Zvezde u mracnoj noci

Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Ne, ako netko i želi da ćuti, ja neću. To što oni naše pisanje doživljavaju kao napad, neka im bude po želji njihovoj. Adventizam i ostale apostaze treba kritikovati na svakom mestu, na svaki mogući način.

Dobro jutro Farth,
veoma mi je drago sto si ovo izjavio, sad si potvrdio ono sto ja cesto napominjem, Darth nema nikakvu istinu da nam ponudi o svojoj veri i crkvi, nego samo pluvanje po drugima i vredjanje sagovornika. Bas ti hvala sto si potvrdio da da sam u pravu jer to zaista tako i radis!
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Svako brate, svako ko je protiv crkve kod njih je dobrodosao, jer njihova misija nije "propovedanje evandjelja" vec "napad na crkvu".

Dobro jutro Mire,
ako ti zaista mislis da je cilj Advenmtisticke crkve da napada crkvu, izvini, po tom vidim da ti ne poznajes Adventriste, ili namerno iznosis ono sto nije tako.

Ovde je zvanicno opisana uloga Crkve u svetu:


11. Crkva
Crkva je zajednica vernika koji priznaju Isusa Hrista za Gospoda i Spasitelja. Kao nastavak Božijeg naroda iz starozavetnog doba, mi smo pozvani iz sveta; i sakupljamo se radi bogosluženja, bratske zajednice, proucavanja Božje reci, proslavljanja Vecere Gospodnje, službe celom ljudskom rodu i objavljivanja Jevandelja celom svetu. Crkva dobija svoje ovlašcenje od Hrista koji je utelovljena Rec iz Svetoga pisma koje je pisana rec. Crkva je Božija porodica. Usvojeni od Njega, njeni clanovi žive utemeljeni na Novom zavetu. Crkva je Hristovo telo, zajednica vere cija je glava sam Hristos. Crkva je nevesta za koju je Hristos umro da bi mogao da je posveti i ocisti. Prilikom svog pobedonosnog dolaska On ce staviti preda se slavnu Crkvu, verne svih vekova, otkupljenu Njegovom krvlju; bez mane ili mrštine, svetu i bez mrlje.
(1. Mojsijeva 12,3; Dela 7,38; Efescima 4,11-15; 3,8-11; Matej 28,19.20; 16,13-20; 18,18; Efescima 2,19-22; 1,22.23; 5,23-27; Kološanima 1,17.18)
Adventisticki hriscani veruju
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
žao mi je Servius, ali kod onoga kome su mentalni očevi Miloš Bogdanović, Miroljub Petrović i Pavle Simović (ako se ne radi o njemu samom) ni ignorisanje ne pomaže.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Nemojte prizivati banovanje članova koji vas iritiraju ili sa kojima se neslažete, a ako vam već nečije pisanje smeta ignorišite.
Banovanje bilo koga iz nekih razloga koji ne predstavljaju direktno kršenje zakona, ugrožavanja privatnosti ili sigurnosti članova foruma i sl., na neželjen način se može vratiti kao bumerang svim učesnicima diskusija koje će izgubiti na intezitetu, koloritu, zanimljivosti, nepredvidljivosti, različitosti u mišljenju i stavu itd. dok se na kraju, a on dolazi vrlo brzo, ne ugase same od sebe.
Pa nisam ja pozivao na banovanje, vec je on licno pozivao. On je prijavljivao tako da su neke ljude banovali. I mene licno je prijavljivao..

Pravi ovde "igranku".

Ali to nije bitno, trebamo razgovarati o temi..

Dok ovu dvojicu prvih možeš naći gde god poželiš, fotografija ima gde hoćeš, ovog trećeg je teško naći, izuzev postova po forumima i njegovom sajtu. Čak su i video klipovi na yotubeu snimljeni tako da mu se ne vidi lice.
Voleo bih da vidim te videe? Ako mi mozes dati link?

Nije lepo lagati. Ja nisam za Tripa, i ti sam to znas, jer sam ga cak i javno ukoravao za nacin pisanja.

To tvoje ukoravanje niko nije video. Ti mu drzis stranu precutkivanjem.. Ni Markovo nismo imali prilike da vidimo, osim sto mi je on rekao u private da ga ne podrzava.. Zato necu da kazem Marku nista

A mozete vi pricati u private sta hocete, to nista ne vredi..

Da ste mu se ostro suprotstavili ovde na forumu ne bismo nista ni rekli, ali to nije slucaj. Evo doticni ti se gore obraca ulaguje se. Kaze kako "nas je dobro procenio" i kako se on "bori za vasu stvar ovde, tako sto nas izaziva" a ti umesto da stanes u nasu odbranu i da mu kazes da to nije nacin, ti to ipak precutkujes i podrzavas.

Pa na cijoj si ti strani onda? Naravno na njegovoj.

I ne samo to, uveren sam da ste svi zajedno ucestvovali u banovanju Taramane..

