Aktivnosti Ateista

Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
to su manipulacije gej populacije kao i bog je pomalo gej, i ako ja mislim da normalna gej osoba ne bogohuli zato sto ima sex sa istom osobom, nije po pravilima prirode ali opet ne cini nista lose drugima sto je veoma bitno, meni je krivo sto su te uhvatili na foru prava i kako je to normalna stvar, prosto sam se iznenadio kad si ti rekao daje to normalna stvar posto se pozivas na realnos i cinjence a po tome homosexualnon ne moze da bude nikad normalna stvar, ovo sto je adrian pomenuo za pedofiliju je veoma moguce u buducnosti zbog ovako nekih manipulacija, jer cinjenica je da svet ide u pogresnom pravcu i da svet postaje sve gori i gori, i pubertet vise nije u 18toj nego u 15toj godini i to ce sve da se smanjuje, sto je veoma lose, prave ljudske vrednosti su totalno sakrivene prikazom nekih laznih vrednosti, i ako je bio taj potop ja ga stvarno razumem, zato sto bih ja napravio potop ovog momenta na ovoj planeti, planeta mora da se ocisti i to je prljav posao ali neko mora da ga uradi, ja bih planetu procistio sa uzivanjem, a pogotovu ne dozvoljavam ovako nekom paja patku koga placaju tajne sluzbe da manipulise mojim narodom i da mi prodaje fore sa zapada, pa sad ako oni na zapadu idu goli onda treba svi da idemo goli to su price za malu decu, nista ni tamo nije bolje sto se tice toga, neka ode da proseta u marseju i da kaze da je gej ne bi ziv izasao iz grada

Nema tu nikakve manipulacije bog je gej, nego me je homofobija odredjenog clana foruma inspirisala za onaj post.
Ono sto si napisao da gej koji ima sex sa nekim ne pravi nikakvu stetu drugom, upravo je u tome poenta. Jel podrzavas kada prebiju nekog zato sto je gej? Jel podrzavas kada vredjaju nekog ko je gej? Jel podrzavas kada bilo koga koje drugaciji tretiraju lose zato sto je drugaciji? Mislim da ne podrzavas. E pa, nase drustvo ima clanove koji sire mrznju i propagiraju nasilje na razlicitima. Imaju ih i ostala drustva u manjoj ili vecoj meri. Jel treba da te podsecam sta se sve radilo "razlicitima" kroz istoriju. I uvek tako pocinje, sa pricom i dehumanizacijom drugih a onda se prelazi na dela. Pa sta ako u Marseju mozes ili ne mozes nesto, jel treba na njih da se ugledamo?
A ovo za pedofiliju je glupost, nego je sada svet postao malo mesto pa se sada sve sazna i sazna se vrlo brzo. Napredak tehnologije je omogucio pedofilima da dodju do izrazaja, to je cinjenica ali prvo treba razumeti pod kojim okolnostima neko postaje pedofil. Ne bih rekao da je danasnje drustvo odgovorno za to pogotovu ako uzmes u obzir da je pedofilija procentualno vise prisutna medju clanovima svestenstva, koje nikad nije bilo prosecan clan drustva. Dakle pedofilija nije pojava od juce a nikad nece ni biti prihvacena kao nesto normalno. A ovo klinke 18, 15 godina, pa ranije su se muskarci u svojim tridesetim i cetrdesetim zenili sa tinejdzerkama i to im je bilo normalno. Danas se to smatra nenormalnim u nasem drustvu, ali u teokratskim je to uvek bilo normalno. Pogledaj samo drustva gde je religija u kontroli. Pogledaj Iran, Avganistan i zemlje slicne njima. Tamo im je normalno da se zene sa klinkama i tinejdzerske trudnoce su im nesto uobicajno. Mislis da te devojcice neko nesto pita kad ih daju na udaju bogobojazljivi ljudi, bogobojazljivim ljudima?
Nemoj tebe da hvataju na taj teokratski moral, jedva smo ga se oslobodili.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
544
I još je bitno razjasniti jednu stvar - pedofilija je poremećaj gde postoji seksualni interes ka osobama PREDPUBERTETSKOG doba (dakle, deca mlađa od 11-12 godina). Znači, ovde postoji seksualni interes za decu koja nemaju razvijene sekundarne polne karakteristike.

