Zvezde u mracnoj noci

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Zar da šutimo o istini?

Ne, ako netko i želi da ćuti, ja neću. To što oni naše pisanje doživljavaju kao napad, neka im bude po želji njihovoj. Adventizam i ostale apostaze treba kritikovati na svakom mestu, na svaki mogući način.

Ponoviću, tu se ne radi o nama, ili našem spasenju, barem ne na način kako ovi heretici vide spasenje, nego o tome da se drugima pokaže o kakvim opasnim lažnim kultovima se radi. Spasenje i duše drugih su u pitanju.

Ujedno ako već napadaju, a svaka im je tema takva, neka budu spremni da dožive i protiv napade. Prosto, akcija - reakcija

To sto su Marko i Laodikeja na njegovoj strani, to je zato sto nece da kompromituju crkvu svadjajuci se ovde. Jer bi onda ispali neslozni a ovamo tvrde kako smo to mi..

Osim toga nase pisanje dozivljavaju kao napad na njihovu crkvu, pa svako ko je protiv nas je dobrodosao kod njih, makar to bio i Jehovin Svedok ili ko drugi ko porice Trojstvo, sve njih veze isto neprijateljstvo protiv crkve.

Zato cute..

Ima i toga, ali, to samo potvrđuje moje tvrdnje. Njihova sloga ne počiva na bilo čemu drugom osim na "malom svetlu" i mržnji prema Crkvi Božijoj.

Ponoviću, njegove postupke nema ko da prijavi, nema ko. Da to uradi neko od nas, iskoristili bi to da pokažu kako smo zlobni, zato i kažem. Nije prijavljen, a razloga za njegovo "makinjanje" nema. On ne krši doktrinu. Svaki od fundamentala sledi kao robot. Čak i da je prekršio "disciplinu", ne bi bio isključen, samo ukoren.

Njima je i bez tog našeg pisanja svako ko je protiv nas dobrodošao saveznik. Shvati, sotoni je Crkva meta, jer mu je cilj da obori Boga.

Što se tiče toga kako oni naša pisanja doživljavaju, iskreno me baš briga. Adventizam i sve ostale hereze, apostaze zasnovane na blefiranju i sotonskim lažima treba denuncirati na svakom mestu, svim sredstvima. Ne zbog nas i našega spasenja, nego da drugi koji Boga traže ne upadnu u zamke ovih kultova i tako izgube dušu.


Ha, da mu odgovaram na ove gluposti i ismejavanja a pola je preskocio :)

Zašto da odgovoraš na trolovanje? On to i hoće da bi nastavio da se "istovaruje"

Naravno on bi voleo da nas ucutka!
Ne samo on, nego svi oni, pa da mogu neograničeno da sebe lažno predstavljaju kao predstavnike Hrišćanstva.

Shvati, ne samo na forumu, svugde, There could be only one. A oni su po učenju "svetiljke" iz Mejna taj one. Uvereni su u to, a na koji drugi način mogu tu tvrdnju da dokažu? Uklanjanjem, tačnije ućutkivanjem svih ostalih. Posebno onih koji govore za Istinu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Tripo voli puno da kopira paga pitaju
imaš li ti TRIPO Facebook? – DA
imaaš li MSN? – DA
Skype? – DA
Twitter? – DA
A mozak? – Imam i njega ali sam zaboravio lozinku.

Ne sestro, nije on zaboravio lozinku... nešto mnogo gore od zaboravljenje lozinke je u pitanju. Pao mu je sistem....

Uzgred, daću ti jedan savet, to važi za sve nas. Ne treba uopšte da komentarišemo njegove postupke, jer će u svojoj adventizmom posednutoj uobrazilji pomisliti da smo protiv njega lično, i da je u pravu u svemu što čini.

Takvima kao što je on ne treba pridavati pažnju. Treba ih ignorisati. Njega i njegove sledbenike.

Piše nešto, govori nešto, otvara temu, bilo šta, konverzacija treba da ide kao da on ne postoji. Jednom rečju da gledamo kroz njega.

Naravno to ne znači da treba prestati sa denunciranjem adventizma, nikako. Samo njemu i njegovim budalaštinama ne treba davati pažnju.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Nije prijavljen, a razloga za njegovo "makinjanje" nema. On ne krši doktrinu. Svaki od fundamentala sledi kao robot. Čak i da je prekršio "disciplinu", ne bi bio isključen, samo ukoren.

Ima razloga da se makne jer on svojim pisanjem nesvesno upropascava njihovu poziciju, jer ono sto on zamera nama imaju sve i oni.

On dakle svojim glupavim prigovorima izaziva reakciju da smo mi prinudjeni odgovoriti i pokazati da i oni imaju sve to sto nama prigovaraju.

Dakle, on unistava njihovu poziciju, svojom tvrdoglavoscu.

Zato i hoce da ga maknu iz crkve, jer on unistava njihovu stvar ovde. A argumente koje koristi ne koriste adventisti. Ni nijedan adventista ne koristi, jer bi se nasao u bezizlaznoj situaciji i ispao kontradiktoran..

