Crkveni oci

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Smatrao sam te ozbiljnim čovjekom. Ovo što radiš samo te legitimiše kao čovjeka koji ne preza ni od kakvih sredstava, da bi dokazao nešto što je nedokazivo. Dao si ovdje sliku nekakve krune i kažeš da bi tgrebalo na njoj da nešto piše?! I to ti je dokaz???
Daj referencu za Papske titule koje si naveo, jer i to je manipulacija. To nisu oficijelne papske titule.


Samo sam odgovorio na pitanje kako moze da se izracuna broj zveri.
Krunu koju sam postavio je ista kao na slici koju sam video u toj knjizi, samo sto je ova sa rubinima, a ona druga sa tri papske titule koje sam naveo.
Sto se tice ostalog, prihvatam sugestiju da za sve sto se tvrdi mora postojati vidljivi dokaz, tako da cu dokaze priloziti naknadno pod uslovom da ih pronadjem iz nekih izvora.

--------------------------------------------------------------------------------

Evo upravo sam pronasao neke fotografije kao dokaz da na pojedinim krunama postoje papske titule, a jedna od njih je upravo VICAIVS FIILI DEI.

v3_slide0042_image036.jpg



TiaraPiusIX_cropped.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Samo sam odgovorio na pitanje kako moze da se izracuna broj zveri.
Krunu koju sam postavio je ista kao na slici koju sam video u toj knjizi, samo sto je ova sa rubinima, a ona druga sa tri papske titule koje sam naveo.
Sto se tice ostalog, prihvatam sugestiju da za sve sto se tvrdi mora postojati vidljivi dokaz, tako da cu dokaze priloziti naknadno pod uslovom da ih pronadjem iz nekih izvora.

--------------------------------------------------------------------------------

Evo upravo sam pronasao neke fotografije kao dokaz da na pojedinim krunama postoje papske titule, a jedna od njih je upravo VICAIVS FIILI DEI.

v3_slide0042_image036.jpg



TiaraPiusIX_cropped.jpg

Recimo i da pise ono sto zelis da pise, jedini problem sa ovim krunama je sto papa nije ispod njih. Mogu i ja da iznesem tvrdnju da vodeci adventisti imaju specijalne krune sa rogovima koje nose samo u specijalnim prilikama i da prilozima jednako validan "dokaz" poput tvog:

adventist-helmet.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
Ja sam uvjeren da će spedy proći. Pa on više negira i blamira Bibliju od bilo koga ateiste!:)

kako vas nije sram kao urednika izjaviti ovako nešto za mene kršćanina ??
koji se cijelo vrijeme trudim upoznati ljude sa čistim Biblijskim naukom
još malo pa ču od vas primiti uvrede kao i od RIMOkatolika, crnih vojnika vatikana
uvređen nisam, jer prije mene su to isto radili i našem Spasitelju
ali
razočaran vrlo
mislim, nisam očekivao nekakvu podršku od ateista,
ali ovakva izjava za kršćanina je krajnje nedolična
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
kako vas nije sram kao urednika izjaviti ovako nešto za mene kršćanina ??
koji se cijelo vrijeme trudim upoznati ljude sa čistim Biblijskim naukom
još malo pa ču od vas primiti uvrede kao i od RIMOkatolika, crnih vojnika vatikana
uvređen nisam, jer prije mene su to isto radili i našem Spasitelju
ali
razočaran vrlo
mislim, nisam očekivao nekakvu podršku od ateista,
ali ovakva izjava za kršćanina je krajnje nedolična

Bas skromno poredis sebe sa spasiteljem. Nemoj da se vredjas, ti si nas saveznik.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Recimo i da pise ono sto zelis da pise, jedini problem sa ovim krunama je sto papa nije ispod njih. Mogu i ja da iznesem tvrdnju da vodeci adventisti imaju specijalne krune sa rogovima koje nose samo u specijalnim prilikama i da prilozima jednako validan "dokaz" poput tvog:

Pogledajte prilog 39179


Da, samo sto je ova druga kruna na kojoj se jasno vide reci VICARIUS pripadala papi PIJu IX
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Da, samo sto je ova druga kruna na kojoj se jasno vide reci VICARIVS pripadala papi PIJu IX

Kazem ti, reci su jeftine. Gde je ispod nje deveti papa?
Jos nesto, nije VICARIVS nego VICARIUS, slovo U vam malo kvari "racun", drugo ako cemo da se gadjamo "cinjenicama" evo ti jedna: ovo je spcijalni slem koji je nosila Elen Vajt kada je komunicirala sa tamnom stranom:

EGW.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
poštovani uredniče
koju istinu vi branite
šta je po vama istina
kako se jedan ateista može zauzimati da brani istinu
kako ateista može raspoznati istinu od neistine, na temelju čega...

Auu!?
Kako se može zauzimati da brani istinu? Ja ću odgovoriti umjesto urednika, to je lagano.

Jer ljubi istinu, a mrzi laž. Stalo mu je do istine, proučava, pita, istražuje, razmišlja,
provjerava, zaključuje...
A što ti radiš? Maštaš. U srcu mržnja, a u glavi košmar.

Istina je jasna, može biti uprljana s lažima, ali kad - tad pokaže svoje lice. Laž je kratkog vijeka, nema dokaza za ono što ne postoji. Može se nešto postići smicalicama i nekom jadnom pričom kao recimo ovo što ti pišeš:

spedy: "svaki papa se mora i službeno odreći Isusa Krista kada polaže papsku zakletvu u podzemnim odajama vatikana
pored toga što se odriče Isusa, odriče se i Boga Jehove
također se svečano obavezuje da če uzdizati mariju iznad svega, boriti se da nametne svetkovanje nedelje
Eto, sad i Papa polaže tajnu zakletvu. I isusovci također imaju tajnu zakletvu i uvlače se kroz prozore da špijuniraju adventiste, stari Rimljani su poskidali svoje mini haljine i navukli dugačke mantije i tako se Rimsko crastvo pretvorilo u Rimsku crkvu....Jao, spedy, baš si jadan, nisi ni za laganje.

Sasvim si se izgubio. Jedno poslijepodne u molitvi da ti Bog prosvijetli pamet i da izađeš na svijetlo iz te zbrke koju imaš u glavi. Preporučam ti isusovačku baziliku, tamo je ugodna atmosfera za molitvu, a još ako odeš nedjeljom, možda ćeš biti zahvalan isusovcima. Imaju oni tamo i jednog egzorcista...
:)
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
ja tvrdim da nije nosila, nego da ti govoriš nešto što nema veze sa istinom
jer kao prvo Ellen White nije komunicirala s mračnim silama
pisala je čistu svetu istinu, uvijek se pozivala na Sveto Pismo
eh starstuffe tko te nezna, skupo.....
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
što rekoh ne porekoh
zakletvu mora položiti na odanost svojem redu

istinu bez Duha Svetog, Duha Božjeg čovjek nemože prepoznati nikako
ateisti ne priznaju Boga,ne mole se da bi primili Duha Svetoga, prema tome ne poznaju istinu

netrebaju meni nikakvi RIMOkatolici, pogotovo oči i uši rimske kurije (jezuiti)
istinu ja poznam odavno i zalažem se da svi ljudi mogu doći u dodir sa istinom
pa neka ih onda Spasitelj vodi, u njegovim rukama biće sigurni, zaštičeni
 
Natrag
Top