Adventisti

Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Šardy, nisu insinuacije, već tvoja okrutna nepopravljivost.

Dobro si sam priznao "Кс пута сам рекао да ја немам ништа против ни једног адвентисте! Већ против адвентизма!"

To potvrđšuje tvoju bolesnu opsesiju da se boriš protiv Adventizma, a da li ja to radim, da li se borim protiv drugih verskih zajednica, da li si nekada pročitao da sam ja lično nekome uputio reči "TI SI JERETIK I TVOJA CRKVA JE PUNA JERESI, TI CES ZAVRSITI U PAKLU" i slično.

Mi smo svi ljudi ovde na forumu sa razlogom da iznesemo svoja mišljenja, i niko nema pravo da nikoga diskredituje na taj način.

Ja mogu tebi izneti svoje učenje, ti meni možeš izneti svoje, ja mogu reči "JA SE SA TIME NE SLAŽEM, ALI POŠTUJEM TVOJU ODLUKU DA VERUJEŠ U TO ŠTO SMATRAŠ ISPRAVNIM MOLEĆI SE BOGU DA TI ON OTKRIJE DA LI JE TO TAKO"
Ti takođe ako smatraš da si u pravu reći nešto slično, ali niko nema pravo da sudi šta je jeres, da ga naziva svakavim imenima, njega lično ili njegovu crkvu, osnivače crkve, itd.

Ti ćeš opet reći "OVO SU INSINUACIJE" ali ovo upravo ti radiš, jer te jede to što mi diskutujemo iznoseći samo reč Božju, koju i ti imaš pravo da iznosiš po svom viđenju, pa čak i da nije tako, da ne iznosimo reč Božju, ti nemaš pravo da sudiš ko ćešta iznositi, može i izmišljati to je njegovo pravo dok ne vređa druge i ne krši pravila foruma.

Zato,, uljudi se, i počni da se ponašaš normalno.

Ovo nije moja obaveza da ti savetujem jer postoji uredništvo, ali pošto si ti uzeo pik na Adventizam ja ti ovo moram reći.

Pozdrav i svako dobro, i neka ovo kišno vreme ne bude razlog tvog raspoloženja pa da se okreneš još više neprijateljski prema nama..



To koj je bolestan ostavi stručnjacima da procenjuju. A ne jednom lukavom, licemernom i podlom verniku kao što si ti.
Jer kada bilo ko analizira tvoje postove, mada je to dug i mukotrpan posao. Lako će se uveriti u ovu moju tvrdnju.
Upoznao sam te ja jako dobro za ovih godinu i nešto na ovom forumu.
Uostalom kakav profesor (Mika 32) - Takav i učenik (Laodikeja).
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Nemojte upotrebljavati ovakav riječnik u međusobnim raspravama. Ne znam da li nekada pomislite kakavu sliku ostavljate o sebi - kao ljudima uopšte, a da ne govorim o ljudima koji su uz to predani Bogu i vjeri. Ako želite pridobiti nekoga za svoje ideje i svoje mišljenje, to sigurno nećete postići omalovažavajući i vrijeđajući druge ljude, ma ko ti ljudi bili.
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Nemojte upotrebljavati ovakav riječnik u međusobnim raspravama. Ne znam da li nekada pomislite kakavu sliku ostavljate o sebi - kao ljudima uopšte, a da ne govorim o ljudima koji su uz to predani Bogu i vjeri. Ako želite pridobiti nekoga za svoje ideje i svoje mišljenje, to sigurno nećete postići omalovažavajući i vrijeđajući druge ljude, ma ko ti ljudi bili.

Baš tako. Sad oni koji nemaju zakon ispadaju pravedniji nego oni koji ga imaju. Najgora stvar je kad neko nekome postane opcesija.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
Ako želite pridobiti nekoga za svoje ideje i svoje mišljenje, to sigurno nećete postići omalovažavajući i vrijeđajući druge ljude, ma ko ti ljudi bili.

ovdje je pogreška, svih onih koji to nastoje
jer ljudi kršćani, propvjednici, trebaju se potruditi i ljude privesti Bogu i Kristu kroz Bibliju i Evanđelje
a ne ih skupljati za sebe

adventisti su na samom početku bili vrlo revni za tu stvar
trebao bi svima da se ugledaju na pionire adventizma
na njihova djela, da se ohrabre napune Duha Svetog i završe posao koji su oni ostavili

*vremena je malo a posla je puno*
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nemojte upotrebljavati ovakav riječnik u međusobnim raspravama. Ne znam da li nekada pomislite kakavu sliku ostavljate o sebi - kao ljudima uopšte, a da ne govorim o ljudima koji su uz to predani Bogu i vjeri. Ako želite pridobiti nekoga za svoje ideje i svoje mišljenje, to sigurno nećete postići omalovažavajući i vrijeđajući druge ljude, ma ko ti ljudi bili.

