi takođe verujete ali ne u Boga nego u te američke institucije koje sa vama manipulišu. :assassin:
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
naravno, sve je globalna zavera da bi se ljudi odvukli od dobrog boga koji stvara nakaznu decu :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
kako vernici koji ne veruju u evoluciju objasnjavaju neke parazite koji mogu da zive samo ako unistavaju drugi zivot, i insekti koji na primer paralisu svoje zrtve tako da bi njihove larve mogle da se hrane zivim i svezim insektom koji ne moze da se pomera, decja paraliza i mutacije koje proizvode nakazne bebe i tako dalje, kako objasnjavate to ?

kako ti objasnjavas sto majmun ima noge i ruke a zmija nema ni jedo ni drugo
sta ti sve neces citati, opasno je to, oticices u ludake ako budes verovao samo onome sto ti se svidja
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
na totalno su drugim granam evolucije, mi smo evoulirali od sisara koji imaju ruke i noge, ja ne verujem u ono sto mi se svidja, nego onom sta se testira
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
kazem ti ja, pripazi se ti dobro
sta su testirali sisara i njega evoulirali u coveka? hahahahahhahaha kazem ti ja budi oprezan ne moj da budes ovca i da verujes u sve
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
Bog je Dobar!

"Od Boga vam dolazi samo dobro, a nesrecu sami sebi nacinite" - Kur'an

"Za ucinjeno dobro vratice vam se deserostruko, a zlo ce vam biti vraceno koliko ste ga ucinili" - Kur'an

Moze se uzeti stanoviste vjere: Adam je nacinjen da zivi u Raju, a ne na zemlji!

Kada je zgrijesio prema Bogu spusten je na zemlju. I Bog mu je rekao: zivjecete tesko, umiracete, bicete bolesni....

U cemu je zabuna? Vjernici znaju gdje zive i zasto tako zive.

Mi smo na Zemlji samo na proputovanju.

Ako pogledate oko sebe vidjecete da ispod zbuna ima njegov crv, da ptica na zbunu ima tog crva, da bakterije cekaju da razgrade pticu da bi drvo imalo hranu....

Gdje je tu covjek?

Vidis da je gost, i uz to vladar svemu tome.

To je Bozji Dar, ali covjek je ohol, lakomislen i nezahvalan, i Bog zna sta je stvorio.

Boge je neizmejrno Dobar i Milostiv.

Molimo Ga da nam oprosti nase grijehe i uputi nas na Put Njemu milih robova Njegovih. Amin.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
znaci samo ces da zaobidjes moje primere da ne moze da bude dobar ako je stvorio one stvari ?
 
Natrag
Top