Seksualni interes za "klinke" od 15-16 godina, kod kojih postoje razvijene sekundarne polne karakteristike, nije pedofilija.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
I još je bitno razjasniti jednu stvar - pedofilija je poremećaj gde postoji seksualni interes ka osobama PREDPUBERTETSKOG doba (dakle, deca mlađa od 11-12 godina). Znači, ovde postoji seksualni interes za decu koja nemaju razvijene sekundarne polne karakteristike.

Seksualni interes za "klinke" od 15-16 godina, kod kojih postoje razvijene sekundarne polne karakteristike, nije pedofilija.

I u tom slucaju se radi o uzrastu koji nije ni psihicki ni fizicki zreo. Mentalno, to je samo malo starije dete.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
544
Ja nisam rekao da je u tom slučaju opravdano.

Ovde svakako postoje individualne razlike što se psihičke zrelosti tiče ali tom periodu dolazi do kvalitativno drugačijih obrazaca mišljenja tako da osobe tog uzrasta ne možemo nazvati "samo malo starijom decom". Sa druge strane, fizički su potpuno zrele za rađanje.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Ja nisam rekao da je u tom slučaju opravdano.

Ovde svakako postoje individualne razlike što se psihičke zrelosti tiče ali tom periodu dolazi do kvalitativno drugačijih obrazaca mišljenja tako da osobe tog uzrasta ne možemo nazvati "samo malo starijom decom". Sa druge strane, fizički su potpuno zrele za rađanje.

Ok, slazem se ali i treba napomenuti da su komplikacije u trudnoci cesce kod tinejdzerki nego kod zena u dvadesetim godinama.
Sto se ostalog tice, poenta mi je bila da je samo privid kada je u pitanju ranije stupanje u seksualni odnos jer je danas to obicno od strane vrsnjaka a nekada su prilicno stariji muskarci imali odnose sa mladjim devojkama. Tim pre treba imati seksualno obrazovanje u skolskom sistemu jer tinejdzere tesko da ces spreciti da rade sasvim prirodne stvari.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
544
Ok, slazem se ali i treba napomenuti da su komplikacije u trudnoci cesce kod tinejdzerki nego kod zena u dvadesetim godinama.

Za ovaj podatak nisam znao. Da li to vredi za sve tinejdžerke ili samo one mlađe tinejdžerke?

Sto se ostalog tice, poenta mi je bila da je samo privid kada je u pitanju ranije stupanje u seksualni odnos jer je danas to obicno od strane vrsnjaka a nekada su prilicno stariji muskarci imali odnose sa mladjim devojkama. Tim pre treba imati seksualno obrazovanje u skolskom sistemu jer tinejdzere tesko da ces spreciti da rade sasvim prirodne stvari.

Niti im treba zabranjivati; time se samo dobija suprotan efekat. U pravu si, obrazovanje je najbitnije, tako i seksualno.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Za ovaj podatak nisam znao. Da li to vredi za sve tinejdžerke ili samo one mlađe tinejdžerke?

Ne mogu da se setim izvora, citao sam pre nekog vremena. Uglavnom, i starije tinejdzerke imaju veci rizik nego devojke u dvadesetim, a mladje tinejdzerke jos veci rizik od komplikacija. Ako te ne mrzi, izguglaj.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Nema tu nikakve manipulacije bog je gej, nego me je homofobija odredjenog clana foruma inspirisala za onaj post.
Ono sto si napisao da gej koji ima sex sa nekim ne pravi nikakvu stetu drugom, upravo je u tome poenta. Jel podrzavas kada prebiju nekog zato sto je gej? Jel podrzavas kada vredjaju nekog ko je gej? Jel podrzavas kada bilo koga koje drugaciji tretiraju lose zato sto je drugaciji? Mislim da ne podrzavas. E pa, nase drustvo ima clanove koji sire mrznju i propagiraju nasilje na razlicitima. Imaju ih i ostala drustva u manjoj ili vecoj meri. Jel treba da te podsecam sta se sve radilo "razlicitima" kroz istoriju. I uvek tako pocinje, sa pricom i dehumanizacijom drugih a onda se prelazi na dela. Pa sta ako u Marseju mozes ili ne mozes nesto, jel treba na njih da se ugledamo?
A ovo za pedofiliju je glupost, nego je sada svet postao malo mesto pa se sada sve sazna i sazna se vrlo brzo. Napredak tehnologije je omogucio pedofilima da dodju do izrazaja, to je cinjenica ali prvo treba razumeti pod kojim okolnostima neko postaje pedofil. Ne bih rekao da je danasnje drustvo odgovorno za to pogotovu ako uzmes u obzir da je pedofilija procentualno vise prisutna medju clanovima svestenstva, koje nikad nije bilo prosecan clan drustva. Dakle pedofilija nije pojava od juce a nikad nece ni biti prihvacena kao nesto normalno. A ovo klinke 18, 15 godina, pa ranije su se muskarci u svojim tridesetim i cetrdesetim zenili sa tinejdzerkama i to im je bilo normalno. Danas se to smatra nenormalnim u nasem drustvu, ali u teokratskim je to uvek bilo normalno. Pogledaj samo drustva gde je religija u kontroli. Pogledaj Iran, Avganistan i zemlje slicne njima. Tamo im je normalno da se zene sa klinkama i tinejdzerske trudnoce su im nesto uobicajno. Mislis da te devojcice neko nesto pita kad ih daju na udaju bogobojazljivi ljudi, bogobojazljivim ljudima?
Nemoj tebe da hvataju na taj teokratski moral, jedva smo ga se oslobodili.

