Adventisti i Elen Vajt

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nema suprotnih dogadjaja.

Sve sto je rekla ispunilo se.

Ali lazov i izvrtac uvek to ostaje.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne nego 2022 odpoceo rat kao konacni pocetak kraja.

Na to je Gospod ukazivao kroz znak 2022.
A ja sam pogresno razumeo da se radi o Hristovom 2 dolasku.

Inace, sve sto mi je Gospod otkrio a to je 99.99 % otkrivenja.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
A ja sam pogresno razumeo da se radi o Hristovom 2 dolasku.

Nafravno da si pogrešno razumio kad te je đav'o u tome vodio. Jednako su tako promašili datum Isusova dolaska, a poslije tvrdili da su pogrešno razumijeli, i Ellen White i 'adventistički pioniri' 1844., jer je i njih tada đav'o vodio. Uostalom, sami vi subotari, godinu dana nakon što je umrla Ellen White, priznali ste da je taj čin određivanja datuma bio sotonino djelo, evo:

Sotona bi htio da mi vjerujemo kako zaista možemo izračunati vrijeme Gospodinova povratka, da zbrajanjem i matematičkim računanjem možemo odrediti koliko se posljednja poruka evanđelja proširila, i kako je blizu obraćenje Izraela." (The Advent Review, 2. ožujka 1916.)

Zaista ste 'krasno' društvo, sotonino. A evo još što Bog kaže kako treba postupati sa svima vama koji ovako prorokujete i pokažete se lažnim prorocima, prorocima koji su 'govorili u drskosti'.

Pnz 18,20-22: A prorok koji bi se usuđivao govoriti što u moje ime što ja ne budem zapovjedio da govori i koji bi govorio u ime drugih bogova, takav prorok neka se pogubi.' Možda ćeš reći u svome srcu: 'Kako ćemo raspoznati riječ koju Jahve nije izrekao?' Kad prorok govori u ime Jahve pa to ne bude i riječ se ne ispuni, onda je to riječ koje Jahve nije kazao. U drskosti je taj prorok govorio.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sam si kontradiktoran.

Dakle, govoris o RACUNANJU.

Ovde se ne radi o racunanju, vec o Bozjim otkrivenjima.

A naravno da po znakovima mozemo zakljuciti da je taj cas blizu.

Isus je ukazivao na znake.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Literarni atentati i atentatori

Postoji svašta “literarno”, a na ovom forumu smo svjedočili najviše “literarnim krađama” = “plagiranje”, a kao glavna junakinja, iliti kradljivica, kao što smo vidjeli i svjedočili bilaje Ellen White.

A što su “literarni atentati” koje ovdje spominje? To je pokušaj ovdašnjih sljedbenika i klanjatelja Ellen White, svima znanih kao subotara, da meni ovdje “začepe usta”, da izvrše “literarni atentat” na mene. Kako? Pa pogledajte, danas su zaključali moje dvije teme:

Ellen White: proročica ili profiterka?​

Krvavi obračuni balkanskih EGWista​

Tko su izvršitelji, tko su oni koji su pucali u mene, ja točno ne znam, ali zna sigurno tko ima i motiv i namjeru ubiti me na ovaj način. To su sva četvorica ovdašnjih adventista sedmog dana - tripo, Kainos, Laodikeja i Jovan - a kao kolovođa pretpostavljam da je bio Kainos. Naime, Kainos već godinama traži način da mene eliminira s ovoga foruma, jer mu je to ostalo kao jedini način da zaustavi iznošenje istine o Ellen White i Adventizmu sedmog dana općenito. Dakle, ništa novo na kugli zemaljskoj, pokušava me se ‘ustrijeliti’ zbog iznošenja istine. Evo vam i dokaza za ovo što iznosim o Kainosu:

Evo peticija da se slap banira sa ovog foruma...molio bih forumaše da samo kažu da su za to......potrebno je 5 članova koji su za to....

P.S. Možete sve moćnike svijeta, možete sve vlasti svijeta dobiti da vam pomogne ubiti donositelja istine, ali uvijek će na kraju vama suditi Bog kao ubojici.
 
Natrag
Top