A doticni ti ovde jos "preti igrankom", i ti ne vidis da ti je on neprijatelj kao i nama. On nije Hriscanin.

I umesto sto napadas nas a njemu precutkujes trebao bi svim silama da ga diskreditujes, jer je to u vasem interesu. U interesu svih..

Rekao sam ranije, kazem i sada, ali vi nazalost nemate razuma.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Da ste mu se ostro suprotstavili ovde na forumu ne bismo nista ni rekli, ali to nije slucaj. Evo doticni ti se gore obraca ulaguje se. Kaze kako "nas je dobro procenio" i kako se on "bori za vasu stvar ovde, tako sto nas izaziva" a ti umesto da stanes u nasu odbranu i da mu kazes da to nije nacin, ti to ipak precutkujes i podrzavas.

Pa na cijoj si ti strani onda? Naravno na njegovoj.

I ne samo to, uveren sam da ste svi zajedno ucestvovali u banovanju Taramane..

A doticni ti ovde jos "preti igrankom", i ti ne vidis da ti je on neprijatelj kao i nama. On nije Hriscanin.

I umesto sto napadas nas a njemu precutkujes trebao bi svim silama da ga diskreditujes, jer je to u vasem interesu. U interesu svih..

Rekao sam ranije, kazem i sada, ali vi nazalost nemate razuma.

Mire, oni ne mogu da mu se suprotstave. Jer ne govori ništa što nije suprotno njihovoj doktrini. Drugo, ne ulaguje im se, on se zaista bori za njihovu anti hrišćansku stvar. Shodno tome niko od njih ne može da stane u našu odbranu, nikada. Mi smo "babilon" "sinovi kurve" i moramo ili biti obraćeni na njihovo "verovanje" ili ućutkani.

Ponoviću, nisam da bilo ko bude banovan, to mogu da garantujem, što ne znači da adventisti na ovom forumu nisu za banovanje svih neistomišljenika koji im smetaju. Tako da, verujem da su oni stajali iza banovanja Taramame, prosto su ga izazvali da prekrši pravila foruma. Zato ovom i ćute i podržavaju ga. Radi posao za njih.

Mi smo ovde na listi za odstrel. No, ako imamo mudrosti nećemo im dopustiti da nas u toj meri izazovu da bi nas banovali.

Jednostavno, ne smemo im dozvoliti da Sinagoga Satane ovde na forumu sebe predstavlja kao čuvara i poznavaoca Hrišćanstva. Da li to podrazumeva rasprave i denunciranje njihove ideologije? Da. Da li postoje načini za to? Bogu hvala postoje i apsolutno svi ti načini ne dozvoljavaju mogućnost, ni najmanju mogućnost da sebe prikažu mučenicima.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ponoviću, nisam da bilo ko bude banovan, to mogu da garantujem, što ne znači da adventisti na ovom forumu nisu za banovanje svih neistomišljenika koji im smetaju.

Oni su to najotvorenije priznali pokušavajući mene banirati. Evo:

Evo peticija da se slap banira sa ovog foruma...molio bih forumaše da samo kažu da su za to......potrebno je 5 članova koji su za to....

Kainos, Tripo, Laodikeja, Marko. :) Falio im peti.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Da nas nije Bog blagoslovio ne bi imali gdje doći iz svojih bijednih i nazadnih država.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Mire, oni ne mogu da mu se suprotstave. Jer ne govori ništa što nije suprotno njihovoj doktrini. Drugo, ne ulaguje im se, on se zaista bori za njihovu anti hrišćansku stvar. Shodno tome niko od njih ne može da stane u našu odbranu, nikada. Mi smo "babilon" "sinovi kurve" i moramo ili biti obraćeni na njihovo "verovanje" ili ućutkani.

Ponoviću, nisam da bilo ko bude banovan, to mogu da garantujem, što ne znači da adventisti na ovom forumu nisu za banovanje svih neistomišljenika koji im smetaju. Tako da, verujem da su oni stajali iza banovanja Taramame, prosto su ga izazvali da prekrši pravila foruma. Zato ovom i ćute i podržavaju ga. Radi posao za njih.

Sto vise citam Darthove vradzbine, sve vise dobijam utisak da je on potomak vidovite Vange bugarske.
Darth, mozes li nam recu kako ti vracas? Pomocu pasulja ili solje za kafu?
Poldovi odaju smao takav izvor.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Mire, oni ne mogu da mu se suprotstave. Jer ne govori ništa što nije suprotno njihovoj doktrini. Drugo, ne ulaguje im se, on se zaista bori za njihovu anti hrišćansku stvar. Shodno tome niko od njih ne može da stane u našu odbranu, nikada. Mi smo "babilon" "sinovi kurve" .

Eto sad smao svi svedoci kako Darth naziva svoju crkvu i kakav je on vernik te crkve?
Dartrh, neka ti je stretan izbor!
 
Natrag
Top