Jedino sto on svoje kontradiktornosti i glupavosti nije ni svestan. A ovi jesu ali ne smeju nista da mu kazu javno jer bi time priznali da su podrzali njegovu laz i precutali istinu . Zato mu oni "tajno kazu" - "nemoj vise to pisati jer nas sramotis i dovodis u bezizlaznu situaciju" ali im on odbrusi i "zapreti igrankom".

A onaj koji "svojima preti igrankom" svestan je i sam u kojim se lazima nalazi njegova crkva"!

Zato ce on dobiti ban, ako saznaju ko je. To su sve informacije koje imam.

Njima je i bez tog našeg pisanja svako ko je protiv nas dobrodošao saveznik. Shvati, sotoni je Crkva meta

Svako brate, svako ko je protiv crkve kod njih je dobrodosao, jer njihova misija nije "propovedanje evandjelja" vec "napad na crkvu".

Oni zaboravljaju sve razlike medju njima kada je "potrebno napasti crkvu"!

Tad su svi protestanti "Hristovi"!

Zato ovaj akolit i navodi "protestante" kao "dokaz rodova", a zaboravlja da je te iste njegova prorocica nazvala "otpadom"!

Kontradiktornost!

Kako uopste moze otpadnike navoditi kao dokaz??? Cega su oni dokaz kad su i oni "od sotone"?

Ne shvata jadnik da ako je protiv nas onda mora biti i protiv njih!

To je isto kao kad bi ja "naveo budiste kao dokaz nasih rodova"!

Idiotski!

Vidis, on protiv njih nece reci nista, jer mu idu u prilog, i sve ce ih zloupotrebiti da bi napao nasu crkvu!


. A oni su po učenju "svetiljke" iz Mejna taj one. Uvereni su u to, a na koji drugi način mogu tu tvrdnju da dokažu?

Brate, ne mogu dokazati nikako!

Ispada po Tripu da "su svi protestanti Hristovi" a "sve tradicionalne su sotonske"!

Kako mogu sve ove "dogmataki suprotstavljene crkve" biti "crkve Bozje" i kako ti mozes na osnovu "njihovih rodova" dokazivati da je tvoja crkva prava?

Ovo je brate totalno " idiotski" ! Samo sto ovaj nije svestan toga, jer mu manjka razumnosti!

To je isto kao kada bi se ja hvalio "rodovima budista" koji uopste nisu na strani Hrista i "isticao njihovu poboznost!"

Budisti su divni ljudi, cak i bolji od Hriscana po spoljasnjosti, ali to ne dokazuje da su oni od Boga!

Ipak vidis, nije njima problem da iskoriste i nekoga ko uopste nije Hriscanin i da time "dokazuju neispravnost nase crkve", pa makar taj neko verovao i u arijanizam i samog sotonu..

Tripo voli puno da kopira paga pitaju
imaš li ti TRIPO Facebook? – DA
imaaš li MSN? – DA
Skype? – DA
Twitter? – DA
A mozak? – Imam i njega ali sam zaboravio lozinku.

Ima on sve to, ali nece otkriti svoj identitet, jer bi se suocio sa iskljucenjem iz crkve, jer ih sramoti do besvesti!

Uzgred, daću ti jedan savet, to važi za sve nas. Ne treba uopšte da komentarišemo njegove postupke, jer će u svojoj adventizmom posednutoj uobrazilji pomisliti da smo protiv njega lično, i da je u pravu u svemu što čini.

Takvima kao što je on ne treba pridavati pažnju. Treba ih ignorisati. Njega i njegove sledbenike.

Piše nešto, govori nešto, otvara temu, bilo šta, konverzacija treba da ide kao da on ne postoji. Jednom rečju da gledamo kroz njega.
Pa vidis brate da mu ja ne odgovaram ako za to nema potrebe.

On hoce da se hrani nasom frustriranoscu, a nije ni svestan koliko je zbog toga jadan.

Nismo mi frustrirani njegovim argumentima, nikakvi su. Vec odgovaramo zbog drugih da ne budu prevareni.

Ali kad god je moguce treba ga ignorisati, jer on vecinom ovde i sam sebe sramoti.

Dakle, ne treba mu davati povoda da kaze - "haha kako sam vas isprovocirao". Jer onda on jadan misli da je u pravu. Ne treba hraniti njegov ego.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Imam informacije da zele da ga iskljuce, samo ne znaju ko je. Poverljivo je pa ne smem nista vise reci.

To sto su Marko i Laodikeja na njegovoj strani, to je zato sto nece da kompromituju crkvu svadjajuci se ovde. Jer bi onda ispali neslozni a ovamo tvrde kako smo to mi..

Nije lepo lagati.

Ja nisam za Tripa, i ti sam to znas, jer sam ga cak i javno ukoravao za nacin pisanja.

