iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
E ovo je da po.pizdiš! Neradi mi više u monitoru putovanja : snimanje putovanja :(....
Zapravo kada kliknem na "pokrenite snimanje putovanja" snimanje počne i kada kliknem na "zaustavi beleženje" nema snimljenog puta....ima li neko ovakav problem i može li se rešiti ovo.

Послато са Lenovo Z90-7 уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Da l' je možda greška u putnom računaru? Ide mi ovo ukupno vreme / vožnja i mirovanje iako nisam zadao nikakvu rutu!? Kad izadjem iz navigacoje i pokrenem je ponovo vreme se nastavlja....
37e0b87ed66a9519ea3ad2646c65ba11.jpg


Послато са Lenovo Z90-7 уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@bamblbi
... ne koristim "putni računar" ... ali, da li si primetio da kada stigneš na odredište, na ekranu se pojavljuje ikona sa kockastom zastavicom (checkered flag) ... da li je klikneš tada ? Da li je možda to rešenje ? Možda navigacija ne zna da si stigao i nastavlja da odbrojava ...
 
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Ceo dan se "rvem" sa putnim računarom. Nekoliko stvari sam provalio:
1. Ovo gore vreme na slici njega meri čim se uđe u navigaciju i nastavlja ga kada god se uđe ( ima logike, beleži svu vožnju koju obavljamo uz pomoć navigacije), vreme se resetuje kada se unese neka ruta i tu ima logike.
E, sad problem je sa snimanjem puta, kada uključim snimanje puta počinje da snima, kada želim da završim snimanje, snimanje se zaustavi ali nema nigde da je snimljeno....Ovo je ranije radilo , čini mi se.
Našao sam način da snimim put: kada unesem neku rutu snimiće je samo pod uslovom da stignem do kraja rute ( ono kad kliknem na dnu ekrana "stigao sam"), samo pod tim uslovom snima rutu.
Putni računar je zgodan za dalja putovanja ( na moru sam), pa ako neko ima iskustva zamolio bih da ovde podeli iskustva sa nama ovde.
875150ce9e6519ead69c01410fd27028.jpg
574c2b2f6c5a1fd8abccae84cc8d72ca.jpg


Послато са Lenovo Z90-7 уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
46
samo nagadjam, mozda gresim, a sta ako naprimer ti stignes na cilj ali po navigaciji fali jos nekih 200 - 300 metara :)

ja sam naprimer bio u takvoj situaciji i nikako nisam mogao da oznacim da sam stigao do cilja.. jednistavno po navigaciji nisam stigao i to je to :) pa nisam mogao dobiti info o putu..

jedino znam da je bila igo navigacija sa obicnim skinom

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
@dadosp onda si loše definisao odredište, u tom slučaju ako ti je taj podatak bitan odvezi se do destinacije pa pritisni za potvrdu da si stigao na odredište :)
Više sreće sledeći put sa definisanjem odredišta.
Moj savet je da ako je loše definisano u mapama (kućni broj) ideš po pretrazi na Google Maps, skineš koordinate, a onda uneseš iste u Nav. Tada nema omaške. ..
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
46
da.. nego nisam znao da tako mora.. mislio sam da mozes da sam prekines kad hoces...
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2012
Poruka
29
Pozdrav svima,
potrebna mi je pomoc prijatelja...
Da li je moguce ubaciti raster mape u ovu verziju iGO Nextgen-a? Tj. ubacio sam ali nece da je prikaze...u sys. fajlu je cini mi se sve ok...
Hvala unapred!!!
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
Ako je u sys.txt sve OK, onda ti fali licenca poput: PAID_GPS_More_Android_Israel_1605_NextGen_TTS_VR_GP.lyc
 
Natrag
Top