iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
24.07.2012
Poruka
29
Ja sam probao .map fajl koji sam dobio iz SAS Planet-a prilikom izrade te mape, i radi u Oziu i u Oruxmapsu super, lepo se poklapaju tacke na karti, ali moguce je da sam nesto dalje izbrkao u izradi raster mape...mada mi onaj NNG nije izbacio nikakav error isl.
Ako neko ima neku proverenu raster mapu neka okaci da je probam kod mene...

Послато са D2403 уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2012
Poruka
29
Evo jos jedna mapa, ali uzimajuci u obzir da sam je odradio isto kao i onu prvu, samo sa vecim zumom, verovatno je isto problematicna...

https://ufile.io/puttk

Послато са D2403 уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
20.08.2017
Poruka
3
Ja i dalje ne mogu da instaliram verziju za SD karticu,prijavljuje mi Missing or incomplete folder:/sdcard/IGO_NextGen
Pratio sam uputstvo,pazljivo.
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
@Darko Smith
Proveri u telefonu koji ti je default write.
Pisali su u ovoj temi o tom problemu na strani 1,2... imaš i slike priložene. Kao i opisano kojim programom to možeš da utvrdiš .Postoji takva mogućnost da imaš isti problem.
 
Učlanjen(a)
20.08.2017
Poruka
3
@ anonymvs

Jesam,obavezno restart,i onda kako si sve opisao,sa izuzetkom Lane.interesantno da sam na drugom telefonu iz prve instalirao i normalno pokrenuo program.
A onda sam nasao todin Igo primo za telefone rezolucije 1024x768 i to instalirao.Takodje mi je i tu prijavio gresku tipa nepostoji zip folder,ali mi je pokrenuo program i radi.JBG
 
Natrag
Top