Da li je Bog dobar?

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
imamo u fosilnim zapisima, i to vrlo detaljno, naravno tu je i molekularna biologija koja meri i kada smo se tacno razdvajali od predaka i kada su prvi pravi homo sapiensi hodali zemljom
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
znaci nikakvi dokazi ne postoje jel tako?
i u bibliji imamo zapisano svasta, naucno to nikad nije dokazano zato sto svakog pra coveka koga su iskopali njegovo poreklo je od coveka, a oni mogu da mera sta hoce, njihovo merenje je bazirano na teoriji samim tim nista ne znaci, mozda su ti sisari nastali od dinosaurusa, dinosaurus evoulivirao u deinoterijuma i onda deinoterijuma evoulivirao u coveka xD
pa veca verovatnoca je da su vanzemaljci dosli i oplodili pecinsku zenu i onda smo mi kao postali pametniji i tako napravili evoluciju coveka
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
za sta ne postoje nikakvi dokazi, sta pricas? Merenje nije bazirano na teoriji, nego na mnostvu nezavisnih nacina kojima se meri starost kamenja, paleontologija dokazuje evoluciju isto , naravno i kosmoloski dokazi su tu za starost univerzuma i tako dalje, u najstarijim stratama vidimo najjednostavnije fosile, naravno to i ocekujemo, fosili ljudi dolaze tek oko 200 000 godina unazad, i to potvrdjuje genetsko testiranje i poredjenje sa najblizim rodjacima iz prirode
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
pusti ti to, to nema veze sa onim sto sam ja pricao, sv mi znamo da starost moze da se meri, ali to stvarno nema veze sa ovim sto ja pricam, to sto ti menjas temu zato sto nemas odgovor i to konkretan na moje pitanje, to je nesto drugo, mene kad neko pita nesto ja ne lupa ako ne znam, nego kazem lepo neznam
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
dobar si xD evo ja sam promenio temu i izvinjavam se zbg toga :p ja sam uvek dezurni krivac :blum3:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Vi ste obojica odlutali sa teme. Ovo je tema "Da li je Bog dobar?" a nije tema o evoluciji. Vratite se na temu.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
znaci samo ces da zaobidjes moje primere da ne moze da bude dobar ako je stvorio one stvari ?

Nisam nista zaobisao, samo ti ne citas pazljivo.

Zemlja je "upakovan" svijet koji bez covjeka savrseno funkcionise.

Covjeka je Bog spustio na zemlju i dao ga za vladara zemlji (iako covjek covjeku nije dat za vladara!!!!) , to je kao skupcijena igracka razmazenom deristu. I on taj svijet unistava cin napusti Bozje Zapovijedi, kao sto se vidi.
 
Natrag
Top