mene mogu da uhvate da ne kazem gde xD,nije pa sta za marsej, ako vec pominje zapad kao napredne ljude onda nije pa sta razumes? necu da me pravi budalom kako su oni na zapadu civilizovani a mi divljaci, za mene je to debilizam da bijes nekog ko je gej, ali ne mogu da iskljucim opciju de ne bih ovog paja patka prebio iz nekih drugih razloga ne zato sto je gej, to sto si rekao za iran avganistan, pa ja bih ove pedere i lezbjeke odveo malo tamo da vide kako je tamo, da vide malo kakav je to svet, i onda bi imali mnogo normalniji pogled na srbiju, ne bi nas nazivali zaostalima ili sta ti ja znam cime vec, ja sam zaostao zato sto necu da prihvatim nesto sto nije normalno kao normalno? i ako je moj stav veoma jasan, nemam problem ni da ih gledam na ulici kako se ljube i sta ti ja znam, ali bez paradiranja zato sto mi reklama te vrste ide na zivce, to sto sam pomenuo 15god to sam sad samo dao primer, tebe su izmanipulisali samim tim sto ti kazes drugaciji tretiraju ga lose ili sta si nesto rekao, pa ti si izmanipulisan i vecina ljudi, zato sto pominjes kao manjine ovo ono pa manjina je izmisljena da bi moglo da se manipulise, sta su oni drugaciji? sta imaju 2 glave i 5 ruku pa su drugaciji? ne moj da padas na tu manipulaciji drugaciji i manjine mi smo svi isti, to ne postoji, pa ako su to manjine onda smo svi mi manjine niko nije isti niti radi isto.
sto se tice pedofilije ne moj biti siguran da nece da se prihvati kao normalno, bolje da se izrazim da ne postoji mogucnost da u buducnosti se ne prihvati kao normalno, mene nista vise ne iznenadjuje
p.s samo da dodam: imamo devojke koje nezele oralno da zadovoljavaju niti da budu oralno zadovoljene, imamo one koje ne vole analno imamo muskarce koje nece analno ni oralno da zadovoljavaju, i sta sad su svi oni drugaciji i svi su oni manjine, ja ti kazem ne moj da budes naivan i da padas ne te price o nekakvim drugacijim ljudima i manjinama
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
mene mogu da uhvate da ne kazem gde xD,nije pa sta za marsej, ako vec pominje zapad kao napredne ljude onda nije pa sta razumes? necu da me pravi budalom kako su oni na zapadu civilizovani a mi divljaci, za mene je to debilizam da bijes nekog ko je gej, ali ne mogu da iskljucim opciju de ne bih ovog paja patka prebio iz nekih drugih razloga ne zato sto je gej, to sto si rekao za iran avganistan, pa ja bih ove pedere i lezbjeke odveo malo tamo da vide kako je tamo, da vide malo kakav je to svet, i onda bi imali mnogo normalniji pogled na srbiju, ne bi nas nazivali zaostalima ili sta ti ja znam cime vec, ja sam zaostao zato sto necu da prihvatim nesto sto nije normalno kao normalno? i ako je moj stav veoma jasan, nemam problem ni da ih gledam na ulici kako se ljube i sta ti ja znam, ali bez paradiranja zato sto mi reklama te vrste ide na zivce, to sto sam pomenuo 15god to sam sad samo dao primer, tebe su izmanipulisali samim tim sto ti kazes drugaciji tretiraju ga lose ili sta si nesto rekao, pa ti si izmanipulisan i vecina ljudi, zato sto pominjes kao manjine ovo ono pa manjina je izmisljena da bi moglo da se manipulise, sta su oni drugaciji? sta imaju 2 glave i 5 ruku pa su drugaciji? ne moj da padas na tu manipulaciji drugaciji i manjine mi smo svi isti, to ne postoji, pa ako su to manjine onda smo svi mi manjine niko nije isti niti radi isto.
sto se tice pedofilije ne moj biti siguran da nece da se prihvati kao normalno, bolje da se izrazim da ne postoji mogucnost da u buducnosti se ne prihvati kao normalno, mene nista vise ne iznenadjuje