Amin,tako je.

Ako neko smatra da ima istinu njegovo je pravo da je iznese, a ljudi zakljucuju sami za sebe i iznose takodje svoje, nema niko pravo naosnovu toga da vredja druge.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Ма, сви сте ви добри, праведни, разумни, добронамерни, само сте дали све од себе да нас избаците са овога форума. Прво са свим овим секташима и њиховим јересима и лицемерјем не схватајући опасности секташтва кога су одређени људи увели са неком намером, онда са безбожничким пљувањем и провоцирањем (што се не рачуна у увреде уопште - јер светом владају као и на овом форуму безбожници), а онда при самом крају брисањем постова наводно праведног уредника. Срамота једна.

Ево вам форум, ширите ваша секташка учења, хулите и вређајте Бога, сву мржњу и сумњу према Њему испишите да свет зна да нисте Његови. Толико о праведности, како уредника који је ћутао док су ме вређали ови секташи, тако и свих овде душебрижника који су се представљали као пријатељи и хришћани, а у ствари су обични лицемери. Али није на мени да их осудим, има ко ће када дође време. Господ их назва породом аспидиним, тако и Јован Крститељ.

Господ помогао сваком искреном и у срцу чистом хришћанину, моме брату и сестри, а ви остали вуци и лицемери: пискарајте шта вам је воља. Сада је ваше време (саблазни).
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Ма, сви сте ви добри, праведни, разумни, добронамерни, само сте дали све од себе да нас избаците са овога форума. Прво са свим овим секташима и њиховим јересима и лицемерјем не схватајући опасности секташтва кога су одређени људи увели са неком намером, онда са безбожничким пљувањем и провоцирањем (што се не рачуна у увреде уопште - јер светом владају као и на овом форуму безбожници), а онда при самом крају брисањем постова наводно праведног уредника. Срамота једна.

Ево вам форум, ширите ваша секташка учења, хулите и вређајте Бога, сву мржњу и сумњу према Њему испишите да свет зна да нисте Његови. Толико о праведности, како уредника који је ћутао док су ме вређали ови
секташи, тако и свих овде душебрижника који су се представљали као пријатељи и хришћани, а у ствари су обични лицемери. Али није на мени да их осудим, има ко ће када дође време. Господ их назва породом аспидиним, тако и Јован Крститељ.

Господ помогао сваком искреном и у срцу чистом хришћанину, моме брату и сестри, а ви остали вуци и лицемери: пискарајте шта вам је воља. Сада је ваше време (саблазни).

Dobro je kada je covek skroman i dosledan pa ne osudjuje.
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
To koj je bolestan ostavi stručnjacima da procenjuju. A ne jednom lukavom, licemernom i podlom verniku kao što si ti.
Jer kada bilo ko analizira tvoje postove, mada je to dug i mukotrpan posao. Lako će se uveriti u ovu moju tvrdnju.
Upoznao sam te ja jako dobro za ovih godinu i nešto na ovom forumu.
Uostalom kakav profesor (Mika 32) - Takav i učenik (Laodikeja).

Ovaj Sarrdy, videite, poceo je da me sajna i tamo i gde me nema.
Sarrdy, znamo mi koliko nas ti volis. Svi smo to osetili na vlasititoj kozi.

Pa kad ti je tako kruta i zamorna "ljubav" prema adventistima, kakva bi tek bila mrznja?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Nemojte upotrebljavati ovakav riječnik u međusobnim raspravama. Ne znam da li nekada pomislite kakavu sliku ostavljate o sebi - kao ljudima uopšte, a da ne govorim o ljudima koji su uz to predani Bogu i vjeri. Ako želite pridobiti nekoga za svoje ideje i svoje mišljenje, to sigurno nećete postići omalovažavajući i vrijeđajući druge ljude, ma ko ti ljudi bili.

Ovaj nas Jurivaka, postao je pravi misionar. O njegovim savetima je vredno razmisliti.
Samo je velika sramota za sve nas hriscane da nas ateista uci kako treba u svetu da predstavimo svoju veru, jer ovako kako je obicno prerdstavljamo zaista nema nikakve vrednosti nego samo steta i promasaj.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Ovaj nas Jurivaka, postao je pravi misionar. O njegovim saveti je vredno razmisliti.
Samo je velika sramota za sve nas hriscane da nas ateista uci kako treba u svetu da predstavimo svoju veru, jer ovako kako je obicno prerdstavljamo zaista nema nikakve vrednosti nego samo steta i promasaj.

Zbog toga Miko drustveno uredjenje mora biti sekularno.
 
Natrag
Top