iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

- Mape u Raster folderu - content\raster
- Podešavanja u sys:
[debug]
raster_quality=1 (1=enable anti-aliasing/consumes more resources, 0=disable anti-aliasing)

[lua]
rastermaps=1

[map]
raster_in_2d=0 ;(1=activated, 0=deactivated)
raster_in_3d=0 ;(1=activated, 0=deactivated)
raster_2d_high_quality=1 ;(1=activated, 0=deactivated)
raster_3d_high_quality=1 ;(1=activated, 0=deactivated)
- Uključiti prikaz:
"Map Settings" -> enable "Satellite Image in 2D" - "Satellite Image in 3D"
- Licenca u license foleru
- mapcustom.zip ux u ux folderu, normalno
 
Poslednja izmena:
Ma nece...sve je kako si napisao u sys. fajlu...
Interesantno je da je prikazuje u sadrzaju raster mapa, ali nece da je ucita...Screenshot_2017-08-18-16-46-50[1].png
Ima li neke veze koliko je velika raster mapa...sa necim u sys...?!?
 
Ne. Te mape su uglavnom glomazne i vrlo zahtevne memorijski, napor su za uređaj. Ima i dosta većih. Možda nije dobro konvertovana.
 
Ma odustajem, ubacio sam te mape u oruxmaps i radi, pa cu da kombinujem ako zagusti... :-D
Hvala u svakom slucaju!
Pozz

Послато са D2403 уз помоћ Тапатока
 
Moraju da se povuku oba slajdera. I 2d i 3d. Bag ali prisutan i više od godinu dana.
23b4281d0ed8544e26b53e3d88312710.jpg
 
@mmkuburic
... sudeći po onome što kolege pišu ...

[map]
3dcarsizemin=5000
3dcarsizemax=8000
3d_min_zoomlevel=15
maximum_resultpois_in_cell=200
maximum_resultpois_visible=200
raster_in_2d=0; treba da bude : =1
raster_in_3d=0; treba da bude : =1
raster_2d_high_quality=1
raster_3d_high_quality=1

EDIT :

... obriši "save" folder !
 
Poslednja izmena:
Da li moze neki link za raster mapu Beograda ili Srbije. Imao sam svojevremeno jednu koja nije bila previse teska, ali se vremenom negde zagubila.
 
Pokusao sam i sa jednim i sa oba... ali jok... ma nema veze...
Evo ako neko ima kada neka pregleda ovaj sys. fajl...ja ne vidim nista neobicno, ali nisam nesto ni strucan...
Kao i uvek greška je ljudska. Slagao si nas da je sve u redu sa sys.txt i pored toga nisi ni probao savete od BokiPK. Baš ni jedan zapis koji se tiče rayter mapa nemaš a s obzirom na sve pogrešno što si uradio, verujem da nemaš ni labs.zip u ux folderu.

Primeni ti lepo savete koje si dobio od Bokija i od mene, skrinšotuj to i daj prepravljen sys.txt ako ti i dalje ne bude radilo.

Dakle, greška je u tebi pa je tu potrebna i popravka a eto možeš da aplouduješ i svoju raster mapu da je akindki testira.

@akineki, na mobilnom netu sam ali ako se ne snađeš drukčije daću ti ja odličan BG.
 
Natrag
Top