Nisu svi koji se izdaju za Adventiste "Adventisti" i ako mozda pisu u korist istine, i sede u redovima crkve.

Tako da Tripo ima pozitivnih strana, ali one negativne to ruse, i to nije prava slika Adventizma.

Ali, to je njegova stvar, a i vasa, sto gledajuci Tripa sudite o celom Adventizmu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Dakle, ne treba mu davati povoda da kaze - "haha kako sam vas isprovocirao". Jer onda on jadan misli da je u pravu. Ne treba hraniti njegov ego.

O tome i pišem. Zašto hraniti nečiji ego u toj meri da se isti ovde "olakšava"? Nema za tim potrebe.


On dakle svojim glupavim prigovorima izaziva reakciju da smo mi prinudjeni odgovoriti i pokazati da i oni imaju sve to sto nama prigovaraju.

Dakle, on unistava njihovu poziciju, svojom tvrdoglavoscu.

Zato i hoce da ga maknu iz crkve, jer on unistava njihovu stvar ovde. A argumente koje koristi ne koriste adventisti. Ni nijedan adventista ne koristi, jer bi se nasao u bezizlaznoj situaciji i ispao kontradiktoran..

Vidi, ne bih se mogao u potpunosti složiti. Naime, poznajem adventiste, i ono što znam o njima je da ovaj nije usamljen slučaj. Oni prosto moraju da se tako nedokazano ponašaju, jer su ubeđeni da su u pravu.

Problem koji on ovde njima pravi je identičan ponašanju zaverenika koji svojom nadutošću razotkriva zaveru tamo gde ne bi trebao. Ne moram da ti pominjem kako se takvo ponašanje tretira. Lično ne verujem da će ga "maknuti", jedino što će se možda distancirati od njega, a to su isto navodno uradili i sa Milošem Bogdanovićem i Miroljubom Petrovićem. Prvi je "izbačen" jer je navodno jurio maloletnice, a drugi je navodno sklonjen zbog koketiranja sa politikom.

Obojica su ostali verni "malom svetlu" jedino što se zvanično ne izjašnjavaju kao adventisti.

Ps. to što oni navodno ne znaju ko je on, samo pojačava moju sumnju da se radi o trećem "prosvetitelju", onom za koga peti subotar sa foruma tvrdi da je "institucija". Dok ovu dvojicu prvih možeš naći gde god poželiš, fotografija ima gde hoćeš, ovog trećeg je teško naći, izuzev postova po forumima i njegovom sajtu. Čak su i video klipovi na yotubeu snimljeni tako da mu se ne vidi lice. Stil pisanja, samouverenost i nedokazanost, protestantofilija, i stav prema Trojstvu su ovom ovdašnjem i navodnoj instituciji skoro pa identični.

Sve i da grešim, ostaje dovoljno dokaza da je ovaj duhovni sledbenik sve trojice i Bogdanovića, i Petrovića, i Simovića.
 
Učlanjen(a)
01.05.2019
Poruka
668
Nemojte prizivati banovanje članova koji vas iritiraju ili sa kojima se neslažete, a ako vam već nečije pisanje smeta ignorišite.
Banovanje bilo koga iz nekih razloga koji ne predstavljaju direktno kršenje zakona, ugrožavanja privatnosti ili sigurnosti članova foruma i sl., na neželjen način se može vratiti kao bumerang svim učesnicima diskusija koje će izgubiti na intezitetu, koloritu, zanimljivosti, nepredvidljivosti, različitosti u mišljenju i stavu itd. dok se na kraju, a on dolazi vrlo brzo, ne ugase same od sebe.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sve i da grešim, ostaje dovoljno dokaza da je ovaj duhovni sledbenik sve trojice i Bogdanovića, i Petrovića, i Simovića.

jadni su tvoji arg. lična prozivka ljudi. Što si ti sebi umislio.

Ali, to je njegova stvar, a i vasa, sto gledajuci Tripa sudite o celom Adventizmu.

To je dokaz da oni nemaju arg. oni svode jednu religiju na par nečijih izjava.

Jeste i ovo moje adventizam, ja sam ih odlično procijenio i zahvaljujući mom dolasku oni su pokazali svoje pravo lice.

To jeste njihovo pravo lice, a ne ono koje su oni imali glumeći ovdje neke fine vjernike.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Nemojte prizivati banovanje članova koji vas iritiraju ili sa kojima se neslažete, a ako vam već nečije pisanje smeta ignorišite.

To sam i napisao. Ujedno, moj lični razlog zašto ne prizivam banovanje je taj što adventistima ne želim da dam priliku da se predstavljaju mučenicima. Dovoljno je ignorisanje.


Tako da Tripo ima pozitivnih strana, ali one negativne to ruse, i to nije prava slika Adventizma.

Ali, to je njegova stvar, a i vasa, sto gledajuci Tripa sudite o celom Adventizmu.

Pozitivnih ili negativnih strana ima svako. Tako da to ne opravdava nečije postupke.
 
Natrag
Top