Iz tog ugla si za Marsej u pravu. I u drugim zemljama zapada ima primitivizma. Ali iz licnog primera mogu da ti kazem, da je Bec svetlosnim godinama ispred nas. Bio sam letos po prvi put tamo, ostao sam tri meseca i bukvalno sve osim ulicne hrane je bolje tamo.
Celo drustvo je mnogo humanije i bolje organizovano i mnogo, mnogo tolerantnije. Ne mozes da udjes u vagon metroa a da nemas nekoliko rasa. Jedine incidente koje sam imao, imao sam sa nasim ljudima. Za to drustvo sam ubedjen da je prilicno naprednije od naseg u svakom smislu. Istinska metropola. Naravno, lakse je i opusteniji si ako te ne muce finansije. Ekonomska jednakost je veliki faktor. Zbog toga kazem, ne treba standard da mi bude ni Marsej ni Iran, niti treba da se poredimo sa njima. Nije dovoljno da budemo bolji od najgorih.
Sto se razlicitosti tice, ja se slazem da smo svi isti, i to mi je i poenta ovog dijaloga. Zato ne volim ljude koji upiru prstom, i vicu bolesnici, sodomisti i slicno.
Za pedofiliju sam definitivno siguran da nikad nece biti prihvatljiva. Osnovni evolucioni impuls ti je pored sopstvenog opstanka, opstanak tvog potomstva. Nikad na drustvenom nivou ne moze da se prihvati da deca budu ugrozena.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
pa jesmo mi svi isti za mene i tebe, ali oni sami sebe promovisu kao razlicite u tome je problem, pa ja imam druga koji je drzao kafic i on je nesto lupao za gejeve, i ja ga pitam pa dobro kad si tako pametan, jel bi ti vise voleo da ti dodju 2 geja ovde i da ti ostave 200e ili da ti dodju neki strejt i da ti ostave 1000dinara? pa onda bi voleo gejevi da mu dolaze xD
ja ne kazem da drustvo nije naprdnije, pogotovu ta germanska populacija kod njih je sve po ps-u ja samo kazem da mi nismo divljaci, i da ta sakica bolesnika koja promovise nasilje da to nije srbija nego velika manjina u srbiji i da tih manjina ima i u becu i svugde u svetu, samo sto negde u svetu imaju zakoni koji se postuju.
ja smatram da i ta mrznja i nasilje koje je kod nas potice najvise od finansiske situacije, i da ljudi samo traze varnicu da se isprazne, da ti imas platu 3000e bas bi te bilo briga i za gejeve i za ne znam koga nego bi uzivao u zivotu
ja znam dobro kako je kad neko uperi prstom ili nesto, posto sam ja bio bolestan. na wma su mislili da imam tumor na mozgu ali hvala bogu nemam, da sad ne duzim sta je bilo, i znam dobro i neke price sto su neki ljudi pricali na moj racun te bolesti on ti je ovo on ti je ono, i to stariji ljudi, kao da sam ja hteo da budem bolestan ili kao da sam ja kriv sto sam bio bolestan, zato ja ni ne napadam gej populaciju na taj nacin i zato mi ne smeta da ih gledam na ulici, ti ljudi imaju problem ali necu na racun tog njihovog problema da manipulisu samnom i da mi izmisljaju kako su drugaciji
 
Natrag
Top